Wat doen we met die lelijke muur? Wat ga jij doen dit weekend? Natuurlijke oplossing bij prostaat- en piasproblemen Klootschieten in Julianapark Stadsgids van papier is niet meer van deze tijd Open Terras in centrum Opening ijssalon Beloofd Kijk eens in onze agenda! HAPPY HOURS* HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? niSHffiL Qöe meiaoe ooo/yaam- co//ectie /x/i/i e/i bent oa/i /arte toe/f ont. Voor een goed advies en service: MODE O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 30 maart 2016-5 SCHIEDAM - In het centrum van Schiedam vindt zater dag 2 en koopzondag 3 april de zesde editie van Open Terras plaats. Onder het ge not van hapjes, drankjes en live muziek kun je in het historische centrum genie ten van de start van het ter rasseizoen. Meer dan 25 horecabedrij ven zetten zich dit weekend extra in om de stad nog ge zelliger te maken. Op zater dag 2 april is er vanaf 15.00 uur live muziek te horen op de Grote Markt evenals bij verschillende horeca gele genheden. Het feest gaat 's avonds door in de verschil lende cafés die tot 04.00 uur open mogen blijven. gemeenteraad zitten. „We betreuren het zeer dat deze uitgave mede daardoor niet de gewenste kwaliteit heeft," zegt het gemeentelijke team Stadspromotie. Maar er staan ook fouten in, waar de gemeente niets aan kan doen. Een groot deel van de stadsgids bestaat uit adres sen en contactgegevens van Schiedamse verenigingen en organisaties, maar in een aantal gevallen kloppen de gegevens niet meer en som mige organisaties bestaan zelfs niet meer. De adresgids is bovendien verre van com pleet. De gemeente spreekt hierover haar teleurstelling uit. De zorg voor de adres- gids ligt bij de uitgever en uiteraard ook bij de genoem de organisaties. „Zij hebben zelf de verantwoordelijk heid de gegevens na te gaan en om ze actueel te houden," zegt het team Stadspomotie. SCHIEDAM - Wethouder Hafkamp heropent zater dagmiddag 2 april de ver nieuwde ijssalon Beloofd op het Land van Belofte. Deze is voortaan 7 dagen per week open van 11.00 tot 23.00 uur en biedt heerlijk ambachtelijk bereid schep ijs en patisserie van 'Otelli'. Ook zijn er macarons in al lerlei soorten, smaken en maten. Belegde Schiedamse molenboterhammen door de chefs bereid om mee te nemen en take away koffie en thee van Segafredo. Tij dens de feestelijke opening op 2 april (Open Terras) is er een springkussen aanwezig voor de kinderen en worden De gemeente probeert een en ander te herstellen in een online- er gratis ijsjes uitgedeeld. versie van de stadsgids. Foto: archief SCHIEDAM - De Lions Club Schiedam organiseert za terdag 16 april voor de vijftiende keer de 'Schie- damsche Klootschietkam- pioenschappen'. In de afgelopen jaren werd kans gezien om maar liefst 50.540 euro bij elkaar te schieten. Hiermee kon een flink aantal organisaties financieel worden onder steund. Bedrijven, instellingen, fa milies, scholen, politieke partijen en serviceclubs heb ben zich aangemeld. Vieren twintig teams zullen gaan strijden om 'de grote kloot' van Schiedam. De wedstrij den worden gespeeld in en rond het Julianapark, terwijl hét Hoofd Kloot Centrum zich bevindt in de tuinzaal van het Jacob Gasthuis. Om 14.00 uur zal burge meester Lamers de verbale startkloot werpen en kan met het massaal schieten van de kloten worden be gonnen. Door Kor Kegel SCHIEDAM - De stadsgids heeft nauwelijks nog toe gevoegde waarde voor de stadspromotie van Schie dam. De gemeente vraagt zich dan ook af, of de stads gids in papieren vorm nog wel de geëigende manier is voor de verspreiding van informatie over de gemeen te en de organisaties in de stad. Daar komt bij, dat in de re centelijk verspreide stads gids van 2016 veel storende fouten