TWiüF Gebr. v/d Bosch keukens Burgerinitiatieven beloond Bridgedrive Lentiz levert 2000 euro op voor project in Gambia Extra vrijzwemmen in Zwembad Zuid Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens Obelink 24 april koopzondag 10.00 -17.00 u. O vyww.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 20 april 2016 19 De jongens van Excelsior '20 C2 vierden afgelopen zaterdag het kampioenschap. Met nog een wedstrijd voor de boeg zijn de jongens uit Schiedam al niet meer te kloppen. Het dak ging er af na de uitwedstrijd tegen Alexandria '66 die met 2-3 werd gewonnen. Een grote schare supporters was met de jongens meegereisd naar Rotterdam. Aanstaande zaterdag gaan de jongens het feest nog eens dunnetjes overdoen op de eigen club. Foto: Petra Wegman SCHIEDAM - Ook dit jaar heeft het Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. weer do naties beschikbaar gesteld voor burgerinitiatieven. Normaal ondersteunt het Fonds alleen aanvragen van stichtingen en verenigin gen, maar via dit jaarlijkse programma kunnen groep jes actieve burgers ook een donatie aanvragen voor een goed (buurt)initiatief. In middels zijn alle aanvragen beoordeeld. Zes inzendin gen worden beloond met een donatie, waarvan drie in Schiedam. "Er zaten dit jaar weer veel leuke en goede initiatieven tussen. Opvallend was dat er meerdere aanvragen zijn ontvangen voor de opzet van buurtwerkplaatsen. Deze initiatieven verbinden verschillende groepen in de wijk en zijn gericht op langere termijn. Wij helpen graag bij de eerste opzet", al dus directeur John Massaar. Stichting Buurtwerkplaats De Buren kan nu echt gaan beginnen. Zij starten in Oost met een werkplaats die wordt ingericht voor en door de bewoners. De werkplaats biedt ruimte voor gereed schappen, materialen en werkbanken. Kindercafé Schiedam ont vangt een donatie voor de aanschaf van extra materi alen en Popkoor Pleasure Schiedam gaat met een donatie van het Fonds op tredens verzorgen in zorg centra in Schiedam, Vlaar dingen en Maassluis. Jazeker. De Hypotheker. We vergelijken alle banken en vinden voor jou de beste deal. Schiedam, Broersvest 64 (010) 4731150 Lentiz MBO Maasland orga niseerde afgelopen zaterdag een bridgedrive, waarvan de opbrengst bestemd is voor de Nursery School in Jambanjelly, een klein dorp in Gambia. Sinds 2010 ondersteunt Len tiz Maasland deze school, die nauwelijks wordt on dersteund door de overheid in eigen land. Eerdere jaren bracht Lentiz Maasland geld bijeen en realiseerde voor de 400 leerlingen van de Nursfery School een groen tetuin van 1,3 hectare en een waterput bij de school. Het is de bedoeling om dit jaar, samen met de leerlin gen en lokale bewoners, de klaslokalen op te knappen met de opbrengst van deze bridgedrive. Ian Zwaartman (17), Davey van de Wetering (19) en Mylène Keizer (18), studen ten Toerisme en Recreatie, organiseerden de bridge drive. Ian en Davey: "Het idee kwam van onze docent Leon Verdoes. Zijn vader HOOFDMO WWW' tenti; CURSUS h CONSUtf ITHAl Het organiserende team vlnr. Ian, Leon Verdoes en Davey. Op de foto ontbreekt Mylène Keizer. Foto: M. Schinkel Ton Verdoes, fervent bridger en bekend bridgedocent in Schiedam, promoot ook de bridgesport onder jongeren. Wij gingen aan de slag met twee doelen voor ogen: een hoge opbrengst scoren voor de school in Gambia en er varing opdoen in het organi seren van evenementen." De inzet van Ian, Davey en Mylène is beloond: "Wie had dit kunnen bedenken. De aula van onze school stroomde vol met veel brid gers van Schiedamse ver enigingen. Maar ook brid gers uit de regio, Woerden en zelfs Brabant. Bijna alle maal - met heel veel respect - voor ons opa's en oma's, grijze koppies, zoals wij ze liefdevol noemen! Ze speel den de sterren van de hemel en brachten 2.000 euro bij een voor ons project." SCHIEDAM - In Zwembad Zuid is er extra ruimte ge creëerd voor jongeren om te komen vrijzwemmen. Normaal gesproken kan er recreatief gezwommen worden op de vrijdagavond en de zondagochtend. De meivakantie is van 23 april tot en met 8 mei. In deze meivakantie kan vrijzwem men dan ook op maandag-, dinsdag- en donderdagmid dag van 12.00 - 15.00 uur. Kijk op www.optisport.nl/ zwembadzuid voor de juiste openingstijden. Visrun In bet water zal een Vis run baan komen te liggen. Check de Facebookpagina van Zwembad Zuid voor leuke acties. Maak een afspraak, het eerste gesprek is kosteloos. Of kijk op hypotheker.nl Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen www.vdboschkeukens.nl korting Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur - 14.30 uur ZONDAG 24 APIL GEMAK EN COMFORT OP DE CAMPING Kom gezellig langs voor o.a: uitleg en demo movers, demo opblaastenten, Crocs comfortstation en give aways, Campingaz BBQ demo, schminken, acties en aanbiedingen. Kijk op www.obelink.nl alle informatie of volg ons op Facebook. Outdoor Feelings Paris Set: 2 fauteuils, 1 bank en een tafel. Ind. kussens. Advies 699.- Nu bij een Hobby 2016 en groot pakket met Met gratis grondzeil. ,B* veel gratis extra's! Obelink Stabilo 300x 180 cm. Polyester. obe,jnk Hypercamp Las Palmas 240 240 cm diep. Polyester doek. Vanaf maat 2, 680 - 705 cm. Obelink Vrijetijdsmarkt B.V. Misterweg 179 Winterswijk www.obelink.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19