Verbaasde blikken bij processie P Natuurlijke oplossing bij spierpijn en stijve gewrichten KWEKER COURTELLE MODE 'aiAifllr Ton terug door invuldagen belasting Snelwandelen in Beatrixpark Gratis zwemmen voor mama's Wenneker Cinema viert vijfde verjaardag T ."/V Voor een snel herstel op lichaamseigen manier moeder16 /jesfêct/Miwe/ic/e /janta/on met e/astmcAe />a/u/. t lma/ /xwe/ióeene/t eventueel,/or/e /engte. S/iïmif tt ()/^//)/tyoe/tt/^Mhstie/i. O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 4 mei 2016 - 5 Fotograaf Paul Meuldijk maakte deze foto van de Liduinaprocessie op het Stadserf. De 'stille omgang' viel meer mensen in het centrum op. SCHIEDAM - De jaarlijkse Li duinaprocessie in het cen trum van Schiedam trof zondag uitstekend weer en natuurlijk weer een hoop verbaasde gezichten. Dit jaar stond de processie in het te ken van de Zeven Werken van Barmhartigheid. Na mens de zeven deelgemeen- schappen van de Goede Herder-parochie (Schiedam- Vlaardingen-Maassluis) liepen afgevaardigden met vaandels mee. Ook was er een groep van 'Het Heylig Hout' uit Dordrecht en Sint Radboud uit Kethel. SCHIEDAM - Was het invullen van belastingpapieren voor veel burgers een jaarlijks terugkerend struikelblok? De sociaal raadslieden van Minters maakten het dit jaar niet leuker, wel gemakkelij ker. Een door de Belastingdienst geschoold team van vrij willigers stond klaar om de aangifte te verzorgen en zo werden samen met de formulierenbrigade op 4, 5 en 7 en 8 april ongeveer 400 burgers uit onder meer Schiedam geholpen met het invullen van hun aangifte. Met de aangiftes, zo is nu gebleken, is een bedrag van in totaal 110.990 euro aan teruggaven, gerealiseerd. Deze teruggaven komen ten goede aan de burgers in Vlaardingen, Schiedam en Maassluis dankzij de vrij willigers, onder begeleiding van de sociaal raadslieden van Minters, die zich hier voor hebben ingezet. SCHIEDAM - Op 14 en 15 mei wordt in het Beatrixpark een internationale wedstrijd over 24' uur snelwandelen gehouden. De Rotterdamse Wandel sport Vereniging, die deze monsterloop organiseert, heeft al 68 aanmeldingen binnen. De inschrijvingen komen niet alleen uit Neder land, maar ook uit Spanje, Frankrijk, België, Australië, Nieuw Zeeland, Groot Brit- tannië en het eiland Man. De bedoeling is om in 24 uur zoveel mogelijk kilometers te lopen. De wedstrijden starten op 14 mei in de buurt van hand balvereniging DWS aan de Parkweg. SCHIEDAM - Zondag 8 mei is het Moederdag en de twee Schiedamse zwembaden hebben besloten alle ma ma's en oma's lekker te ver wennen. Wanneer je komt zwemmen met je moeder (of oma) mogen zij gratis naar binnen. Bij binnenkomst in het zwembad worden de moeders (en oma's) ontvan- SCHIEDAM - Het is vijf jaar ge leden dat Stichting Filmhuis Schiedam verhuisde van lo catie De Teerstoof naar het Wennekerpand in de Vij- gensteeg. In mei viert Wen neker Cinema de vijfde ver jaardag. "Dit heugelijk feit willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. We or ganiseren daarom een aan tal leuke dingen", vertellen Mario van Kleef en Gerard Sparla. Wenneker Cinema houdt een Top 5 filmverkie zing van de beste films van de afgelopen vijf jaar. Deze Top 5-films worden tijdens de filmzomer van 5 t/m 27 augustus vertoond. De ver kiezing start binnenkort via www.wennekercinema. nl. Daarnaast is er in de meivakantie op donderdag 5 mei een speciale jeugd voorstelling van Buurman 6 Buurman met vooraf een gratis schminkfestijn. De film begint om 15.00 uur en het schminken vanaf 13.30 uur. Op zaterdag 21 mei is er een feestelijke voorpremière van de film The Idol, inclu sief rode loper, bubbels en lekkere hapjes. De film be gint om 