Pasen in het theater BELEEF ÉÉN VAN DE ALLERLAATSTE SHOWS HAPPY HOURS Nieuwe Stadsblad Maken we samen! Uitverkochte voorstellingen Komedie over yoga Zoektocht naar geschiedenis Fernando Varela: opera virtuoos en rock-icoon Exclusief voor u als lezer ■|RHv ^~^op op |Wp3 GA NU SNEL NAAR DEWEEKKRANT.NL/PIN0KKI0 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 maart 2016 17 FILMS VOOR DE KINDEREN in de Doelen Rotterdam Programma Voorjaar 2016 IEDERE VRIJDAGAVOND 17.00| 21.00 GRATIS V~ p PARKEREN Jk JLM 17 - 21 uur 1 AVONDMENU if nel. drankje woonmaliate xandrium.nl Rotterdam A20 afslag 16 uRduiMMI vaat bezmken vafi ét Vfcötima® Nederlandse Kappersakademie OPEN DAG in ROTTERDAM Dinsdag 22 maart, 14-19 uur Erkende kappersopleidingen Studiefinanciering mogelijk Kijk voor meer informatie op /.kappersakademie.nl of bel 0900-8620 Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl In de komende periode zijn er voor een aantal voorstel lingen geen kaarten meer beschikbaar. Zo zijn de voorstellingen The New Black White van Danny Vera (17 maart), Als we zo vrij mogen zijn van Harrie Jekkers en Jeroen van Mer- wijk (18 en 19 maart) en de voorstelling De Gelaarsde Poes van het Ro Theater (20 maart) uitverkocht. We moeten allemaal aan de yoga, pilates en mindful ness en we detoxen massaal met groene sapjes en smoot hies. Op elke hoek van de straat kom je tegenwoordig een biologisch dynamische winkel tegen. 'Bewust le ven'. Dat is de trend waar de voorstelling Chakra's Chardonnay op inspeelt, zonder daarbij te zweverig te worden. Een toneelkome die met, onder andere Chris Tates. Woensdag 23 maart, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Toegang: 24,50. Wat is goed? Wat is fout? En wat doe je allemaal om te overleven? Daarover gaat de voorstelling Dansen met de vijand, gebaseerd op het boek Tante Roosje. Op 24 maart, 20.15 uur, 21,00. De enige echte ome Willem staat zondag 27 maart op het podium van het Theater aan de Schie.Fofo: Boy Hazes Jazz zanger, acteur en ras verteller Edwin Rutten, de enige echte ome Willem, maar ook presentator bij Radio 4 en van het Weense Nieuwjaarsconcert) staat zondag 27 maart om 15.00 uur op het podium van Theater aan de Schie met een verkorte versie van Bachs Mattheus Passie. Door het theater SCHIEDAM - In ongeveer 70 minuten vertelt hij op zijn bekende beeldende en laag drempelige wijze het ver haal van Bach's Mattheus Passie, aan de hand van ori ginele muziekfragmenten. Rutten neemt het publiek en de kinderen bij de hand door het stuk en laat ieder een kennis maken met de sfeer van de muziek, de in strumenten, de stemmen en de koren. Hij legt uit wat het verschil is tussen een arioso en een aria en wat een koraal is. Hij wordt ondersteund door een 17-koppig orkest en gezon gen door diverse solisten. Na afloop kunnen klein en groot in de foyer met Edwin in gesprek gaan over de voorstelling. Pasen begint ook goed met een paasbrunch. Vooraf gaand aan dé voorstelling kunnen gasten aan genieten van allerlei lekkere dingen. En worden er diverse paas- activiteiten voor de kinde ren georganiseerd. Mattheus Passie (J.S. Bach) is zondag 27 maart (eerste Paasdag), om 15.00 uur, te zien in theater aan de Schie. Toegang: 25,00, toegang kin deren: 21,00. O Meer informatie en kaartverkoop via www. theateraandeschie.nl. SCHIEDAM - Fernando Varela is een tenor uit duizenden, een stem van een volgens kenners zeldzaam kaliber. Op zijn twintigste kreeg hij van zijn privé-zanglerares, operalegende Licia Albane se, te horen dat hij beter was dan Pavarotti in zijn jonge jaren. Met zulke credits kon een droomcarrière hem niet ontgaan. Maak nu voor het eerst kennis met dit uitzon derlijk talent. Al op jonge leeftijd werd Va rela ontdekt door hitmaker en producer David Foster, de stille kracht achter tal van grote namen, waaronder Michael Jackson. In Foster's theatershows deelde Varela het podium met superster ren als Barbara Streisand, Lionel Richie, Neil Diamond en Jewel. Een mooie spring plank naar een veelbelo vende solocarrière die hem al in 31 landen grote furore bracht. Varela's stem kwam tot volle wasdom bij de Cen tral Florida Lyric Opera en met dat gezelschap heeft hij opgetreden in zestien grote opera's in heel Amerika. Inmiddels heeft hij als so loartiest drie cd's op zijn naam staan, met een breed scala aan songs in stijlen va riërend van opera tot rock. Songs uit het repertoire van Roy Orbison bijvoorbeeld, maar ook John Denver's fa meuze Annie's Song. Waar Fernando Varela optreedt kan hij steevast rekenen op staande ovaties en lyrische recensies. Varela is onmis kenbaar een van de grootste namen in de muziekwereld. Fernando Varela is vrijdag 25 maart, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 26,00. Kaarten re serveren kan via www.the- ateraandesehie.nl. Zondag 20 maart 2016 Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244. M.m.v. de Persgroep Nederland, Hanson BV, Varela kreeg al op jonge leeftijd te horen dat hij beter was dan Pavarotti in zijn jonge jaren. Foto:pr Meezingconcert 'Vart Smartlap tot Opera' met 'Het Groot Niet Te Vermijden', Wafdin Roes, Bert Nicodem en pro- jectkoor De Paerelsanghers Vorig jaar staken sopraan Waldin Roes, Bert Nicodem en de.heren van Het Groot Niet Te Vermijden dit zeer populaire concert Van Smartlap tot Opera in een fantastisch nieuw jasje. Deze ochtend gaan zij wederom zorgen voor een heerlijk en verrassend meezing- concert waarin ze bewijzen dat opera aria's en smartlappen dichter bij elkaar liggen dan u denkt. Dit jaar krijgen zij daarbij ook nog ondersteuning van groot projectkoor De Paerelsanghers! Meezingen wordt tijdens dit concert zoals u weet ontzettend op prijs ge steld. Kent u de teksten van de bekende num mers niet meer helemaal uit uw hoofd? Geen nood, bij het betreden van de zaal zult u op uw stoel de bekende meezingkrant vinden. gftylmg rDL SPROOKJESMUSji Kom naar het Efteling Theater en beleef het avontuur van een ondeugende houten pop die het allerliefste een écht jongetje wil zijn. Geniet van deze vrolijke familiemusical in het Efteling Theater en maak kans op een Meet Greet met de cast van Pinokkio! Zondag 27 maart 2016113.30 uur I Efteling Theater I Kaatsheuvel UNIEK „lezers- voordeel

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 17