Foto van der Waal naar Van Hogendorplaan Certificaat voor basketballers Topprestatie Spieringshoek Schiedam doet verslag Eerste prijs voor Stuurloos Familiekamer oncologie ADVERTORIAL -**" .'r' O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 juni 2016 22 De bovenbouw meisjes werden 2e van Nederland. Het was vrijdag 10 juni feest op het gemeentehuis van Schie dam. Achttien scholieren van het Lentiz LIFE College kre gen uit handen van wethouder Gouweleeuw een certificaat na deelname aan het YETS-baskebalproject. Gouweleeuw draagt het project een warm hart toe en noemt de deelne mers een voorbeeld voor andere Schiedamse jongeren. Het eerste YETS-basketbalteam - OIOWolfpack- ging anderhalf jaar geleden van start op het Lentiz LIFE College. YETS zet sportteams op voor kwetsbare jongeren die opgroeien in een omgeving met sociale problematiek. Onder begeleiding van pedagogisch sterke coaches die de jongeren zowel binnen als buiten de lijnen van het sportveld begeleiden, worden zij geholpen naar positieve deelname aan de maatschappij. Het bovenbouw meisjes team van scholengemeenschap Spieringshoek speelde 7 juni het Shell schoolhockey finale- toernooi in Amsterdam. De meisjes speelden de poulewed strijden tegen scholen uit Eindhoven, Enschede en Haar lem. Vanwege het doelsaldo werd Spieringshoek tweede in de poule en moesten ze het in de kruisfinale opnemen tegen de nummer één uit een andere poule. Dit team van het Maartenscollege uit Haren (Groningen) werd verslagen met een spannende serie shoot-outs, waarbij keepster Vera Wol vers een belangrijke rol vervulde. In de halve finale nam de school het op tegen het Willem de Zwijger college uit Bussum en in de finale wachtte het Keizer Karei college uit Amstelveen, waarvan ze met 2-0 verloren. Heb je zelf een goed verhaal of net iets meegemaakt waar iedereen meer van moet weten? Schrijf dan zelf mee met de krant via de website www.nieuwestads- blad.nl. Op de nieuwe website kan iedereen makkelijk een bericht plaatsen én...: berichten van meeschrijvers krijgen voorrang in de papieren krant. Schrijf een korte tekst en voeg een leuke liggende (horizontale) foto van voldoende resolutie toe en zeer waarschijnlijk staat jouw bericht dan in de eerstvol gende krant op de pagina 'Schiedam doet verslag'. Afgelopen zaterdag nam het Schiedamse Shantykoor Stuur loos deel aan het Shantyfestival in Woerden. Dit festival werd voor de 10e keer georganiseerd en staat bekend als een zeer prestigieus festival met deelname van bekende natio nale en internationale koren. Stuurloos werd door een vak jury beoordeeld op uitstraling, uitvoering en de interactie met het publiek. "Op al deze drie onderdelen behaalden zij een 9,5 dat was goed voor de eerste plaats." Eén regel uit het juryrapport was: "Dit shantykoor is een lust en genot om naar te luisteren en te kijken." De prijs bestond uit een bokaal en een Woerdense graskaas van 27 kilo. Tevens werd deze overwinning opgedragen aan Gerhard van Rijswijk, oud-voorzitter en dirigent die in februari is overleden. Dankzij een donatie van de InnerWheel Schiedam en fami lie van wijlen mevrouw Veen-de Kok is het voor de Stich ting Vrienden Vlietland Ziekenhuis mogelijk geworden om een familiekamer op de afdeling Oncologie te realiseren. Op de verpleegafdeling Oncologie is er nu een huiselijke fa miliekamer ingericht, waar patiënten met hun familie zich even terug kunnen trekken uit de medische omgeving. Hier is het mogelijk om tot rust te komen, even bij te praten of een boek te lezen. De artsen gebruiken de kamer ook voor slechtnieuwsgesprekken met patiënten en hun familie. De kamer heeft een mooie fotowand, warme sfeerverlichting, een comfortabele (slaap)bank en een tafel met stoelen ge kregen. Foto van der Waal verhuist, na 45 jaar gevestigd te zijn geweest aan de Rembrandtlaan in Schiedam, naar de Van Hogendorplaan in Vlaardingen. REGIO - De kennis en erva ring van eigenaar Arie van der Waal verhuist mee naar de winkel van Ringfoto En gelse. "De afgelopen tien jaar werkten wij vanuit twee vestigingen. Om de service te verbeteren gaan wij vanaf 