t %w COLO FON Familie berichten Sjaak Qieles Hermanus Olof van Zelm A Geertruida Francina Maria de Lange - Waltman Truus V Arij Bijl Catharina Johanna Verheijck - van Ommeren Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 5 www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 mei 2016 6 E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Een familiebericht plaatsen is een gevoeli ge zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal al tijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of ken nis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberich- tenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samen stellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u ge leid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebe richt maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familie bericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met 088-0139 999. Huwelijk Dubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Deus caritas est Intens bedroefd, maar heel dankbaar voor wat hij voor ons en anderen betekend'heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze trotse, liefdevolle en levenslustige echtgenoot, vader en grootvader Jozef Anthonius Maria van Ardenne Commandeur in de Orde van de H. Sylvester Begiftigd met de Erepenning van de Fabbrica di San Pietro Maassluis, 10 juli 1940 Vlaardingen, 21 mei 2016 Lucas en Esther Lieve, Pelle en Sijmen Vincent en Kim Lena en Tijn Wij nodigen u uit om met ons op zaterdag 28 mei om 14.00 uur Jozef uitgeleide te doen tijdens de plechtige uitvaartmis in de Kathedraal H.H. Laurentius en Elisabeth, Mathenesserlaan 305 te Rotterdam. Aansluitend vindt in besloten kring de bijzetting in het familiegraf op de R.K. Begraafplaats te Maassluis plaats. Tussen 17.00 en 20.00 uur is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en te condoleren in Brasserie Stadhuis, Grote Markt la te Schiedam. Jozef is thuis. Op vrijdag 27 mei tussen 10.00 en 17.00 uur is aldaar ook gelegenheid om afscheid te nemen. Schiedamseweg 141, 3134 BH Vlaardingen "Als leven lijden wordt, is sterven een verlossing." Na een korte periode van afnemendegezondheid is heel onverwachts van ons weggenomen mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Den Burg, Schiedam, 7 oktober 1155 21 mei 2016 Toos Sjaak en Ammerens Luuk Dim Karin en Tom tlona en Thomas, Seb Kevin en Nynke-Boudien Anita en Erik Ludo enJaniek Owan en Elina jactjue/ien en Henk Nicky en Danny Lex en Arizona Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding, t.a.v. familie Qieles Postbus 311, 3100 AJ Schiedam Sjaak is deze dagen bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhard/aan 121 in Schiedam. Hier is gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen donderdag 26 mei tussen 11.00 en 2X2.00 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats vrijdag 27 mei om 13. OO uur in de aula van crematorium Beukenhof Burgemeester Van Haaren/aan 1150 in Schiedam. Na afloop zijn wegraag nog even met u samen. Mocht ugeen persoonlijk bericht hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. In liefde hebben we afscheid genomen van onze allerliefste vader en opa Hans weduwnaar van zijn Elisabeth Vlaardingen, 10 juni 1928 Schiedam, 15 mei 2016 Wij bedanken het hele team van PG1 voor de liefdevolle verzorging gedurende zijn verblijf in Frankeland Correspondentieadres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. de familie Van Zelm Olmendreef 160,3137 CR Vlaardingen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Hiermee geven wij u kennis van het overlijden van weduwe van Piet de Lange in de leeftijd van 85 jaar. namens de familie Frankeland, 19 mei 2016 Correspondentieadres: Familie Waltman p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Frankeland voor de liefdevolle verzorging die zij mocht ontvangen. Na een leven van werken, zorg en toewijding j voor zijn gezin, is op 91-jarige leeftijd overleden I onze lieve vader, schoonvader, opa overgroot-opa Wilhelmus Gerardus Kienhuis Wim weduwnaar van An van der Mespel Mieke en Roland Boukje en Berry t Bregje en John, Fien, Neeltje Luc en Anneke Jos en Birgit, Ben, Sam, Mat Marijke en Michiel, Juliët, Babet, Pim Karin Barbara en Tinus Paul en Thea Emma en Pepijn Sofie Vera en Gary 18 mei 2016 Correspondentieadres: Warande 67 3116 CC Schiedam De begrafenis heeft dinsdag 24 mei op begraaf plaats Beukenhof te Schiedam in familiekring plaatsgevonden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling PG1 van Frankeland voor de liefdevolle en perfecte verzorging van onze vader. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden. In dankbare herinnering aan wat hij voor ons is geweest, geven wij kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Hendrika Christina Bijl-van de Hulst 9 februari 1928 13 mei 2016 Rob en Tineke Bram en Carola Sven, Eva Menno en Jamie Josephine, Mink Hetty en Martin f Stefanie f Marloes en Niek Guus Bjom Huib en Tessa Anita en Rein Micky StafFan Correspondentieadres: R.P. Bijl Bieslookveld 3 3124 VB Schiedam De begrafenisplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis dat moe gestreden en verlangend naar het einde van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma - Toos (Toosie) - in de leeftijd van 72 jaar. Ton Tonny Tanja en Gert-Jan Joey, Dylan 20 mei 2016 Toos houdt van chrysanten in niet te felle kleuren. U kunt afscheid nemen van Toos in het uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam, woensdag 25 mei van 19.00 tot 19.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden in de aula van crematorium Rotterdam, Maeterlinckweg 101 te Rotterdam, donderdag 26 mei om 12.00 uur. Na de plechtigheid Is er een informeel samenzijn. Sinds 1943 Uitvaartverzorging in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis e.o. www.waaijersuitvaart.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 6