Besluit toekomst Franciscus Gasthuis Vlietland *9 Verzekerd van goede zorg! SLANK: Nieuwe vetkiller eindelijk verkrijgbaar! 19>5IE9 ZORG WELZ" Seniorenwelzijn met drie innovatieve diensten op SBS6 DC Klinieken sfè Libra G&W Gezondheidswinkel Libra O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 mei 2016 21 Franciscus Gasthuis Vlietland heeft besloten dat beide ziekenhuis locaties, in Rotterdam en Schiedam, blijven beschikken over een SEH en 24/7 spoedzorg, de bestaande capaciteit bedden, ruime diagnos tische mogelijkheden, een modern operatiecomplex en een Intensive Care. Patiënten kunnen voor spreekuren en controle afspraken terecht op alle vijf locaties, waaronder de drie poliklinieklocaties in Maassluis, Hoogvliet en Berkel en Rodenrijs. Daarnaast is er ook een polikliniek interne ge neeskunde in het Oog ziekenhuis in het centrum van Rotterdam. Bepaalde onderdelen van de klinische zorg komen op één van de twee ziekenhuis locaties, waarmee Francis cus Gasthuis Vlietland de basis legt voor inhoudelij ke versterking van de zorg, dienstverlening en gastvrij heid in de toekomst. De be langrijkste drijfveren zijn kwaliteit en continuïteit van zorg in de gehele regio. Voor de patiënten zullen verande ringen in de zorgverlening in de loop van 2017 merkbaar zijn. Franciscus Gasthuis Vlietland zal steeds tijdig bewoners, huisartsen, pati ënten en ketenpartners infor meren. Duidelijk gezicht voor elke ziekenhuislocatie Franciscus Gasthuis zal in de loop van 2017 meer inge richt zijn voor complexe zorg en de acute operaties die uit gevoerd worden door onder andere de gynaecoloog en de algemene (trauma) chirurg. Onder complexe zorg wordt verstaan: de moeilijke en meer omvangrijke operaties, waarvoor langere operatie- tijd of langere opname van de patiënt nodig is. Franciscus Vlietland zal meer ingericht zijn voor planbare zorg. Onder plan bare zorg wordt verstaan die ingrepen die - na poliklini sche diagnostiek gepland uitgevoerd kunnen worden. Ook de operaties die uitge voerd worden met een korte opname of een dagbehande ling vallen onder planbare zorg. Op beide locaties kunnen nu en in de toekomst patiënten In het SBS6 programma Sa men Sterk dat wordt uitge zonden bij SBS6 zet Senio renwelzijn drie innovatieve diensten in de spotlights. Presentatrice Angela van den Broek gaat in gesprek met Mirjam Dijkstra om de dienst Welzijn op Recept toe te lichten en twee dames vertellen Angela hoe blij ze zijn met Welzijn op Recept. Sportconsulent senioren Rens Veerman vertelt over het belang van bewegen voor senioren en Anja van Beek informeert u over huisbe zoeken met het nieuwe on derzoeksinstrument Wijk- peil. Samen Sterk is een televisie programma waarin getoond wordt hoe we als land, als zorgverlener en als mens samen sterk kruinen zijn. Door samen naar oplossin gen en antwoorden te zoe ken kunnen we er met elkaar voor zorgen dat we ons goed kunnen voorbereiden op de opgenomen en worden voor de beschou wende specialismen, zoals cardiologie, neurologie, in terne geneeskunde, longge- neeskunde, dermatologie en reumatologie. Meer specialistische centra in de toekomst In de loop van 2017 krijgen de specialistische centra van Franciscus Gasthuis Vliet land verder vorm. Deze cen tra zijn: Franciscus Obesitas Centrum in Franciscus Vlfet'- land, Franciscus Geriatrisch Centrum in Franciscus Vliet land, Franciscus Centrum voor zorg rond (in)fertiliteit, zwangerschap, geboorte en zorg voor kinderen (Op Fran ciscus Gasthuis: infertiliteit, bevallingen, neonatologie en ziekenhuisopname. Op Franciscus Vlietland: dag behandeling kinderen (alle vakken) en dagbehandeling gynaecologie) en Franciscus Oncologisch Centrum (Op Franciscus Vlietland: alle vormen van beschouwende oncologische zorg en on cologische dagbehandeling (waaronder chemotherapie) en de Franciscus Borstkli- niek. Op Franciscus Gast huis: alle operaties aan de buikorganen of de longen). toekomst én dat niemand dat