Huwelijksjubileum echtpaar Van der Stel POELIER SLUIS WAT IS TE DOEN IN SCHIED VOOR DE PAASDAGEN (TTfif, Wild, kalkoen, konijn en kip, al 50 jaar een begrip! En als specialiteit: Dagelijks vers van de grill!! vip-, W'W- en 9r'"IJsne Natuurlijk naar rvaiuunijK naar POELIER SLUIS *De 'jtiAmtut, cUe weet en focA bet meeste onaf St. Liduinastraat 50, Schiedam Tel. 010-4269884 - 4262583 -ff O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad^ woensdag 23 maart 2016 10 Teun Van der Stel (94) en Henny Van der Stel- Daalmeijer (90) zijn nog steeds blij verrast met het bezoek dat burgemeester Cor Lamers hen bracht omdat ze op 15 maart hun 65-jarig huwelijksfeest vierden. Door Kathy Huitema SCHIEDAM - Ja, ze zijn alle bei geboren Schiedammers en trouwden in Schiedam en oh, wat zijn ze blij met het miniatuur van het Stad huis, dat de burgemeester hen overhandigt. "65 jaar geleden betraden we de treden van het bordes van het Schiedamse Stadhuis en daar zeiden we Ja tegen elkaar. En nu overhandigt Schiedams burgmeester Cor Lamers ons een miniatuur van het Schiedamse Stad huis. Zo briljant hadden wij het toen niet kunnen beden ken!" Zwemmen De liefde tussen Teun en Henny begon in het Sport- fbndsenbad. Henny, dochter van badmeester Jan Daal- meijer, zwom regelmatig haar baantjes in het zwem bad en daar dook ze Teun Van der Stel op. Zoon Rob Burgemeester Lamers overhandigt echtpaar Van der Stel een miniatuur van het Schiedamse Stadhuis. Foto: Marius Schinkel Van der Stel: "Mijn ouders waren vroeger heel sportief, ze zwommen, schaatsten en waren lange tijd actief bij gymnastiekvereniging THOR(Tot Heil Onzer Rib benkast). Mijn moeder zat in het bestuur, mijn vader ver richtte veel hand- en span diensten, zoals het ophalen van de contributie." Amerika Burgemeester Lamers voert een geanimeerd gesprek met het jubilerende echtpaar. Als hun reis naar Amerika ter sprake komt, raken ze niet uitgepraat. Mevrouw Van der Stel wilde zo graag haar school vriendin Bep terugzien, die in Roy woont, een plaats in Amerika, in de buurt van Salt Lake City. Zoon Rob stippelt de reis uit en gedrieën stappen ze in het vliegtuig. Het weerzien met Bep en de indrukken die ze in Ame rika opdoen zijn onvergete lijk. Klaverjassen Het echtpaar Van der Stel heeft altijd in Schiedam ge woond en geniet nu van de goede zorg in de Harg-Spa- land. "Wij wonen hier met ple zier en kijken iedere week uit naar de vrijdagmiddag, want dan gaan we klaverjas sen. Dat spel spelen we al zo lang en toch is het iedere week weer spannend!' Historische Bridgetocht Zaterdag 3 september wordt de twaalfde editie van de Historische Bridgetocht Schiedam gehouden. Opnieuw zullen 220 paren uit het hele land op de eer ste zaterdag van september naar Schiedam afreizen. Aldaar zal er de hele dag, op de mooiste plekjes, ge bridged worden. Er zullen ook dit jaar meer dan 20 locaties meedoen aan de Historische Bridgetocht Schiedam. Aanmelden kan via: www.schiedam59.nl of 06-48264167. Passiemuziek in de Dorpskerk Op Palmzondag brengt het Haags Kerkmuziek Ensem ble de Johannes Passion van Hans Jansen ten gehore. Deze muzikale vesper duurt ongeveer een uur vanaf 19.00 uur. Toegang is gratis; er is na afloop wel een col lecte bij de uitgang. Rommelmarkt in De Ark Vrijdag 1 en zaterdag 2 april organiseert protestante wijkgemeente De Ark weer de jaarlijkse rommelmarkt. Elk jaar verkopen ze mooie spullen tegen schappelijke prijzen, alles komt ten goede aan goede doelen. Ook is er weer een rad van avontuur en kun je wat lekkers komen eten en drinken. De Ark (Hargplein 101) is open op vrijdag van 14.00 tot 17.00 uur en zaterdag 2 april van 10.00 tot 14.00 uur. Zwemdisco in Groenoord Op vrijdag 25 maart vindt er weer een speciale zwem disco plaats in zwembad Groenoord. Deze in plaats van een normale Blitskids- avond. Het thema is 'Glow in the Dark'. Alle kinderen zullen Glow in the Dark- sticks krijgen. Het zwembad zal van 19.00 tot 22.00 wor den omgetoverd tot zwem- discotheek met een heuse lichtshow. Alle kinderen tot en met twaalf jaar zijn uitge nodigd, entree is 7,50 inclu sief een hapje en drankje. 'Erop uit in Zuid' Gemeente Schiedam, Hof in Zuid, Stichting J&S pro jecten, WOT Zuid en Se niorenwelzijn - hebben de handen ineen geslagen. Zij willen graag van de bewo ners persoonlijk horen op welke manier ze gezond en actief ouder willen worden, met behoud van eigen regie. Binnenkort nemen de vrij willigers contact met u op wanneer u 70 jaar of ouder bent. Kom naar het Digitaal spreekuur Met vragen over het gebruik van mobieltje, laptop, ta blet of e-reader kun je don derdag 24 maart van 13.00 - 16.00 uur terecht bij het gratis digitale spreekuur in de Bibliotheek Schiedam in de Korenbeurs. Deskundige vrijwilligers van het Leercentrum Seni orweb Bibliotheek Schie dam zitten klaar om advies te geven. Het advies is gratis. Deze bijeenkomst is maandelijks in deze biblio theek. Bijeenkomst over botontkalking Botontkalking, ook wel os teoporose genoemd, is een aandoening die veel voor komt bij mensen boven de 55. Maar wat is botontkal king precies? En wat zijn de gevolgen? Tijdens de gratis Argos l'Entrée themabijeen komst over osteoporose op 24 maart in DrieMaasStede leer je er van alles over. Toegang is gratis vanaf 13.30 Inloopspreekuur juridisch advies Het kan iedereen overko men. Ineens heb je een ge schil. Bijvoorbeeld met je werkgever. Hoe pak je dat dan aan? Is het verstandig een advocaat in te schake len? Om antwoord op vra gen als deze te krijgen, geeft AKL Advocatuur gratis ju ridisch advies tijdens het inloopspreekuur. Waar? Jan van Riebeeckweg 27, maan dag van 11.00 tot 12.30 uur en dinsdag van 15-00 tot 17.15 uur. Kalkoendijen Kalkoenhaas Kalkoenrollade Tamme Eendenborstfilet Konijnachterbout Hertenbiefstuk Tevens dagelijks verse Nasi en Bami met veel kip verrijkt Parelhoender Parelhoenfilet Maiskip Kippenpoten, Kipdrumsticks T.V.- sticks, naturel en gemarineerd Malsesappige Kipkarbonade met slechts 1 beentje. Heel kilo 5,75 Hele kip, kippenpoten, halve kip, t.v. sticks en rol lade's. En natuurlijk ons klassieke kipassortiment: - Kipfilet, dubbele of schoongesneden - Soepkip, voor de soep - Kip rol lade'smild gekruid

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 10