Dit zijn jullie foto's van mooi Schiedam! wJIÊÊÊtÊÊÊSÊÊÊÊIiÊIÊÊÊÊÊS3ÊÊÊÊÊÊKÊÊÊÊKÊÊÊÊÊBÊBÊÊÊÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊIÊKB^ÊÊKKÊÊSÊÊII^^Ê Nieuwe Stadsblad maken we samen! O www.nieuwestadsblad.nl Lezers laten zien hun mooi Schiedam is Het Nieuwe Stadsblad woensdag 23 maart 2016 19 "Ik las in de laatste krant dat er foto's van Schiedam gevraagd worden", schrijft Yvonne van de Lely en stuurt deze 'echt Schiedamse' foto op van molen, Nolet en boten. "Ik ben zeer blij met de mooie plaatjes van Schiedam die u de laatste tijd in het Nieuwe Stadsblad plaatst", schrijft Sjaak van Vliet. "Ik heb me zelfs laten inspireren tot het het maken van een aquarel van een prachtige foto gemaakt door Yvonne Kluin." Wat onzettend leuk Sjaak! Irma Stout is trots op haar stad. Ze stuurde een serie mooie foto's in, waaruit wij deze selecteerden: eentje van Oud-Schiedam. Foto: Irma Stout "Onze mooie Schiedamse Maasboulevard", schrijft Annelies Prins bij deze foto zie ze instuurde. En inderdaad; met dit mooie voorjaarsweer is het toch zeker helemaal een plaatje?! Foto: Annelies Prins www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken MAAa Holland Zuid Kennisgeving beschikking Reguliere voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat de volgende omgevingsvergunning is verleend. Bedrijf Locatie Activiteit Voor Aanvraagdatum Besluitdatum Bekendmaking Zaaknummer Shell Nederland Raffinaderij (v/h SNC) B.V. Vondelingenweg 601, 3196 KK Rotterdam-Vondelingenplaat Milieuneutraal wijzigen Uitbreiding van de stoffenlijst behorende bij de revisievergunning 22 januari 2016 15 maart 2016 23 maart 2016 98501051 Inzage U kunt de beschikking en de bijbehorende stukken op verzoek inzien bij de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam op maandag t/m vrijdag van 08.00 - 16.00 uur na telefonische afspraak: 010 - 246 86 21 Bezwaar Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken ingaande de dag na de dag van bekendmaking aan de aanvrager tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, t.a.v. het Awb-secretariaat, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, o.v.v. "Awb-bezwaar". Inlichtingen De heer F.R. de Jong van de DCMR, telefoon: 010 - 246 82 91 Alle kennisgevingen van de provincie Zuid-Holland vindt u ook digitaal via www.overheid.nl. DMS-nummer: 22113890. Holland Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 30 juni 2015 een aanvraag op grond van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht (Wabo) ontvangen van CTT Rotterdam B.V. voor de inrichting aan de Propaanweg 91, 3196 KH Rotterdam-Vondelingenplaat Het betreft een inrichting voor het op- en overslaan van containers, al dan niet beladen met gevaarlijke stoffen. De aanvraag betreft het uitbreiden en veranderen van de inrichting met de volgende wijzigingen: herindeling, verplaatsing en uitbreiden van container op- en overslag, realisatie van een calamiteitenplaats, realisatie van een vaste locatie voor het tijdelijk parkeren van (tank)containers met brandbare stoffen, realisatie van een inspectieluifel, verplaatsen van het gasvak, ontgassen en begassen van containers, opwarmen van tankcontainers, realisatie van reeferaansluitingen, aanleggen van twee extra sporen, realisatie van twee portaalkranen, het wassen van interne transportmiddelen en het verplaatsen van de in- en uitrit. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij het voornemen hebben de vergunning te verlenen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en overige van belang zijnde stukken tijdens kantooruren van 24 maart 2016 tot en met 4 mei 2016 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage, Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maandag t/m vrijdag van 10.00 - 20.00 uur); het stadskantoor Vlaardingen, Gemeentelijk Contactcentrum, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; de Stadswinkel Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam (na telefonische afspraak tel nr.: 14 010); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.00 uur, buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010-246 86 21). Zienswijze Tijdens de inzage periode kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook mondeling zienswijzen worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen Mevrouw A.M. Eussen van de DCMR, telefoon: 010 - 246 81 06 Alle kennisgevingen van de provincie Zuid-Holland vindt u ook digitaal via www.overheid.nl. Zaaknummer: 98483007, DMS-nummer: 22104651. Nieuwe Stadsblad

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19