500,- Hail, Caesar in Wenneker Cinema Zo ondersteunend dat u zich helemaal gewichtloos voelt AGENDA TEMPUR Jazzpodium sluit seizoen af met wereldact Week rond Liduina in Jenevermuseum Activiteiten voor de agenda Kies een matras, kussen en bedbodem en profiteer van setvoordeel tot per ligplek!* Persoonlijk contact Oude bed retour in overleg GRATIS parkeren voor de deur Escudostraat 11 2991 XV Barendrecht 010 438 41 63 www.slaapwel.nl Alexander O www.nieuwestadsbtad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 mei 2016 23 SCHIEDAM - Het achtste sei zoen Jazzpodium Waterweg is er een van grote namen. Laura Fygi, Chris Jagger, de jubilerende Hans Dulfer, de Deeldeliers, Three Tenors and the Tiny Little Big Band - om maar enkele namen te noemen - betraden het podi um. En nu is het dan zover om het laatste concert van dit seizoen bekend te ma ken. Niemand minder dan de Cubaanse zanger, bas sist, composer en arrangeur Alain Pérez zal op vrijdag avond 20 mei het seizoen afsluiten. Latin jazz Alain Pérez staat bekend als een van de grootste mu sici van de 21ste eeuw in de Latin Jazz en werd genomi neerd voor de Latin Gram my Award. Met zijn musici reist hij de hele wereld rond. Vorig jaar was zijn optreden op North Sea Jazz een groot succes en nu keert hij dus terug naar Hollandse bodem voor een eenmalig concert bij Jazzpodium Waterweg. Kaartjes Kaartjes zijn vanaf nu te koop via het online ticket kantoor www.ticketkantoor. nl/shop en Kosten 20 euro. Leden van Jazzpodium Wa terweg krijgen 50% korting. Aanvang: 20:30 uur. SCHIEDAM - In Wenneker Ci nema draait komende week Hail, Caesar! met onder meer George Clooney en Ralph Fiennes. Hail, Caesar! is de langver wachte nieuwe komedie geschreven en geregisseerd door Oscarwinnaars Joel en Ethan Coen (No Country For Old Men, The Big Lebowski) en gaat over Eddie Mannix. Hij is de baas van het fictie ve Capitol Pictures die in de laatste jaren van het Gouden Tijdperk van Hollywood probeert een probleem op te lossen wanneer de grote ster van de studio Baird Wid- lock wordt gekidnapt door het mysterieuze collectief genaamd The Future. Deze fantastische film is tot aan de nok toe gevuld met top acteurs. Te zien: donderdag 5 mei, vrijdag 6 mei 21.00 uur in de grote zaal, zondag 8 mei en woensdag 11 mei om 15.00 uur in de kleine zaal. Foto:pr SCHIEDAM - Wegens groot succes is de tentoonstelling Liduina, van schaatsster tot stadsheilige verlengd tot zondag 8 mei. Tijdens de af- sluitingsweek is deelname aan onderstaande activitei ten gratis, mits je in bezit bent van een geldig entree bewijs voor het Nationaal Jenevermuseum Schiedam. Op de foto met Liduina Je kunt een leuke foto laten maken met het Liduinabord, die je meteen mee kunt ne men. Theatervoorstelling Donderdag 5 mei om 13.30 uur brengt poppenspeler Martin Soeters op de graan zolder de heilige Liduina tot leven. Soeters nam een duik in de geschiedenis, de 14e eeuw om precies te zijn. PubQuiz Weet je alles over Liduina? Dan kun je zaterdag 7 mei van 14.00 tot 16.00 uur deel nemen aan de PubQuiz. Aanmelden kan tot en met 5 mei ovv team-naam en aan tal teamleden via Laura@ jenevermuseum.nl. Verhalendag Heb je bijzondere verhalen, kom dan naar de verhalen dag op zondag 8 mei van 14.00 tot 16.00 uur. SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten op cultureel, muzikaal of literair gebied te melden voor de agenda? Plaats deze dan zelf in de agenda op de website van het Nieuwe Stadsblad: www.nieuwestadsblad.nl. Wij doen dan ons best om dit agendabericht ook mee te nemen in de agendapagi na in de krant en te plaatsen op Facebook en Twitter. ACTIVITEITEN Voor 2,50 naar het museum op woensdag! SCHIEDAM - In het Stede lijk Museum Schiedam is tot en met 22 mei de tentoonstelling 'Het ABC -* van de Collectie, een ten toonstelling over hoe en wat het museum in de af gelopen vijftien jaar heeft verzameld met steun van subsidiënten, donateurs en anderen' te zien. Actie Omdat het een tentoon stelling van en voor alle Schiedammers is, kunnen zij vanaf nu met het Nieuwe Stadsblad in de hand elke woensdag naar binnen voor slechts 2,50 per persoon (entree, inclusief een kop koffie of thee). Deze aanbieding is geldig door aan de kass.a dit ar tikel uitgeknipt in te leve ren voor maximaal twee personen per artikel. 3000 werken In de afgelopen vijftien jaar heeft het Stedelijk -m Museum Schiedam ruim 3.000 kunstwerken aan de collectie moderne en hedendaagse beeldende kunst toegevoegd door aankopen, schenkingen, langdurige bruiklenen en reconstructies. Advies op maat Altijd de beste prijs Uw TEMPUR® advisuer in de regio: Ingang Auping Plaza Slapen

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 23