COLO FON WilheLmina Liduina Lourens - van likkeren Wil Familie berichten Overlijden Joanna JAcCriana Schneider - van der Linden Sjaan Johanna Elvers-van Vuuren Hannie Ada Pieters - van der Hoest T)ag lieve ma, oma Elisabeth Cornelia Wigmans - Huibers Bep Alida Adriana Petronella Meijster-Monster Aly O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 23 maart 2016 6 E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging De HEER houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid. Psalm 121:8 Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Lodewijk Christiaan Schneider *11 juni 1928 t 16 maart 2016 Hans en Marja Roeland en Madouc Meike en Carlo Lodewijk Eveline Anne-Fleur en Arian Robert en Jacqueline Ingeborg, Jasper Correspondentieadres: L.C. Schneider Hendrik Sturmstraat 14 4353 CB Serooskerke (W.) Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van PG1 van Woon-Zorgcentrum Frankeland, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Dit is mijn gebod, dat gij elkander lief hebt, gelijk Ik u heb liefgehad Joh. 15:12 Uit de familiekring is plotseling door God weggenomen mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma. U zult begrijpen dat wij verdrietig zijn 16 augustus 1940 20 maart 2016 Martin Edwin (in herinnering) René en Annemiek Damian, Dani Carla en Rob Laura en Moreno Rianne Correspondentieadres: Lisztplein 229 3122 LN Schiedam Er is gelegenheid tot afscheid nemen en con doleren op donderdag 24 maart van 19.00 tot 19.45 uur in het Waaijers Uitvaartcentrum Holy, Olmendreef 160 te Vlaardingen. Op vrijdag 25 maart zal om 11.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Dorpskerk, Noordeinde 10 te Schiedam, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de naastgelegen begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in 't Schepphuis. Hannie hield van bloemen. In het huis van mijn Vader zijn veel kamers. Joh. 142 Bedroefd maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder weduwe van Leen Pieters 6 augustus 1931 t 18 maart 2016 Janneke en Wim Francis Ashley, Jeremy Wendy en Martin Remco en Marinda Mats Marco en Nathalie Hans f Melissa Nico en Carola Floor, Siebe Correspondentieadres: Fam. Pieters p/a Van der Kraan Uitvaartverzorging Oudedijk 114, 3061 AN Rotterdam De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 24 maart om 14.45 uur in de aula van Begraafplaats Beukenhof aan de Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onrustig zoekend, dwalend in gedachten. 0Vu de rust gevonden, dat zal ons verdriet verzachten. 7 april 1931 17 maart 2016 kfnton, in liefdevolle herinnering dia en Hob Michel John Xirsteh Diana datrich en Sanne denna en dom Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Tamilie Lourens dostbus 333, 3100 d] Schiedam Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat rustig van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en zus weduwe van Henk Wigmans in de leeftijd van 94 jaar. Elly Harry in herinnering en Carla René en Esther, Kyara Corrie Zorgcentrum Frankeland, 19 maart 2016 Correspondentieadres: Mevrouw C.H. Huibers p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De bijzetting in het familiegraf vindt plaats vrijdag 25 maart om 15.30 uur op begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te op doi 24 maart, om ig.oo uur bij Matrice donderdag nemen van onze moeder en oma uur Uitvaartbegeleiding, Trins Hernhardlaan 121 in. Schiedam. [Aansluitend is. er gelegenheid om samen te zijn. Xa afloop brengen wij onze moeder en oma in besloten kring naar het crematorium. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Johanna Klara Dammann Hannie Breskens, 6 april 1951 Schiedam, 15 maart 2016 Hannie heeft vanaf november 1997 als verzorgende gewerkt in Zorgcentrum De Wetering en vanaf mei 2014 in Geriatrisch centrum De Meerpaal, beide in Vlaardingen. Met Hannie missen wij een zorgzame, collegiale en zeer betrokken collega, die geliefd was bij zowel haar collega's als de bewoners. Wij wensen haar naasten en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Raad van Bestuur Argos Zorggroep Medewerkers Geriatrisch centrum De Meerpaal En toen werd stilte het geluid in de leeftijd van 76 jaar Sjors, in liefdevolle herinnering Ton en Pauline Imani Leny en Peter Roxanne 18 maart 2016 Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding, t.a.v. familie Meijster Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De Avondwake vindt plaats op vrijdag 25 maart om 20.00 uur in de kapel van Frankeland, St. Liduina- straat 10 in Schiedam. Vanaf 19.30 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Aly. Na afloop van de Avondwake is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt plaats op zaterdag 26 maart om 10.45 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Vanaf 10.30 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Aly. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 6