februari 2016 Onderhoud Onderhoud Liftwerkzaamheden aan Van Beethovenflat gestart Onderhoudswerkzaamheden vier flats Johann Straussplein Serviceabonnement Voor de huurder" Kom langs in maart op de Woonbeurs Rotterdam Woningaanbod| Goed bezocht Open Huis 13 februari Kort! 'Kennisbank' op www.woonplus.nl Ik heb een vraag De Van Beethovenflat in Groenoord is een 55+ complex en heeft twee liften. Een lift stopt op de even verdiepingen, de andere op de oneven verdiepingen. Dit geeft soms lange wachttijden en bij uitval van een lift moeten bewoners een verdieping lopen. Om dit te verhelpên heeft Woonplus liftbe- drijf Kone opdracht gegeven de lift aan te passen, zodat deze op elke verdieping stopt. Hiervoor wordt op elke verdieping een extra deur gemaakt. Tijdens de werkzaamheden wordt de liftin- stallatie ook gelijk gemoderniseerd. Dit verlaagt het risico op liftuitval en zorgt ook voor een lager energieverbruik. Planning De werkzaamheden zijn begin januari ge start. Naar verwachting zijn de werkzaam heden eind april klaar. Tijdens de werk zaamheden blijft altijd een lift toegankelijk voor bewoners en bezoekers. Vragen? Bewoners van het complex zijn met een brief over de werkzaamheden geïnformeerd. Voor vragen kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 11.00 uur contact opnemen met de afdeling Vastgoed via (010) 20 45 100 (optie 5). Aan vier flats aan het Johann Straussplein (nummers 1-63/ 127-189, 190-252 en 316-351) voert de firma Breijer in opdracht van Woonplus onderhoudswerkzaamheden uit. Er is gestart met het buitenschilderwerk. Verder wordt het hekwerk gecontroleerd, het hang- en sluitwerk nagekeken en waar nodig wordt dé hemelwaterafvoer vernieuwd. Planning De werkzaamheden zijn half februari gestart en duren, afhankelijk van de weersomstan- Een defecte deurbel, een lekkende kraan of kapotte schanieren? Klust u liever niet zelf, maar vindt u een monteur te duur? Dan is het service abonnement iets voor u. De kosten van dit soort reparaties zijn voigêns de huurovereenkomst en de wetgeving voor de huurder. Dat kan aardig in de papieren lopen. Sluit u een Serviceabonnement met Woonplus af, dan bent u goedkoper uit: voor het vaste maandbedrag van 4,55 staat er een vakman voor u klaar. Over voorrijkosten, digheden, 7 tot 8 maanden. Op het parkeer terrein voor het Johann Straussplein 190-252 is een bouwplaats ingericht. De woningen blijven tijdens de werkzaamheden gewoon toegankelijk Goor de bewoners. Vragen? Bewoners van het complex zijn met een brief over de werkzaamheden geïnformeerd. Voor vragen kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 11.00 uur contact opnemen met de afdeling Vastgoed via (010) 20 45 100 (optie 5). materiaalkosten en de arbeidsuren hoeft u zich geen zorgen te maken, want die brengen wij niet in rekening. Aanmelden? Meer informatie over het Serviceabonne ment staat in de brochure 'Onderhoud'. In de tabel achterin de brochure staat welke werkzaamheden onder het abonne ment vallen. U vindt de brochure en het aanmeldingsformulier op www.woonptus.nl door via 'ik ben huurder' naar 'onderhoud en klussen' te gaan. Noteer alvast in uw agenda! Op zater dag 12 en zondag 13 maart van 12.00 tot 17.00 uur staat Woonplus op de Woonbeurs Rotterdam in het WTC aan Beursplein 37, Rotterdam. Als u meer wilt weten over onze koopwoningen kom dan tangs. Wij wllien u graag informeren over ons woningaanbod. U kunt ons vinden in de stand van Stichting Promotie Schiedam. De stand is vorm gegeven in de nieuwe stadsstijl S'DAM, S'DAM WONEN BELEVEN Wilt u meer informatie? Neem dan con tact met ons op via verkoop@woonplus.nl of bel (010) 20 45 100. Woonplus heeft haar eerste Open Huis van 2016 alweer achter de rug. Op zaterdag 13 februari stonden een tiental appartementen in Schiedam- Groenoord open. Zowel 'basis', 'comfort' als 'luxe' woningen konden vrijblijvend bezichtigd en vergeleken worden. Een voordelige woning die u zelf kunt aanpassen aan uw eigen smaak. Een scherp geprijsde woning waar u weinig of niets aan hoeft te doen. Een woning die 'in-stap-klaar' is en waarbij de verbouwing volledig in de prijs is opgeno men en zo meegefinancierd kan worden. Het open huis is zeer goed bezocht, alle deelnemende woningen zijn door meerdere kijkers bezichtigd en de eerste vervolg afspraken staan gepland. De komende maanden gaan we meer koop woningen verbouwen tot 'comfort' en 'luxe' woningen. Houd daarom ons woningaanbod scherp in de gaten via www.woonplus.nl. Sinds vorige week is onze 'Kennisbank' te vinden op www.woonplus.nl. In de 'Kennisbank' kunt u 7 dagen per week, 24 uur per dag antwoord krijgen op uw vragen. Honderden van de meest gestel de vragen en antwoorden zijn hierin opgenomen. Daarnaast vindt u er handige links naar formulieren en websites. Staat uw vraag er toch niét bij? Dan kunt u die direct stellen door het invullen van een contactformulier. Ook deze vindt u op onze website. Openingstijden en afspraak maken Ons kantoor is van maandag t/m vrijdag van 08.00 - 17.00 uur geopend. Woonplus werkt op afspraak. U kunt zelf via www.woonplus.nl een afspraak maken op het moment dat het u uitkomt. U kunt ook op werkdagen bellen tijdens ons tele fonisch spreekuur van 08.00 - 11.00 uur. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken 1Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 3.Eindafrekening, afrekening stookkosten, incasso en/of servicekosten 4.Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5. Overige vragen Website Veel informatie is ook terug te vinden op www.woonplus.nl. Staat het antwoord op uw vraag er niet bij of is het niet het antwoord dat u zoekt? Dan kunt u uw vraag ook stellen door het contactformulier in te vullen. Dit kan 24 uur per dag, op het moment dat het u uitkomt. Reparatieverzoek U kunt uw reparatieverzoek doen via onze website. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij contact met u op voor verdere afhandeling. Ook kunt u maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 11.00 uur uw reparatieverzoek melden via telefoon nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Spoedeisende reparatieverzoeken kunt op alle dagen en tijdstippen doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 13