alleen hoeft .te doen! Het concept van dit televi sieprogramma past precies bij de visie en missie van Seniorenwelzijn, die zich met hoofd, hart en handen voor senioren in Schiedam, Vlaardingen en Maassluis inzet. Maak kennis met onze organisatie op zaterdag 7 mei om 16.30 uur of tijdens de herhaling zondag 8 mei 2016 om 12.30 uur in Samen Sterk bij SBS6. DC Klinieken bestaat uit 14 medisch specialistisch centra waaronder DC Klinieken Schiedam. Al ruim 20 jaar levert DC Klinieken kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke en patiëntvriendelijke omgeving. Met een verwijzing van uw huisarts kunt u vrijwel altijd direct een afspraak maken en wordt uw behandeling volledig vergoed door uw zorgverzekeraar. r Bij DC Klinieken Schiedam kunt u terecht voor: MRI- en röntgenonderzoek Gynaecologie Echografie Neurologie Bloedprikken Maag- en darmonderzoek (scopie) Uitstrijkjes L a Laan van Bol'es 3 3122 AE Schiedam 0800 231 35 57 (gratis) schiedam@dcklinieken.nl Schiedam www.dcklinieken.nl Wees er snel bij, klanten staan in de rij voor deze nieuwe slankmaker Met de snelheid van een storm raast momenteel het nieuws door de media: er is een sensationeel werkend kruid voor gewichtsvermindering. Het kruid Saffraan is een regelrechte vetkiller. Saffraan is al eeuwenlang één van de meest waardevolle specerijen ter wereld. De stampers van de saffraancrocus (Crocus sativus) worden handmatig geoogst en er zijn meer dan 100.000 stampers nodig voor een kilo saffraan. Gedroogde saffraan wordt al duizenden jaren als kruid, kleurstof en medicijn gebruikt. Het medicinale gebruik stamt vooral uit de traditionele Chinese geneeskunde en de ayurvedische traditie, waarbinnen saffraan hoofdzakelijk toegepast wordt vanwege zijn stemming verbeterende eigenschappen, bij depressie, angsten, als afrodisiacum en vanwege zijn positieve invloed op de spijsvertering. Saffraan verhoogt de energiewinning en pakt zo ook hardnekkige vetreserves en probleemgebieden aan. Vetkussentjes verdwijnen als sneeuw voor de zon. Het remt de eetlust en vermindert het verlangen naar snacks en tussendoortjes. Eerst revolutioneerde Saffraan vanwege zijn overtuigende werking in de Duitse markt, daarna veroverde het de harten van de Oostenrijkers en nu schijnt deze vetkiller zich ook in de Benelux de etableren. In combinatie met Konjacwortel is dè werking van deze capsules nauwelijks te overtreffen. Konjacwortel is een calorievrije natuurlijke vezel die in combinatie met vocht uitzet in je maag, waardoor overeten wordt voorkomen. Het draagt bij tot gewichtsverlies in combinatie met een energiebeperkt dieet. Recent klinisch onderzoek bevestigt de vetafbrekende werking van Saffraan. Medisch Instituut te Yunnan, China: vermindering van vetweefsel bij sterk overgewicht ca. 8 kilo, bij middelmatig overgewicht ca. 5,8 kilo en bij weinig overgewicht ongeveer 2,8 kilo per maand Uit de studie bleek dat het aantal snackmomenten daalde bij de helft van de vrouwen en mannen met overgewicht. Saffraan waarborgt een snelle en gerichte afbraak van lichaamsvet, zonder bijwerkingen. Snelle diëten en hongerkuren daarentegen leiden tot deficiëntieverschijnselen, omdat het lichaam door verminderde voeding, te weinig vitaminen, mineralen en andere voor de gezondheid belangrijke substanties toegediend krijgt, met als gevolg: vermoeidheid en vermindering van prestaties. Met deze Saffraan capsules kan overgewicht, ten gevolge van voeding, zonder onaangename bijwerkingen aanzienlijk verminderd worden. Blijvend en zonder gevreesd jojo-effect INGSC0UP0N KORTINGSCOUPON KORTINGSCOUR^^^RTl Verkrijgbaar bij: Dordrecht: W.C. 'Bieshof 078 - 616 1619 Papendrecht: Veerpromenade 108 078 - 641 44 32 Krimpen aan de Ussel: Raadhuisplein 129 0180-590214 Schiedam: Hoogstraat 15 010 - 426 32 80 Rotterdam: Bergse Dorpstraat 72 010 - 418 73 78 60 capsules -Slank Saffraan extras* tl-wwA tn Isrf

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 21