cerexagr Kijk voor meer info op www.cerexagri.nl Cerexagri B.V., onderdeel van de Indiase multinational UPL Limited, is ontwikkelaar en producent van gewasbeschermingsmiddelen. Dit dynamische bedrijf boekt jaarlijks goede financiële resultaten. Tijdens het productieproces staat zorg voor kwaliteit, milieu en veiligheid hoog in het vaandel. Cerexagri B.V. is een BRZO (Besluit Risico Zware Ongevallen) bedrijf en is ISO 9001:2008 en ISO 14001:2004 gecertificeerd. Op de locatie Vonde lingenplaat (Rotterdam) werken ruim 115 betrokken medewerkers. Om de ambitieuze plannen van het bedrijf (waaronder uitbereiding van de poeder productie en de bouw van een nieuwe liquid formulation plant) te kunnen realiseren zijn wij op zoek naar Reageren? Voor deze uitdagende afwisselende functies in de Agrochemie biedt Cerexagri B.V. goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens eigen CAO. Indien je wilt meewerken aan de toekomst van een dynamisch bedrijf en voldoet aan de gestelde eisen, solliciteer dan onder vermelding van het vacaturenummer vóór 13 mei 2016. Motiveer je sollicitatie en voeg je curriculum vitae toe. Reageren kan per e-mail (ilse.van-den-boogert@uniphos.com) of door middel van een brief aan Cerexagri B.V., t.a.v. Ilse van den Boogert, Personnel Officer, Tankhoofd 10, 3196 KE Vondelingenplaat Rotterdam. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. c> (JJ)UPL Group Process Technoloog (CRXOOt) Technician Mechanical (CRX006) We zijn op zoek naar een ervaren Proces Technoloog (met een afgeronde HTS opleiding op dit gebied en minimaal 5 jaar relevante werkervaring in de chemische industrie) die zorg draagt voor het realiseren van investeringsprojecten van proces technische aard. Evenals het ontwerpen van vernieuwingen en'modificaties aan procesinstallaties en het ontwikkelen en optimaliseren van processen, zodanig dat zaken tijdig en binnen begrote kosten tot stand komen en voldaan wordt aan gestelde eisen en geldende bedrijfs- en wettelijke voorschriften. Mechanical Coördinator/ Inspector (CRX002) Heb je een afgeronde HTS opleiding richting werktuig bouwkunde en lijkt het je wat om periodieke en correctieve mechanische onderhoudswerkzaamheden te coördineren en aan te sturen, zodanig dat een veilige werking en optimale bedrijfszekerheid kan worden gewaarborgd. Daarnaast behoren gecoördineerde en uitgevoerde (equipment- en civiele) inspecties tot het takenpakket. Dit om te kunnen beoordelen en/of borgen dat de equipment en de voorzieningen in juiste staat verkeren en voldoen aan wet- en regelgeving. Solliciteer dan op deze functie. Maintenance/Reliability Engineer (CRX003) HTS-ers opgelet: Ben je in staat om door goed te luisteren (naar de werkvloer en de visie van de organisatie) met behulp van relevante gegevens, technische kennis en ervaring snel een plan van aanpak op te stellen om een betere productie continuïteit en/of kwaliteit te genereren of het doen van verbetervoorstellen om herhaalde storingen of falen van apparatuur op te lossen, zodanig dat de betrouwbaarheid van installaties en apparatuur wordt vergroot en het preventief onderhoud tegen zo laag mogelijke kosten kan worden gerealiseerd zijn we op zoek naar jou. Assistant Technische/project Administratie (CRX004) Voor het uitvoeren en up to date houden van diverse tech nische administratieve en organisatorische taken zijn we op zoek naar iemand met een MBO technisch werk- en denk niveau. Technician E&l (CRX005) Voor het verhelpen van storingen en verrichten van preventief en correctief onderhoud aan installaties en apparatuur op E&l gebied, zodanig dat opdrachten tijdig en overeenkomstig ver eiste specificaties worden uitgevoerd zijn we op zoek naar een MTS-er met een E&l achtergrond. De functie wordt uitgevoerd in een 4-ploegendienst. Daarnaast zijn we op zoek naar een MTS-er op werktuig bouwkundig gebied voor het verhelpen van storingen en verrichten van preventief en correctief onderhoud aan in stallaties en apparatuur op mechanisch gebied, ook zodanig dat opdrachten tijdig en overeenkomstig vereiste specificaties worden uitgevoerd. Deze functie wordt eveneens uitgevoerd in een 4-ploegendienst. Mechanisch Operators (CRX007) Beschik je over een Vapro A diploma richting mechanisch en lijkt het je wat om t.b.v. de productie en verpakking van gewasbeschermingsmiddelen de verpakkingsinstallaties en oplaadsystemen te bedienen en te controleren solliciteer dan naar de vacatures van Mechanical Operator. GLP Inspector Environment, Safety Coordinator (CRX008) De functie van GLP inspector omvat het inspecteren en adviseren op de toepassing van Goede Laboratorium Praktijk (GLP) volgens de huidige wet- en regelgeving. Het op peil houden van het programma voor kwaliteitsbewaking is één van de belangrijkste taken. De functie van E&S coördinator omvat het onderzoeken van mogelijkheden om diverse soorten afvalwater via de afval waterzuiveringsinstallatie te verwerken. Dit natuurlijk met inachtneming van de vergunningsvoorschriften, chemisch/ fysische mogelijkheden en een gedegen financiële onder bouwing. Lijkt deze functie je interessant en beschik je bij voorkeur over een afgeronde universitaire opleiding bijvoorbeeld in de richtingen proces analytisch of chemische technologie, reageer dan op deze vacature. Twee tot driejaar relevante werkervaring in de procesindustrie, op een laboratorium en ervaring op GLP-gebied is een pré. Analysten Quality Control Laboratory (CRX009) Om het Quality Control Laboratory te versterken in de 6-ploegendienst zijn we op zoek naar MLO Analysten die fysische, instrumenteel- en natchemische analyses uitvoeren op grondstoffen, halffabrikaten, eindproducten en afval water, zodanig dat tijdig correcte waarden ter beschikking zijn van productieafdelingen. Chemisch Analist (CRXOiO) Om onze groeiende positie verder te verstevigen zijn wij op zoek naar een enthousiaste chemisch analist (HLO+ niveau) voor onze R&D afdeling. Wij bieden een uitdagende en veel zijdige functie gericht op de ontwikkeling van analysemethoden van gewasbeschermingsmiddelen en het uitvoeren van niet- routinematige analyses volgens GLP richtlijnen. Heb je relevante werkervaring in de analytische chemie en zoek je een baan met veel afwisseling in de gebruikte analysetechnieken solliciteer dan naar deze functie. Ervaring met GLP is een pré.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 24