m Matrice ft WORD COLO FON t J? Familie berichten Petrus Johannes ran den Bosch Piet Ina Teurlings-Roeters Hans Heuschen V Grafmonumenten I Gedenkstenen f Maatwerk GRATISUW BELASTINGAANG LATEN INVULLEN LATEN INVULLEN DAT KAN. MET ANBO O www.nieuwestadsblad.nl E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Menseniinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op eerreenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Wij zijvi dankbaar voor bet rijke leven van mijn lieve man en onze zorgzame vader, schoonvader, opa en opi Delft, Schiedam, 15 september 1125 7maart 2016 Corry Mieke Gr Dick Jeroen Rosanne Tim Etine Grjelle Anna Tom John Gr lleana Jim GrDaemy Rob Kees Gr Annemiek Sanne Kenny Paal Gr Patricia Sebas Kiki Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbeaeleidinq T.a.v. familie Van den Bosch Postbus 311, 3100AJ Schiedam De crematie beeft inmiddels plaatsgevonden. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Zwamborn - Kriek sinds 31 januari 2001 weduwe van Johannes Zwamborn in de leeftijd van 91 jaar. Ria en Ruud Liselotte en Dimitri Anne en Jan Han en Linda t Kim en Falco Woudenberg, 10 maart 2016 Correspondentieadres: M. van Aalst-Zwamborn Breitnerlaan 15 3931 LH Woudenberg Er is gelegenheid tot condoleren woensdag 16 maart van 20.00 tot 20.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal donderdag 17 maart om 14.30 uur plaatsvinden in cremato rium Beukenhof, Burgemeester Van Haaren- laan 1450 te Schiedam Na afloop van de plechtigheid is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Sinds 1943 Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 Uitvaartverzorging in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis e.o. www.waaijersuitvaart.nl overschaduwt mijn gaan en staan je blijft bloeien in mijn bestaan. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, dochter, onze zus en tante in de leeftijd van 62 jaar. Lex mevrouw L. Roeters-van der Slik Maaike en Jan Wil en Cees Lenie en Theo nichten en neven 14 maart 2016 Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding T.a.v. de heer Teurlings Postbus 399,3100 AJ Schiedam Wij nodigen u uit op de afscheidsbijeenkomst op maandag 21 maart om 10.30 uur in de aula van begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Om 11.30 uur begeleiden wij Ina naar haar laatste rustplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Het doet ons goed zoveel bloemen, brieven, kaarten, bemoedigende woorden en handdrukken te hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn man en onze vader Uw medeleven is ons tot grote steun geweest. Wij danken u hiervoor hartelijk. Mede namens mijn kinderen, Barbara Heuschen Schiedam, maart 2016 Bezoek dé grootste showroom van Nederland u itvaartbe geleiding www.matrice.nl 010-273 24 24 Waar emotie vorm krijgt STEENHOUWERIJ If jjjjj Skledar Brandwijk "Sgljj P,1^-3f2056 www.skledar.nl MEERKERK Nijverheidsstraat 1 DELFT Mozaröaan 674 06-10915493 (op afspraak) BEL 0348)466690 Ziet u op tegen het invullen van uw belastingaangifte? Onze goed opgeleide vrijwilligers komen graag bij u thuis om te helpen. U krijgt dan meteen hulp bij het aanvragen van uw zorg- en huurtoeslag. Onze belastingservice is alleen voor leden. Nog geen lid? Meld u dan nu aan. U krijgt meteen de naam van een belastinginvuller bij u in de buurt en profiteert gelijk van alle andere voordelen van het lidmaatschap. 'Voorwaarden: De Belastingservice is er voor gepensioneerden met een verzamelinkomen tot 35.000.- voor alleenstaanden (of 50.000,- voor gehuwden en samenwonenden). Er geldt een kleine onkostenvergoeding van maximaal 12,- per huishouden. De Betastingservice is een samenwerkingsproject van ANBO, Unie KBO en PCOB. Niet meer tobben! «.anbo.nl/ belastinghulp Dé belangenorganisatie vc mmRUÉNKftiflMHriMaaMIIMMtoMitei

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 6