Gebr. v/d Bosch keukens HET VOORDEEL VAN BLIND Zljr Koelverse Maaltijdservice Proefbox m 24/7 bij je klanten onder de aandacht Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM Jazeker fïkheb geen last I O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 mei 2016 19 HIERfl Nieuwe Stadsblad www.nieuwestadsblad.nl jouw bedrijf of aanbieding in de spotlight Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken vv VV VV.I IICU VVCJIUUJL/IUU.111 Odl I ICI IICVII lg Oi I IO i UUI i uag uouumnoi i Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! 2499.- INCL. BTW Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen-^^^^^korting. Gebr. v/d Bosch keukens Openingstijden de Column van Margriet Bol www.vdboschkeukens.nl Industrieweg 26 Tel. 010-4601905 3133 EE Vlaardingen Fax 010-4354943 Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur Schiedam (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl NIEUWBOUW In de afgelopen jaren van de economische recessie, ook wel crisis genoemd, werd de bouw ook flink getroffen. Nieuwbouw van koopwoningen kwam vrijwel helemaal stil te liggen. Niet goed voor de economie en helemaal niet voor de woningmarkt. Immers, de doorstroming stagneert daardoor. Inmiddels gaat het economisch gezien weer een (flink) stuk beter in Nederland en dat resulteert ook in een groei van de nieuw te bouwen (koop) woningen. Nu is het niet bij voorbaat te allen tijde beter om een nieuwbouwwoning te kopen, maar voordelen heeft het natuurlijk wel. Zo kun je je nieuwe woning helemaal verbouwen en inrichten naar je eigen smaak en idee. De nieuwbouwwoning voldoet aan alle nieuwe wettelijke (milieu-) eisen en onderhoud is de eerstkomende jaren niet aan de orde. Maar, qua hypotheek zijn er ook voordelen t.o.v. het kopen van een bestaande woning. Doordat bij nieuwbouw de bepaling van de waarde van de woning iets anders gaat dan bij bestaande bouw, hoefje bij het aangaan van een hypotheek voor een nieuwbouwwoning minder eigen geld mee te nemen dan bij een bestaande wo ning. En dat komt goed van pas want bij een nieuwbouwwoning heb je vaak meer kosten i.v.m. verbouwing of inrichting. Bent u van plan om een nieuwbouwwoning te gaan kopen, kom dan eens langs bij ons, dan rekenen we het u graag voor. Het kopen van een nieuwbouwwoning is altijd iets bijzonders. Je ziet in het begin al leen nog maar kale grond en als de start van de bouw daar is, is dat een spannend moment. Vanaf dat moment zie je je huis langzaam maar gestaag vorm krijgen, kom je in contact met je nieuwe buren die allemaal in hetzelfde "schuitje" zitten. Dat schept vaak een band. Als de woning eenmaal klaar is komt er nog een span nend moment, de eindcontrole. Is de woning correct gebouwd, volgens de teke ning? Of zijn er nog wat dingetjes vergeten of veranderd? Zo niet dan is de woning klaar om opgeleverd te worden. Je maakt een afspraak voor de sleuteloverdracht en dan is het zover. En kun je aan de slag want er moet het nodige gebeuren. Wij begeleiden u graag, ook tijdens de bouw van de nieuwe woning. En, omdat wij zo'n groot aanbod hebben van geldverstrekkers kunnen we u ook voor nieuwbouw zeer aantrekkelijke rentetarieven bieden. En, onze service gaat verder want wij hebben ook een uniek "eigen" label als het gaat om de benodigde verzekeringen voor de woning. Dus, gaat u een nieuwbouwwoning kopen in onze regio, of wilt u daar meer over weten, maak dan een afspraak met ons. Wij helpen u graag verder. Mail uw reactie naar: margriet.bol@hypotheker.nl Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt l hoogtevrees!' U bent niet in de gelegenheid om te koken of u kunt het zelf niet meer? Maar toch wilt u een lekkere en gezonde maaltijd nuttigen? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Eten met gemak selecteert alleen de lekkerste en de meest verse ingrediënten om voor u een smaakvol en gevarieerd assortiment maaltijden te koken, te bewaren in de koelkast (geen diepvries). Elke week is er keuze uit 21 verschillende maaltijden, voorgerechten en desserts. Ook hebben wij speciale menu's voor alle denkbare diëten, zoals zoutarm, glutenvrij enzovoort. Mijn naam is Sandra Voogt en ik bezorg in Delft, Den Haag, Maassluis, Schiedam, Vlaardingen en Westland onze heerlijke maaltijden l of 2x in de week bij u thuis, desgewenst tot in de koelkast. U kunt de maaltijden eenvoudig opwarmen in uw oven of magnetron. U heeft geen afname verplichting. L Voor meer informatie, een proefbox of klant worden? Bel 070-820 98 45 Mail sandra@etenmetgemak.nl Website www.etenmetgemak.nl U kunt geheel vrijblijvend een proefbox bij ons bestellen. De proefbox bevat drie verschillende maaltijden naar keuze voor een kennismakingsprijs van slechts 14,75 inclusief bezorging. Wordt u klant? Dan kosten de maaltijden 5,95 per stuk. Al meer dan 350 klanten gingen u voor en genieten dagelijks van een koelverse maaltijd van Eten met gemakl Enkele specialiteiten uit onze keuken:

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19