Uitvaartbeurs in Spijkenisse Reis mee met Rail Away! ADVERTORIAL Voor u op maat gemaakt Nederlands vakmanschap BURCHTHUYS Bestel nu op weekkrant.nl/webwinkel O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 15 juni 2016 7 Deelnemers uit de branche zijn welkom Uitvaartbeurs Rijnmond die op 6 november in hotel Carlton Oasis Spijkenisse/Rotterdam plaats zal vinden, geeft inspiratie voor een mooi, persoonlijk en waardig afscheid. Bent u werkzaam in de uitvaartbranche en wilt u uw bedrijf onder de aandacht brengen, dan kunt u zich hiervoor aanmelden; er zijn nog plaatsen beschikbaar. Door Eline Lohman NtSSEWAARD - Trouwen, Facebook, auto, kleding: tegenwoordig is het steeds belangrijker om producten of momenten in ons leven te personaliseren en naar ons eigen idee in te vullen, dus waarom ook niet uw eigen afscheid? Met dat idee gin gen Rob Stolk, zijn zus Ma- riska Adam-Stolk en René Hendriks aan de slag. "Mensen kunnen tegen woordig via een online na latenschapsdossier alles rechtsgeldig regelen rondom nalatenschappen, medische wensen en hun persoonlijke uitvaart, middels de web voor een gratis beurs, om mensen te laten zien wat de mogelijkheden zijn op het gebied van uitvaarten." Rob, René en Mariska gingen met het onderwerp aan de slag en het resultaat wordt straks twee breed opgezette beurzen die onafhankelijk en laagdrempelig zijn; Uit vaartbeurs Rijnmond op 6 november en Uitvaartbeurs Dordrecht op 19 november. Bezoekers kunnen in con tact komen met uitvaarton dernemers in hun regio en kennismaken met foto- en videograven, bloemisten en leveranciers op het gebied van gedenktekens, verzeke ringen, wades, manden, sie raden etc. En uiteraard is er veel aandacht voor de emo tionele kant. Ook de 'live' Rob Stolk, Mariska Adam-Stolk en René Hendriks: mensen laten zien wat de mogelijkheden zijn op het gebied van uitvaarten. Arie Pieters foto: uitvaartmuziek is op een gepaste wijze te horen. Met dit ruime aanbod wil len Stolk, Hendriks en Adam-Stolk een zo goed mogelijk beeld geven van de uitvaartbranche. "Ook als het gaat om kosten. Je kunt het zo gek niet verzinnen of het is mogelijk. Kijk maar naar rouwvervoer. Vandaag de dag kunnen mensen bij voorbeeld een rouwtouring- car huren zodat alle nabe staanden vervoerd kunnen worden. En de kleur zwart? Die is hierbij niet meer van zelfsprekend." Meedoen met beurs Voor de promotie van de beurzen is een samenwerking met de Persgroep Nederland aangegaan. De drie nodi gen ondernemers en bedrijven die te maken hebben met de uitvaartbranche, van harte uit om deel te nemen aan hun beurzen. Al vanaf 180 euro kunnen bedrijven mee doen. Meer informatie op www.uitvaartbeursrijnmond. nl, 06-11863598 ofinfo@uitvaartbeursrijnmond.nl. site www.mijnpersoonlijke- wensen.nl van Rob en René. Binnen dit aanbod worden de keuzes daarvoor steeds groter. En omdat Mariska met haar organisatiebureau MAAS Party Event erva ring heeft rondom de orga nisatie van beurzen, ont stond het gezamenlijke idee 'JE KUNT HET ZO GEK NIET VERZINNEN OF HET IS MOGELIJK' NewSity, een stijlvolle collectie zitmeubelen van Nederlands vakmanschap. Eigentijdse uitstraling, hoge kwaliteit en een perfect zitcomfort. Maatvoering en bekleding zijn volledig aanpasbaar aan uw wensen. HARTELIJK WELKOM! Escudostraat 7 2991 XV Barendrecht GRATIS! AII-ln-House garantie 010-456 69 99 www.burchthuys.nl Een fascinerende ontdekkingsreis door Zwitserland, Groot-Brittannië en Duitsland Reis met deze nieuwste editie van de fascinerende serie Rail Away per trein over markante spoorlijnen. In iedere aflevering wordt een traject langs een aantal bijzondere locaties afgelegd. Rijdend door indrukwek kend natuurschoon, maken we kennis met de geschiedenis van het gebied, leren we regionale gebruiken en culturen kennen en genieten we van de treinen zelf. Deze 3 dvd-box is als eerste verkrijgbaar bij voor maar 14,95. de Weekkrant

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 7