21.00 uur. "Wij stel len het zeer op prijs als ook het publiek zich tijdens de première feestelijk kleedt", zeggen de initiatiefnemers. De voorgeschiedenis van Wenneker Cinema begint in 1981 met Stichting Filmclub Schiedam in gebouw De Teerstoof in de Nieuwstraat. In de loop der jaren groeit de filmclub door naar filmhuis, worden de voorzieningen steeds beter en groeit het aantal voorstellingenge staag. Ook na de grote sprong naar Wenneker Cinema ligt de aantrekkingskracht voor het publiek nog steeds in de ongedwongenheid en de huiskamerachtige sfeer. gen met een verse smoot hie. Uiteraard kan er volop gezwommen worden en zal er speelmateriaal aanwezig zijn. Wanneer de moeders (en oma's) het zwembad verlaten ontvangen ze ook nog een presentje. Zwembad Zuid is open van 10.30-13.00 uur en zwembad Groenoord van 09.00-16.00 uur. Op 5 mei is er een speciale jeugdvoorstelling van Buurman Buurman met vooraf een gratis schminkfestijn. Foto: PR Planten uit eigen kwekerij Moederdag plantendag, voor Geraniums, Perkplanten en Groenteplanten. Tevens hanging baskets en wandhangers in vele kleuren. Ook het juiste adres voor het opmaken van uw bloembakken, voor particulier en bedrijven. Kijk ook op internet voor openingstijden en route www.kwekerijdwpoot.nl E-mail: D.poot2@kpnplanet.nl it a I"1 t - Kwekerij D.W. Poot Groeneweg 30 Schiedam tel 06-53503140 Stijve gewrichten bij het opstaan? Intensief gesport? Spierpijn in de armen na het tuinieren? Of een stijve nek of schouders na een lange werkdag? Bijna de helft van de Nederlanders heeft regelmatig tot dagelijks last van spierpijn en stijve gewrichten. Wat helpt? De doorbloeding bevorderen! Dooibloeding bevorderen Spierpijn en stijve gewrichten worden vaak veroorzaakt door een ophoping van afvalstoffen in de spieren of gewrichten. Met name rug (58%), nek (40%) en schouders (40%) zijn belangrijke 'pijnpunten', blijkt uit onderzoek. Het be vorderen van de doorbloe ding bespoedigt het herstel van spierpijn en stijve ge wrichten. Hierdoor zorgt het lichaam op natuurlijke wijze voor een snellere afvoer van afvalstoffen en de aanvoer van voedingsstoffen, waardoor weef sels eerder herstellen. Natuurlijke oplossing A.Vogel Atrosan Spier- en Gewrichtsgel* is pijnstillend bij spierpijn en stijve gewrichten. Het is makkelijk smeerbaar en trekt snel in de huid. Het bevat een zeer hoge concentratie Arnica montana dat zorgt voor een snelle en effectieve stimulering van de lokale door bloeding. Daardoor krijgt uw lichaam krachtige ondersteu ning bij het herstel van de weefsels. Zo bent u sneller weer soepel en kunt u weer doen en laten wat u zelf wilt. 'Beoordeeld met een 9,2 door gebruikers' Pijnlijke gewrichten? Reuma? Heeft u milde gewrichtspijn of reumatische pijn, zoals artrose, artritis, fibromyalgie of jicht? A. Vogel Atrosan tabletten* is een natuurlijk pijnstiller-op ba sis van Harpagophytum. Adviesprijs is 9,99 (100ml) Persoonlijk advies Meer weten over natuurlijke ondersteuning bij spierpijn, stijve gewrichten of reuma tische pijn? Bel de A.Vogel gezondheidslijn op 0900- 246 46 46 of kijk op avogel.nl ^Traditioneel kruidengeneesmid del. Lees voor gebruik de bijsluiter. De toepassing is uitsluitend geba seerd op traditioneel gebruik. Verkrijgbaar bij drogisterijen, apo theken, gezondheidswinkels. De gel is ook verkrijgbaar bij super markten. O HET BESTE VAN 0E 8 mei Moederdag Verras mama met een schitterende orchidee! Gratis thuisbezorgd op Moederdag en een persoonlijke kaart! gebruik kortingscode: Bestel nu op: www.hetbestevandekweker.nl Voor een goed advies en service: De Loper 45, Vlaardingen- Holy

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 5