Nieuw: de leesbril' voor uw gehoor Mogelijke degradatie streep door rekening Schiedam begint met winst De Hypotheker vergelijkt alle banken Ook jouw eigen bank. Judokampioen DWS net geen kampioen Hermes-jeugd in finale Nipte winst O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 april 2016 10 De kans is groot, dat de mannen van Spirit HC Schiedam een start in de tweede klas bezorgen. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Niemand aan dp Hargalaan hield er in de aanloop naar de winterstop rekening mee. De punten druppelden binnen en de mannen van trainer/coach Mark Langemeijer leken het lek boven te hebben. Inmid dels is de stijgende weer een dalende lijn en de positie in de staartgroep alarmerend: GroenGeel 15, Berkel Ro denrijs 13, Spirit 8, Derby 7. Kortom, met 4 wedstrijden te gaan moet een verschil van 5 punten weggepoetst worden. Een haast onmoge lijke opgave. De Spirit-man nen treffen niet de minste tegenstanders: de nummers 1 (Zwart Wit), 3 (Hudito) en 4 (Zoetermeer) komen nog langs. Op papier levert dat In de derby tegen Pollux, dat hier de 2-1 scoort, lukte het ook al niet om te winnen. Foto: Persgroep niets op en kan er hooguit tegen Berkel Rodenrijs een 3-punter geboekt worden. "Het is een streep door de rekening", beschrijft Rene van der Klink bet gevoel met een blik op de ranglijst. De voorzitter van Spirit (en fusiebestuur HC Schiedam) voegt eraan toe, dat degra datie niet datgene is waarop gehoopt werd. "Aan de trai ner ligt het zeker niet. We hadden ons al gerealiseerd, dat het na het vertrek van wat bepalende spelers een zwaar seizoen zou worden." Het doemscenario dreigt uit te komen, maar wist de am bitie van de club niet. "Het wordt een mooie club met prachtig sportpark." SCHIEDAM - "Meestal kent Schiedam een langzame competitiestart", waar schuwde coach Leo Voogd. "Dat mag geen graadmeter zijn. Het komt vanzelf wel goed." In de openingswed strijd tegen Jeka toonden de honkballers echter alleen wat schroom in de eerste drie innings. Daarna barstte het slaggeweld los en werd snél de 10 gehaald. Uitein delijk werd er afgesloten met 12-2 winst. "Op zo'n eerste wedstrijd ligt een gezonde spanning", verklaart Voogd het wat traag op gang ko men van zijn ploeg. Braves is de volgende wellicht min der makkelijk te bestrijden tegenstander. De Goudse honkballers begonnen met een 7-19 zege op Blue Birds. SCHIEDAM - Judoka Rachel van de Meeberg heeft op het NK onder-18 in de klasse on- der-40kg goud behaald. De leerling van Judoclub Nobel versloeg in de finale Noer Zouaida met een vol punt. Haar zusje Shannon werd 3e in de klasse tot-57kg. Beiden mogen deelnemen aan de European Cup in Tsjechië. Eerste Peds Sports-judoka's Jeffrey Smits, Dato Satsjelasjvili, Rebecca Vastenhout, Danny en Sander van Loenen won nen op de Hoeksche Waard- se Judokampioenschappen de le prijs. Het leverde de Schiedamse equipe ook ze ven tweede en negen derde plaatsen op. SCHIEDAM - Een wondertje was er nodig om de hand ballers van DWS aan de ti tel te helpen. Het kwam er niet van. De Schiedammers wonnen zelf in Spijkenisse met 26-38 van HVOS. Lijst aanvoerder HVV'70 maakte echter geen fout en behield de voorsprong van één punt via een zege (16-28) op hek kensluiter Hercules 3. Daar mee lijkt voor DWS het zicht op een plaats in de tweede divisie verkeken. Maar wat niet is, kan nog komen. "Het is afwachten of er om de een of andere reden een plaats vrij komen", beschrijft trai ner Diana Zandwijk. Uiter aard betreurt ze het, dat de mannen de titel op een haar Hermes DVS is zondag 17 april goed vertegenwoordigd op de finaledag van het Indoor-Flamingo-crickettoernooi. In de Kennemer Sporthal in Haarlem spelen zowel U12- (foto) als Ui6-jeugd eerst de halve finale. Dan volgt (bij winst) de finale of (bij verlies) de strijd om de 3e en 4e plaats. Foto: PR na misten. "Het is zuur. Achteraf bekeken, kan je zeggen, dat het in de eer ste wedstrijd is misgegaan is. Die verloren we met één doelpunt verschil. Win je dan vieren wij feest." Speels gemak Dat feest zit er wel aan te ko men voor de vrouwen van Ventura. Zondag rolden ze met speels gemak Roda'71 op. In Sportpark Thurlede liep de score op tot 24-11. De voorsprong op nummer twee Schipluiden is inmid dels 9 punten. Het zorgt er voor, dat Ven tura op 24 april in de thuis wedstrijd tegen Dios kampi oen kan worden. SCHIEDAM - Tegen laagvlie ger Good Luck heeft Nexus zich na een aanvankelijk gesmeerd lopende wedstrijd ternauwernood staande we ten te houden. De acht van trainer Erik Speijer liepen hard van sta pel en haalden via 5-1 en 7-4 met een 9-5 voorsprong de rust. Ook daarna leek er voor de Schiedamse korf ballers geen vuiltje aan de lucht. Snel werd er afstand genomen van de bezoekers en ging de voorsprong naar 13-7. Good Luck bleek zich niet bij een nederlaag neer te leggen en kwam terug tot 14-14. Via een doorloper zorgde Kim Majoor er alsnog voor dat de winst in Schiedam bleef. Jazeker. De Hypotheker. We vergelijken alle banken en vinden voor jou de beste deal. Schiedam, Broersvest 64 (010) 4731150 Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoorbeeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal ontworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. U hoeft de luisterhulp alleen maar in uw oor te doen en aan te zetten. Het volume regelt u simpel met een klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhulp alleen in situa ties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kun nen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Oplaadbaar Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Eenmalig in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar op vrijdag 15 april betaalt u slechts 19,95. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt is voor u, krijgt u deze mee naar hills. Wanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. Alleen op vrijdag 15 april! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Ga dan op 15 april naar Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15, tel. (010) 426 31 80 (Tegenover Huize Frankeland). Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhulp voor u geschikt is. Kom op tijd want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt!

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 10