Gebr. v/d Bosch keukens ROTSVAST GEZOCHT! 5000 euro van Ladies' Circle Winnaars PWS-Award 2016 Schiedam doet verslag Kennis- familiedag KomKids 3 Magazine over ziekenhuis Obelink 10 april koopzondag 10.00 -17.00 u. cyclomedia gaat foto's MAKEN IN UW GEMEENTE! Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl KantoorExpert O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 6 april 2016 19 Doel: een nieuwe zonwering en knutselmateriaal. Miranda Pol van De Buurtvrouw heeft een cheque ter waar de van 5.000,- in ontvangst genomen van de Ladies' Circle Schiedam-Vlaardingen. De Buurtvrouw heeft tot doel bu ren met elkaar te verbinden en het saamhorigheidsgevoel te versterken. De locatie in de Van Beverenstraat is sinds sep tember open. Hier kan jong en oud, met of zonder beperking terecht voor een praatje of een bak koffie. Maar ook voor in teressante workshops en cursussen. Zo gaat De Buurtvrouw de strijd aan tegen vereenzaming. Om De Buurtvrouw te steunen hebben de ladies het afgelopen jaar de handjes flink uit de mouwen gestoken en dat leverde al 2500 op. De NGSK (Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind) heeft het bedrag verdubbeld naar 5.000,-. Sinds een aantal jaar wordt er op Sg Spieringshoek jaarlijks een wedstrijd uitgeschreven waarmee leerlingen een prijs kunnen winnen voor het beste profielwerkstuk. Deze prijs heet de PWS-Award. Leerlingen van havo 5 en van vwo 6 kunnen door hun docent genomineerd worden voor deze prijs. Donderdag presenteerden de geselecteerde leerlingen hun profielwerkstuk aan familie, docenten, medeleerlingen en de jury. Ook dit jaar was het niveau weer hoog. Aan het einde van de avond werd de prijs uitgereikt aan Michelle Gray en Elena van der Vlugt (5 havo) met hun profielwerk stuk 'Vreetbuien door hormonen'. Op het vwo werd de prijs gewonnen door Puck Mulder en Fleur Stuit. Zij schreven een profielwerkstuk over 'Pijnstilling tijdens de bevalling'. Heb je zelf een goed verhaal of net iets meegemaakt waar iedereen meer van moet weten? Schrijf dan zelf mee met de krant via de website www.nieuwestads- blad.nl. Op de nieuwe website kan iedereen makkelijk een bericht plaatsen én...: berichten van meeschrijvers krijgen voorrang in de papieren krant. Schrijf een korte tekst en voeg een leuke liggende (horizontale) foto van voldoende resolutie toe en zeer waarschijnlijk staat jouw bericht dan in de eerstvol gende krant op de pagina 'Schiedam doet verslag'. In verwachting? Of zit je zoon/dochter al op de basisschool? Zaterdag 9 april organiseert KomKids Kinderopvang van 11.00 tot 15.00 uur een Kennis- familiedag. Een event voor kinderen, (toekomstige) ouders en iedereen die betrokken is bij de opvoeding van kinderen. De toegang en de activiteiten zijn gratis. Park Plantage en de KomKids Informatiewinkel aan de Gerrit Verboonstraat 15 in Schiedam-Centrum wor den speciaal voor deze dag omgetoverd tot een kenniscen trum voor jong en oud. Bezoek de markt, kom kijken naar de demonstraties of schuif aan bij een kennisbijeenkomst. Kinderen t/m 12 jaar kunnen deelnemen aan workshops en activiteiten met als thema: bewegen en gezondheid. Op www.komkids.nl staat meer info. De winnaars kregen een award en tablet. Oud Medewerkers Vereniging De Vliedlanders bestaat deze maand tien jaar. Om dat te vieren verscheen er een tijdschrift met verhalen, columns en foto's uit het verleden. Ooit stonden er in Schiedam twee ziekenhuizen; het Ge meente Ziekenhuis en het katholieke Nolet Ziekenhuis. De Vlaardingers konden terecht in het Holy Ziekenhuis. Oud- medewerkers, verenigd in de Oud Medewerkers Vereniging De Vliedlanders, houden de geschiedenis van de ziekenhui zen levend als ze elkaar ontmoeten tijdens lezingen en ui tjes. Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van deze ver eniging is een tijdschrift verschenen met daarin anekdotes, interviews, foto's en columns. Wie er een wil voor 7,50 kan een mail sturen aan: elwi.ta@live.nl Obelink Vrijetijdsmarkt B.V. Misterweg 179 Winterswijk www.obelink.nl Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen CycloMedia, een Nederlands bedrijf gevestigd in Zaltbommel, is gespecialiseerd in het groot schalig en systematisch in beeld brengen van de omgeving. Met speciaal uitgeruste voertuigen maakt CycloMedia 360 graden panoramafoto's vanaf de openbare weg. Deze foto's worden - onder stringente voorwaarden - ter beschikking gesteld aan publieke en private organisaties ten behoeve van o.a. inspectie en beheer van de openbare ruimte, visuele ondersteuning bij de implementatie en uitvoering van wetgeving en ontwikkeling van ruimtelijke plannen. De opnamen worden uitsluitend gebruikt binnen het kader van publieke taken en/of bedrijfsactiviteiten. De opnamen worden niet op Internet gepubliceerd of anderszins openbaar gemaakt, tenzij privacy-gevoelige informatie zoals herkenbare personen en/of kentekens van voertuigen onherkenbaar V/orden gemaakt. CycloMedia heeft haar activi-teiten aangemeld bij het Autoriteit Persoonsgegevens onder nummer 100A101. Voor vragen of het aantekenen van bezwaar kunt u contact opnemen met CylcoMedia Technology B.V., Postbus 2201, 5300 CE ZALTBOMMEL Meer informatie: www.cyclomedia.com cyclomedia- korting Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur verhuur vastgoedbeheer Huurwoningen voor expats in de regio Schiedam, Vlaardingen en Maassluis! Neem vrijblijvend contact met ons op om uw woning te verhuren; 010-30 30 003 delflanden@rotsvast.nl www.rotsvast.nl KantoorExpert B.V. levert kantoorbeno digdheden, kantoormachines, kantoor meubilair en facilitaire producten. De wens van de klant is ons uitgangs punt, waar kwaliteit en klantvriendelijk heid voorop staan. De afdeling Maritiem heeft zich gespecia liseerd in het leveren van deze produkten aan de Offshore en scheepvaart. Wij zijn op zoek naar een: Verkoopmedewerker binnendienst afdeling Maritiem m/v (fulltime) Standplaats: Schiedam Functie omschrijving Het opstellen van offertes Orderverwerking Klantcontact, zowel telefonisch als per e-mail Informatie voorziening aan onze afnemers Profiel Je bent verkoop gedreven, enthousiast, flexibel en zelfstandig MBO werk- en denkniveau Uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel schriftelijk als mondeling Kansen creëren en kansen weten te verwezenlijken Snel kunnen schakelen Aanbod Dynamische werkomgeving Afwisselend werk Passende salariëring Gedegen pensioen regeling Bij een EHBO-post kun je je knuffel beter laten maken. Je kunt dit mooie tijdschrift bestellen. r GROOT GRATIS PAKKET 20 MAART SPORTSPECIAL Kom ook gezellig langs voor o.a: klimactiviteiten met de Heikamp, gratis footscan, runningadvies, live cooking met Campingaz, schmink voor de kids, diverse acties en verlotingen. Kijk op www.obelink.nl or alle informatie of volg ons op Facebook. Outdoor Feelings Pyramides Obelink Stabilo Nu bij een Hobby 2016 Set 6 stoelen Pyramides met een 300 x 180 cm. Polyester. Obeliflk 9root PaWcet met betonlook tafel van 250 x 100 cm. Met gratis grondzeil. veel gratis extra's! Hypercamp Las Palmas 240 240 cm diep. Polyester doek. Vanaf maat 2, 680 - 705 cm. Reageren Spreekt de functie je aan en voldoe je aan de voor deze functie gestelde eisen? Stuur dan je brief met CV naar: Kantoor- Expert B.V. 's-Gravelandseweg 248, 3125 BK Schiedam 010 - 262 07 00, t.a.v. Macha Bosdijk. E-mailen kan ook naar: m.bosdijk@kantoorexpert.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19