Verpa Advies DCS^lÉtlTÉll ZÓ MOOI KAN DE ZOMER WORDEN! ft- Gat van Bolmers wordt langzaam Kloosterplaats A/leer dan 2000 bezoekers voor expo Stilstaan bij een passend afscheid Hond wassen voor goed doel Knutselen op koopzondag Étnii Verpa Advies voert al 30 jaar diverse financieel-administratieve activiteiten uit. Boekhouding Belastingaangifte 1 Salarisadministratie MKB Business partner Jaarrekening Parttime controlling Betrouwbaar, snel en goedkoop. Ontvang nog dit jaar 10% korting! Al meer dan 50 {aar uw vertrouwde adres veer het herstofferen van bankstellen, eetkamersteelen, fauteuils en kussens van beten en caravans, enxeveert. BRENT ft-th ft- -tf 1 voor €1149 voor €1099 voor €1049 Levertijd 3 weken! VERING O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 1 juni 2016 5 SCHIEDAM - Monuta organi seert maandag 13 juni de gratis toneelvoorstelling 'Alleen handbagage' en de lezing 'Goed voorbereid op verlies'. Belangstellenden zijn vanaf 19.00 uur welkom bij het uitvaartcentrum aan de Burg. Honnerlage Gretel- aan 377. In de indringende en tege lijkertijd luchtige voorstel ling kijken twee vrouwen na hun overlijden terug op het leven. Gaandeweg ko men ze tot de conclusie dat ze nooit gepraat hebben over hun dood of de uitvaart die ze graag zouden willen.= "Deze voorstelling laat zien hoe belangrijk het is om uit- vaartwensen met een dier bare te bespreken", meent relatiebeheerder uitvaart zorg Anette Kooij. Aanmelden kan via num mer (010) 293 04 22. Op de site www.evenstilstaanbij. nl is ook meer informatie te vinden over dit evenement. SCHIEDAM - De werkzaam heden op de Kloosterplaats, het voormalige Gat van Bol mers, zijn sinds begin deze maand in volle gang. Inmid dels zijn alle ondergrondse werkzaamheden klaar en worden de contouren van de grote groenbakken zicht baar. Na jaren wordt 'het gat' eindelijk gedicht. Het 'Gat van Bolmers' wordt een groen binnenstadsplein met een avontuurlijke na- tuurspeelplaats. Nog voor de bouwvak zal het 'gat' feeste lijk worden gedicht met een officiële laatste steen. Op dit moment worden de grote betonnen randen van 'de drie groenbakken geplaatst die in verschillende niveaus worden opgebouwd. Kijkje op bouwplaats Wie erg nieuwsgierig is ge worden kan 8 juni vanaf 16.00 uur een kijkje nemen op de bouwplaats. In een gratis rondleiding over het plein ontdek je hoe het 'gat' wordt getransformeerd tot binnenstadsplein en kun je tijdens de aansluitende borrel al je vragen over de bouw kwijt bij de uitvoer ders. Het plein wordt ver volgens voorzien van een bijzondere bestrating waar voor onder andere de stenen van de Broersveld worden hergebruikt, die eerder dit jaar een metamorfose kreeg. Rond half juli moet het nieu we plein begaanbaar zijn. De Kloosterplaats krijgt een groen karakter met veel bo men en planten. Het plaat sen van bomen vraagt om een speciale aanpak. Om de bomen een zo goed moge lijke start te geven kunnen ze pas na de zomer worden geplant. Ook de natuur- speelplaats wordt pas in een tweede fase opgebouwd. roiograar jan van aer Kioeg is trots op de wijze waarop zijn 250 foto's van Schiedammers z Foto: pr - - szijn weergegeven. SCHIEDAM - De expositie over de Schiedamse maakindu strie in de Grote Kerk heeft in tien dagen tijd al meer dan 2000 bezoekers getrokken. De expositie sluit aan op het stadsthema van 2016 met fo to's, maquettes, producten, gereedschappen en filmpjes over de maakprocessen. Tientallen Schiedammers en Schiedamse bedrijven laten zien wat zij maken en hoe zij dat maken. De EXPO die in het Neder lands én in het Engels is weergegeven, is nog tot en met 11 september te zien. SCHIEDAM - In winkelcen trum Nieuwe Passage kun nen kinderen op zondag 5 juni, wanneer het koopzon dag is, weer komen knutse len. Ondernemers openen vanaf 12.00 uur hun winkels, kin deren kunnen in het win kelcentrum terecht voor het scherm voor in de auto. Dat kan in de tijd dat papa en/of mama winkelen mooi ver sierd worden. De creatie gaat aan het einde van de dag helemaal gratis mee naar huis. Het parkeren van de auto is op zondag altijd helemaal gratis, dus dat is weer mooi o Alle vorderingen zijn te volgen op de Facebookpagina van de knutselen van een zonne- meegenomen. Kloosterplaats, o.a. via een fotoblog. Foto: J. Middelkoop SCHIEDAM - Het asiel in Schiedam voert in mei, juni en juli actie ten bate van de medische kosten voor bij voorbeeld een aangereden dier dat een operatie moet ondergaan. Of een ziek dier dat speciale medicijnen no dig heeft. Tijdens de actie kun je je eigen hond wassen in de prachtige badkamer van het asiel. Kosten: 5 euro. "Laat je het doen door ons dan kost het 10 euro." Er zijn 8 verschillende heerlijke geu ren shampoo. Wassen kan dagelijks van 11.00 tot 16.00 of na het ma ken van een afspraak. Bel daarvoor even met nummer 088-34 37 112. Bernardus IJzerdraatsingel 112 3123 CC Schiedam 010-48376161 www.verpa.nl info@verpa.nl Robuuste bank: stoer en stijlvol teger-jk. Actie uitvoeringen verkrijgbaar in 5 kleuren in de stof Axel. i Nederlands fabricaat Willem Beukelsxoonstraat 20 3134 LX Vlaardingen 010 - 4340234 [ITVfl 4 a pirn Gerard Burgerlaan 16 *V* C I C K 3131 KZ Vlaardingen Telefoon: 010 426 01 93 VOningl nrichting info@veringmeierwoninginrichting.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 5