Mededelingen en bekendmakingen ft Bestemmingsplan gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Ontwerp-bestemmingsplan Nieuw-Mathenesse, eerste herziening Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het be paalde in artikel 3.9 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3.12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van 26 mei 2016 het ontwerp-bestemmingsplan Nieuw-Mathenesse, eerste herziening (NL.IMR0.0606.BP0034) ter inzage ligt. Aanleiding In 2013 is voor het gehele bedrijventerrein Nieuw-Mathenesse het bestemmingsplan 'Nieuw-Mathenesse' vastgesteld. Sinds de vaststelling van het bestemmingsplan heb ben enkele kleine ontwikkelingen plaatsgevonden in hef plangebied. Daarnaast is door de reactieve aanwijzing van de provincie de regeling met betrekking tot volumineuze detailhandel niet meer in overeenstemming met de bestaande situatie en de provinciale regeling hieromtrent. Dit geeft aanleiding het bestemmingsplan op onderdelen en voor een beperkt aantal percelen te herzien Onderdelen herziening Het bestemmingsplan wordt op de volgende onderdelen en voor de volgende percelen herzien: het in overeenstemming brengen van de definitie van volumineuze detailhandel met de definitie uit de provinciale verordening 'Ruimte'. het bestemmen van de bestaande detailhandel in meubels aan de Buitenhavenweg 132 en 140 en Van Deventerstraat 26-60 met een maatbestemming. het opnemen van een uitsterfregeling voor de op het bedrijventerrein aanwezige bedrijfswoningen. het verwijderen van de maatbestemming 'lampenfabriek' van het pand Nieuw- Mathenesserstraat 46 wegens het staken van de productie van'gloeilampen in het bedrijfspand. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt vanaf 26 mei 2016 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam.2 Vragen en opmerkingen Voor vragen of opmerkingen over de omgevingsvergunning en de verdere procedure kunt u via telefoonnummer 14 010 contact opnemen de heer S.J.C. Hovens, juridisch adviseur ruimtelijke ontwikkeling. ^jjrj) Horeca evenementen Aangevraagde vergunning Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door Hockey- vereniging Spirit voor het organiseren van een eindfeest op de locatie Hargalaan van vrijdag 3 juni 2016 t/m zondag 5 juni 2016., Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd dopr de organisatie Handbalvereniging Ventura voor het organiseren van jeugdkamp op de locatie Parkweg 412 van vrijdag 1 juli 2016 tot en met zondag 3 juli 2016. Het Jeugdkamp zal bestaan uit twee overnachtingen en er vinden gedurende het weekend diverse sport- en spel activiteiten plaats op zowel het terrein van Handbalvereniging Ventura en het Prinses Beatrixpark. Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter jnzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisatie Muziekvereniging "St. Radboud" voor het organiseren van NK Tonnetje steken op de locatie Kerkweg 46A te Schiedam op zondag 11 september 2016 van 12.00 uur tot 18.00 uur. Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organisa tie TL Evenementen voor het organiseren van een snuffelmarkt op het Bachplein op 12 november 2016 van 10.00 uur tót 16.00 uur (opbouw vanaf 07.00 uur, afbouw tot 19.00 uur). Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te-Schiedam.1 Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd door de organi satie het Dierenlandje voor het organiseren van een snuffelmarkt op het Bachplein op 10 december 2016 van 10.00 uur tot 16.00 uur (opbouw vanaf 07.00 uur, afbouw tot 19.00 uur). Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikel 3 van de Drank- en Horecawet voor de vestiging van een slijterij op de begane grond in het Nationaal Jenevermuseum te Schiedam, gevestigd op het adres Lange Haven 74-76 te Schiedam. De slijterij is geopend op dinsdag t/m zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. Vanaf 25 mei 2016 ligt een afschrift van de aanvraag, gedurende één week ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Aangevraagde vergunningen etn ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en 'wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen zes weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een. zienswijze dlie het niet-eens zijn met het genomen besluit, kunnen hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres 'en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw be roepschrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen zes weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het jndienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de-Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 22