zijn geslopen. „Tot onze spijt," zegt de ge meente. Voor een deel komt dat door een intern mis verstand, waardoor verou derde informatie over de gemeenteraad en de raads leden naar de uitgever van de stadsgids is gestuurd. Er worden mensen genoemd, die al lang niet meer in de SCHIEDAM - Niemand kijkt graag tegen een lange kale lelijke muur aan. De leerlingen, leraren en om wonenden van basisschool De Peperklip vonden dat hun kale lange schoolmuur ook toe was aan een opfris beurt en vroegen daarom aan Esther Pieterse van Stichting Pimp je wijk om samen met de leerlingen en omwonenden een creatieve aankleding te bedenken. Al snel ontstond er een prima idee: van de saaie en kale muur een taalkunst muur maken. Ook zin om er iets aan toe te voegen? Neem dan contact op met Esther Pieterse 06-48627871. Pr Foto: Nieuwe Stadsblad ALEXANDRIUM IEDERE VRIJDAGAVOND Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur pér dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl GRATIS kK) PARKEREN pHV 17 - 21 uur - m :15ft AVONDMENU vj mcl. drankje EXCLUSIEVE „li AANBIEDINGEN GEZELLIGE MUZIEK Ég FILMS VOOR DE KINDEREN woonmallalexandrium.nl Rotterdam A20 afslag 16 uitsluitend «oor bezoekers van de Woonmall DO-IN oefeningen voor je gezondheid Stijf? Moe? Hoofdpijn? Last van een (winter)dip? Liever fit de lente in? Kom rekken en strekken bij do-in (Japanse yojfaj. Start woe 6 april. Van 20-21 in Centrum Leef. Meer info: www.do-in.tv Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. DONEER VIA STEUNBARTIMEUS.NL bartiméus sonneheerdt Vaak 's nachts plassen? Nadruppelen? Veel mannen met plasproblemen door een goedaardige prostaat vergroting hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de zaag- bladpalmvrucht. In Duitsland en Zwitserland worden deze extracten al veelvuldig toegepast bij goedaardige prostaatvergroting. Het vet- en olierijke vruchtvlees van de zaagbladpalm bevat namelijk stoffen die pias problemen bij goedaardige prostaatvergroting verminderen. Goedaardige prostaatvergroting is een normaal ouderdoms- verschijnsel dat door een arts wordt vastgesteld. Maar liefst 50% van de mannen van 50+ heeft ermee te maken. Hoewel de aandoening meestal goed aardig is, kan prostaatvergroting het dagelijks functioneren wel beïnvloeden. Typische verschijnselen zijn namelijk het meerdere malen per nacht moeten plassen, het moeilijk op gang komen van het plassen, een zwakke urinestraal, de blaas niet goed kunnen legen, binnen twee uur opnieuw moeten plassen en moeilijk kunnen ophouden van de urine. Ook kunnen deze problemen consequenties heb ben voor de bedprestaties. 'Nachtelijk plassen meest genoemde klacht*' Natuurlijke oplossing A. Vogel ProstaforceMed" is een 100% natuurlijke oplossing op basis van extracten van de zaag- bladpalmvrucht (Sabal serru- lata). Het kan worden gebruikt bij piasproblemen als gevolg van een prostaatvergroting. De capsules bevatten 320 mg sterk geconcentreerd extract van de zaagbladpalmvrucht. 88% van de gebruikers is tevreden over het product. ProstaforceMed is verkrijgbaar in een verpakking van 30 en 90 capsules en heeft een advies prijs vanaf 14,99. Prostaattest Heeft u plasproblemen en wilt u weten of die mogelijk veroorzaakt worden door goedaardige prostaatvergro ting? Doe dan de prostaattest op: avogel.nl/prostaattest of bel 0900 - 246 46 46. PxmafoKeMed" Bij piasproblemen als gevolg van prostaatvergroting Wu 4 m "Kwalitatief onderzoek uitgevoerd i.o.v. Biohorma. "Traditioneel kruidengeneesmid del. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditioneel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Ver krijgbaar bij de meeste apotheken.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 5