detheetuinrijsoord.nl 0180-421008 tu VERGELIJK HET VERSCHIL IN EIGEN BIJDRAGE Bob Offenberg in commercial Let op: A13 even dicht PopUpTv genomineerd voor Cross Media Award Spectacular Classics Praat mee over fietsen in Schiedam Heeft u iets te vieren? Kijk op onze site voor nóg meer actie's en kortingen* €1.046 rn Theetuinbuffet met live cooking op vrijdag zondag 39,95! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 13 april 2016 5 SCHIEDAM - De Schiedamse zanger Bob Offenberg was de afgelopen week in de studio te vinden voor de opname van de Staatsloterij Koningsdagtrekking com mercial. Bob werd door de Staatloterij gevraagd voor dit unieke project en twijfel de uiteraard geen moment. "Het is een eer om aan zo'n groot landelijk project mee te mogen werken. "Het is voor mij de eerste keer dat ik een reclamespot heb in gezongen, maar het smaakt absoluut naar meer", aldus de trotse zanger. De com mercial is tot en met 27 april ieder uur te horen op alle gerenommeerde radio- en televisiestations. REGIO - Let even op als .je komend weekend richting Den Haag reist. Rijkswater staat voert verschillende werkzaamheden uit aan het asfalt en de viaducten van de A13 richting Den Haag. In verband daarmee is de A13 richting Den Haag tus sen knooppunt Kleinpolder- plein en de N470 afgesloten van vrijdag 15 april 22.00 tot maandag 18 april 05.00 uur. Tijdens dit weekend ver vangt Rijkswaterstaat ook het asfalt ter hoogte van afrit Rijswijk (7). In verband met deze werkzaamheden zijn op vrijdagnacht (15 april), zaterdagnacht (16 april) en zondagnacht (17 april) min der rijstroken beschikbaar. SCHIEDAM - Muziekvereni ging St. Radboud geeft zater dagavond 4 juni in de Grote Kerk een groots concert on der de noemer 'Spectacular Classics". Er worden beken de klassieke muziekstukken gespeeld uit de verschil lende tijdvakken van Re naissance tot Modernisme. En dat zijn dan stukken van Bach, Handel en Mozart tot Ravel, Orff en Gershwin. Aanvang 20.00 uur, deur open 19.30 uur. Kaarten kosten tien euro en zijn te verkrijgen via de leden van St.Radboud en de website www.sintradboud.nl. Afgelopen weekend waren koor en orkest op repetitie weekend in de Hollandse Biesbosch waar voor het eerst de gezamenlijke stuk ken werden gespeeld. Naast de nodige repetities was er natuurlijk ook tijd voor ontspanning. Er waren en kele workshops, waarbij het koor met ritmiek aan de slag ging- PopUpTv is één van de drie genomineerden voor de Cross Media Award voor Cross Media Merk van Nederland 2016. De andere twee genomineerden zijn Het Parool en Linda. SCHIEDAM - De vrijwilligers van PopUpTv zijn uiteraard ontzettend blij met en trots op deze nominatie. PopUpTv is ruim twee jaar geleden begonnen als pri vaat initiatief. Sinds juni 2014 is officieel de Stichting PopUpTv opgericht. De in ternetzender blijft innove ren en heeft samenwerking hoog in het vaandel staan. Zo wordt al internsief samen gewerkt met andere media zoals omroepen, nieuwssi tes en kranten: bijvoorbeeld Omroep Vlaardingen, ZOS Radio, Het Nieuwe Stadblad, WaterwegSport, Media Tv en Groot Vlaardingen. Relevant thema 'De Cross Media Awards worden uitgereikt aan de beste cross media cases van het jaar. Crossmedia is een van de grootste en meest re levante thema's in de media, waar exploitanten, bureaus en adverteerders dagelijks mee te maken hebben. Het is niet overdreven te stellen dat een groot deel van de dy namiek in de media wordt veroorzaakt door de ontwik keling van crossmedia' staat op de site van CMA. Uitreiking De Cross Media Awards 2016 worden uitgereikt tij dens het Cross Media Diner op woensdag 20 april in het Compagnietheater in Am sterdam. PopUpTv bevindt zich in een fraai rijtje genomineerden: naast PopUpTv namelijk Linda en het Parool. «j*. Aanmelden voor een informatieavond kan via contact@schiedam.nl onder vermelding van 'fietsavond datum'. Foto: archief SCHIEDAM - Afgelopen tijd is hard gewerkt aan het 'Uit voeringsprogramma Fietsen 2016-2020', dat met inbreng van Schiedammers is opge steld. De gemeente nodigt nu iedereen uit om tijdens twee informatieavonden op donderdag 14 april en dins dag 19 april mee te praten. De eerste informatieavond is op donderdag 14 april om 19.30 uur in het Stadskan toor. De tweede avond vindt plaats op dinsdag 19 april om 19.30 uur in wijkgebouw De Brug op het Heijermans- plein. Als uw basisverzekering uw boortoestel vergoedt, dan is het wel belangrijk wat u, naast uw eventuele eigen risico, aan eigen bijdrage moet betalen. De meeste mensenhebben 2 hoortoestellen nodig en betalen dus 2 maal de eigen bijdrage. Een rekenvoorbeeld: stel u heeft een basisverzekering bij Zilveren Kruis en u heeft 2 hoortoestellen in categorie 3 nodig, dan is uw eigen bijdrage bij Schoonenberg Hoorcomfort €1.046 en bij Specsavers €0. Bij ons betaalt u dus geen eigen bijdrage. Geldig tot 1 oktober 2016 en niet geldig met Moederdag en Pinksteren. Zie voor voorwaarden en informatie onze site of bel! W Maak een afspraak voor een vrijblijvende offerte met een vaste prijs voor onze zaal privé! Pruimcndiik 16 - Ridderkerk €1.200 €1.000 €800 €600 €400 €200 Basisverzekering bij Zilveren Kruis, categorie 3 Eigen bijdrage voor 2 hoortoestellen SCHOONENBERG HOORCOMFORT SPECSAVERS Bent u ergens anders verzekerd of valt u in een andere categorie, kijkdan op specsavers.nl/vergelijker Iedere zondag brunch van 12.00-14.30 uur *1 buitenactiviteit naar keuze op vrijdag, voorafgaande aan het buffet. *uitgebreid voor-, hoofd- en nagerechtenbuffet met live cooking. *3 uur onbeperkt Hollands gedistilleerde drankjes.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 5