5 juli op één locatie 'de Van Hogendorplaan IA' verder", legt Arie van der Waal uit. "In Vlaardingen bundelen wij de specialisaties van Foto van der Waal en Ring foto Engelse. Foto van der Waal is een echte fotospe- ciaalzaak. Onze sterke kant is de verkoop van nieuwe en gebruikte apparatuur." De up-to-date kennis van foto- en videoapparatuur van Arie van der Waal is voor klanten dé reden naar deze winkel te komen. Foto van sder Waal heeft ook veel er varing met inruilen en heeft alles voor fotografie in huis zoals fototassen en statie- 'ven. De kracht van Ringfoto Engejse, de winkel van Van is ,/r,~ j Arie van der Waal in zijn fotospeciaalzaak aan de Rembrandtlaan. Vanaf 5 juli is hij te vinden aan de Van Hogendorplaan. der Waals dochter Jolanda, ligt vooral bij de foto zelf. Met een professionele fo tostudio en hoogwaardige printers voor het direct ma ken van fotoafdrukken op klein en groot formaat kun nen snel de gewenste foto's worden gemaakt. Van pas foto tot bijzondere portretfo to's. Ringfoto Engelse biedt snelservice bij de reproduc tie van bestaande foto's en bij fotobewerking. Video banden, 8 mm films, dia's en negatieven kunnen naar DVD of USB-stick gekopi eerd worden. In de winkel is een grote collectie foto- lijsten en albums aanwezig. "Sinds kort hebben wij onze mogpüjkh^ieryjL Vlaardim gen verder uitgebreid met (grootformaat) prints op canvas." Natuurlijk blijft de webwinkel www.kamera. nl voor gebruikte en nieuwe apparatuur actief. In Vlaar dingen hebben Foto van der Waal en Ringfoto Engelse nu samen een gezellige winkel voor fotowerk en verkoop van foto- en videoappara tuur. "De Van Hogendorp laan is goed bereikbaar met voldoende gratis parkeerge legenheid in de buurt." Foto van der Waal Ringfoto Engelse Van Hogendorplaan IA 3135 BA Vlaardingen (010) 4702262 info@ringfotoengeIse.nl Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben het voornemen voorschriften van de op 6 november 2006 verleende omgevingsvergunning van Shell Nederland Raffinaderij B.V. (voorheen SNC) voor de inrichting aan de Vondelingenweg 601, 3196 KK Rotterdam- Vondelingenplaat krachtens artikel 2.31 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht te wijzigen/aan te vullen. Het betreft een inrichting voor het produceren van een grote verscheidenheid aan chemische producten. De wijziging betreft per aanlegsteiger voor een blusboot, met betrekking tot de maatvoering van verbindingsslangen, een keuze te hebben tussen twee maatvoeringen in plaats van één optie. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en overige van belang zijnde stukken tijdens kantooruren van 16 juni 2016 tot en met 27 juli 2016 op de volgende plaatsen inzien: Bibliotheek Rotterdam, 5e etage. Hoogstraat 110 te Rotterdam, tijdens de openingsuren (maandag t/m vrijdag van 10.00 - 20.00 uur); de gemeente Nissewaard, Raadhuislaan 106 te Spijkenisse (de gemeente werkt alleen op afspraak via telefoonnummer 14 0181); het stadskantoor Vlaardingen, Gemeentelijk Contactcentrum, Westnieuwland 6 te Vlaardingen; de Stadswinkel Hoogvliet, Cloese 200 te Rotterdam (na telefonische afspraak tel nr.: 14 010); de Stadswinkel Pernis, Vroomstraat 14 te Rotterdam (na telefonische afspraak tel nr.: 14 010); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (maandag t/m vrijdag van 09.00 - 16.00 uur, buiten en na deze periode uitsluitend na telefonische afspraak: 010-246 86 21). Zienswijze Tijdens de inzage periode kunnen schriftelijk zienswijzen worden ingebracht. Zij moeten worden gericht aan ons college en worden verzonden aan de DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook mondeling zienswijzen worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen De heer R.A.C. Ruigrok van de DCMR, telefoon: 010 - 246 86 93 Alle kennjsgevingen van de provtnagjZujjl-l Zaaknummer: BES984990Q0. j-Holland vindt u ook digitaal via vwv^.overheicLnf Voor meer informatie: www.vlietlandziekenhuis.nl/vrienden oioWolfpack is een team van het eerste uur. Het koor is te beluisteren donderdagavond in HAMLET.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 22