Dit zijn jullie foto's van mooi Schiedam! Spoorwerkzaamheden tram 21/24 Schiedam Centrum Onze aangepaste reis "Z> www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 april 2016 13 Lezers sturen hun mooiste plekjes op van onze jeneverstad De Maasboulevard is in trek deze week. Jet Beenen stuurde er deze mooie foto van op, maar ook Paul Meuldijk (zie onder) was in de buurt. Heb je ook een mooie foto van Schiedam? Natuur, cultuur, plekken of mensen? Stuur hem op naar: redactie.ns@ persgroep.nl fOAMBNSHIPREPAIH. O ,*i Pieter Most was in Nieuwland. "Met een prachtig wolkendek. Het klopt redactie, je maakt daar niet zo gauw foto's van maar ook in Nieuwland kun je echt heel mooie foto's maken." "Afgelopen zaterdag kwam groot transport naar Schiedam. Het offshore platform ligt nu bij Mammoet in Schiedam", schrijft fotograaf Paul Meuldijk. "Een foto van mooi Schiedam op een mooie lentedag. Hoek Vlaardingerdijk/Nieuwe Haven, toont de condensatiestrepen van vliegtuigen die over Schiedam vliegen", aldus Pierre Heuchemer. Op zaterdag i6 april en zondag 17 april 2016: Tramverkeer van en naar Schiedam Centrum is niet mogelijk tussen de haltes Broersvest en 's-Gravelandseweg. Pendelbus 724 rijdt tussen de haltes Koemarkt en Schiedam Centrum. Spoorwerkzaamheden Schiedam Centrum De RET vervangt tramsporen op de Overschiesestraat zodat we veilig, comfortabel en snel kunnen blijven reizen. Op zaterdag 16 april en zondag 17 april voert de RET deze werkzaamheden uit, dit heeft gevolgen voor de route van de trams 21 en 24 in Schiedam Centrum. Gevolgen van de werkzaamheden Tramverkeer van en naar Schiedam Centrum is niet mogelijk tussen de haltes Broersvest en 's-Grave landseweg v.v. Tram 21 en 24 zijn gesplitst tot de trajecten De Esch - Broersvest en 's-Gravelandse weg - Woudhoek/Holy, v.v. Voor het vervallen traject naar Schiedam Centrum rijdt pendelbus 724 tussen de haltes Koemarkt en Schiedam Centrum, v.v. Voor een deel van het vervallen traject kunnen de bussen 51 en 54 ook een alternatief zijn. Reisadvies tram 21 Rijdt tussen De Esch en Broersvest de normale route en keert bij de halte Broersvest, v.v. Rijdt tussen Woudhoek en 's-Gravelandseweg de normale route en keert bij de halte 's-Gravelandseweg, v.v. Vervallen tramhalte: Schiedam Centrum. Bus 121 Rijdt niet op 16 en 17 april, in plaats daarvan rijdt tram 21 de gehele dag tot Woudhoek. Reisadvies tram 24 Rijdt tussen De Esch en Broersvest de normale route en keert bij de halte Broersvest, v.v. Rijdt tussen Holy en 's-Gravelandseweg de normale route en keert bij de halte 's-Gravelandseweg, v.v. Vervallen tramhalte: Schiedam Centrum. Pendelbus 724 Vervangende haltes: Koemarkt, Broersvest, 's-Gravelandseweg, Schiedam Centrum. Dienstregeling Tram 21/24: de eerste en laatste ritten en frequentie zijn niet gewijzigd. De vertrektijden zijn aangepast. Pendelbus 724: rijdt op zaterdag tot 9 uur, op zondag tot io uur én na 19.30 uur elke 10 minuten en overdag elke 5 minuten. Bus 51: rijdt niet op zondag. Bus 54: rijdt op zaterdag en zondag. Houd rekening met een extra overstap en meer reistijd om uw bestemming te bereiken. Raadpleegde RET reisplanner vooreen actueel reisadvies. Meer informatie? Wilt u meer weten over werkzaamheden die invloed hebben op uw reis? li vindt actuele informatie via: ret.nl/omleidingen RET Real Time App Twitter @RETRotterdam Omleidingen Alert (e-mail) Tot slot treft u informatie aan bij haltes, op stations en in voertuigen. Wilt u op de hoogte blijven, meld u dan aan voor onze nieuwsbrieven via www.ret.nl ret.nl/omleidingen AARDIG ONDERWEG Centrum pendelbus ['s-Gravelandseweg Schiedai Delflandsewegl 1 Parkweg Koemarkt! Rotterdamseweg Legenda ■Om 21 De Esch - Broersvest 's-Gravelandseweg - «moohist*. K1 3- bJ De Gorzen

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 13