Loop ook mee langs de S'DAM hotspots LEES HET AD 4 WEKEN VOOR MAAR 4,- WAT IS ER TE DOEN IN SCHIED ortzomeren sche prijzen! flït En ontvang ook nog eens gegarandeerd een fantastische prijs! GA DIRECT NAAR AD.NL/SP0RTZ0MER O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 juni 2016 35 Kom in beweging Bewegen is goed voor li chaam en geest en houd je langer mobiel. Tijdens de gratis Argos l'Entrée bijeen komst 'Kom in beweging' op donderdag 16 juni in Fran- gois HaverSchmidt wordt meer verteld over het belang van bewegen en handige tips gegeven. De bijeenkomst is gratis bij te wonen aan de Willem de Zwijgerlaan 35, er staat een kopje koffie klaar. Vanaf 09.30 is de zaal open, de bij eenkomst duurt tot uiterlijk 12.00 uur. Workshop Ierse dans Riverdance is voor alle leef tijden, er worden namelijk figuren gedanst met een een voudige basispas die werke lijk iedereen kan. De work shop wordt gegeven elke maandag van 10.30-12.00 uur in ontmoetingscentrum De 5 Molens. Kosten: 21 euro per maand, aanmelden telefonisch of aan de balie van Senioren Welzijn. Inloophuis De Boei Inloophuis De Boei is open van maandag tot en met woensdag van 10.00 tot 16.00 uur. Wie mee wil lun chen kan even bellen naar 06-178 544 61 of mailen met: deboeischiedam@gmail. com. Dat begint om 12.30 uur en kost twee euro. De Boei is te vinden op de Dam 30. Kijk voor activitei ten op: www.inloophuisde- boei.nl ZOS-radio zoekt vers bloed ZOS radio is een klein lokaal radiostation, 57 jaar geleden opgericht als stichting Zie ken Omroep Schiedam, toen uitsluitend te beluisteren in het Nolet en gemeente zie kenhuis, nu dankzij internet wereldwijd, en in Schiedam op het CAIWAY kabelnet. Voor hun programma's zijn ze op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de microfoon dan wel ach ter de knoppen en schuiven te zitten. Met name het klassieke programma van de woens dagavond heeft dringend behoefte aan versterking. Interesse? weimarje@tel- fort.nl Historische Bridgetocht Zaterdag 3 september wordt de twaalfde editie van de Historische Bridgetocht Schiedam gehouden. Opnieuw zullen 220 paren uit het hele land op de eer ste zaterdag van september naar Schiedam afreizen. Aldaar zal er de hele dag, op de mooiste plekjes, ge bridged worden. Er zullen ook dit jaar meer dan 20 locaties meedoen aan de Historische Bridge tocht Schiedam. Aanmelden via: www. schiedam59.nl. Orpheus 150jaar oud Koninklijk Schiedams Mannenkoor Orpheus be staat dit jaar 150 jaar. Het koor bestaande uit 40 leden repeteert iedere dinsdag in De Ark op het Hargplein 101 van 20.00 tot 22.15 uur. Als voorbereiding op het ju bileumconcert in juni 2017 is aan componist Roel van Oosten en dichter Ron Els- hout de opdracht verstrekt om een muzikaal stuk te schrijven. Bij dit concert zal ook bet publiek betrokken worden. Meezingen? www. ksmorpheus.nl Zomerbridge bij Excelsior'20 Bridgers zijn sinds 7 juni welkom in het clubgebouw van Excelsior '20 aan de Parkweg 416 in het Beatrix- park om gezellig te bridgen. Er is zeer ruime parkeerge legenheid. Aanvang 13.00 uur, twee euro per keer per persoon. Meer info bij Nel- leke Sparla: 4714138. Schapen scheren Zondag 19 juni is het Schaapscheerdersfeest bij Kinderboerderij 't Hoefblad in het Beatrixpark van 12.00 tot 16.00 uur. De schapen worden van hun wollen jas bevrijd, het 'knuffelorkest' zorgt voor een gezellige sfeer en kinderen kunnen zich uitleven op het spring kussen. Om 12.30 en 14.00 uur wordt er geschoren. Na het succes van de Liduinawandeling in 2015, heeft Stichting Promotie Schiedam (SPS) een nieuwe wandeling ontwikkeld: 'Schiedammers maken... S'DAM hotspots'. Een gratis wandeling langs verschillende hotspots in de omgeving van de Lange Haven met een S'DAMBASSADEUR als gids. De eerstvolgende wandeling is zaterdag 18 juni. Door de redactie SCHIEDAM - Heerlijke cho colade, koffie en parfum. Bijzondere meubelen, kunst en kademuren. Schiedam mers maken veel! Daarom is dit jaar gekozen voor het stadstbema Schiedammers maken... Met de wande ling 'Schiedammers ma ken. S'DAM hotspots' gaan deelnemers op bezoek bij een paar bijzondere makers uit onze stad. Een S'DAMBASSADEUR die al les over de stad weet, geeft de leukste insider tips. Wanneer? De wandelingen vinden Zaterdag 18 juni is er weer een wandeling door het centrum van Schiedam. Foto: archief plaats op 10 zaterdagen tot en met oktober, van 14.00 tot 16.00 uur. De eerstvolgende wandeling is op zaterdag 18 juni en start bij VVV/Pro motie Schiedam op Buiten havenweg 9. Wie mee wil lopen kan zich inschrijven via www.sdam.nl/thema- wandeling Chocolade, parfum en meu bels Eén van de eerste hotspots waar de wandeling langs gaat, is Chocoladekunst De Bonte Koe. Alle ins en outs over het maken van choco lade komen voorbij. Natuur lijk wordt er ook geproefd van deze heerlijke kunst. Vervolgens staan een Bed Breakfast en het ambachte lijke bakkerszaakje naast het Nationaal Jenevermuseum Schiedam op het menu. Parfum Uniek in Nederland is het Parfum Atelier van Babita Versluis. Bezoekers worden betoverd door de mystiek van geuren en komen alles te weten over de techniek en de ingrediënten van het par fum maken. Geïnteresseerd in kunst en unieke meu belstukken? Twee gepassi oneerde ambachtsvrouwen vertellen met passie over hun activiteiten. Goodiebag Aan het begin van de wande ling krijg je bij het startpunt een leuk gevulde goodiebag. de Janeiro a personen In 4 stappen snel en eenvoudig geregeld 1. Ga naar ad.nl/sportzomer 2. Vul de code SZ16WK in 3. Lees het AD 4 weken voor maar 4,- 4. Zie direct watje gewonnen hebt Volvo V40 T2 Design BarrelQ BBQ De vernieuwde Volvo V40 is een compacte hatchback en combineert moeiteloos een sportieve wegligging en dito rijeigenschappen met een hoge mate van comfort. De V40 heeft een karaktervol design en is verrijkt met intuïtieve technologieën die het leven makkelijker maken. Deze Volvo V40 R-Design maakt jouw sportieve zomer compleet. Nieuwsmedia Om aSsffeari-dOS .«wvvf ifisüi u toilvgooB fBalqrn >A noevfeoÖ-: \£f£8S03-öOSfg"!®id&S.OT 3 rWS3V£S4iO .nav3 «MfiW

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 35