Grootste Tourspel van Nederland: doe mee! Tourgids 2016 WAT IS ER TE DOEN IN SCHIE TT O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 29 juni 2016-31 Zaterdag 2 juli start de Tour de France, een feest voor iedere wielerliefhebber. Maak het volgen van alle etappes nog leuker door mee te spelen in het grootste Tourspel van Nederland! Ben je een wielerkenner en houd je van een spelletje? Doe dan op ad.nl/wieler- spel mee met het AD Tour spel. Houd je van een beetje competitie? Maak dan een vriendenleague aan en ver sla je vrienden, familie en, collega's in een onderlinge strijd. Het AD Tourspel is het leukste wielerspel van Nederland met de mooiste prijzenpot en: meedoen is gratis! jJiBlli MP Het AD Tourspel is het leukste wielerspel van Nederland met de mooiste prijzenpot en: meedoen is gratis! AU.ES OVER DE MEDERIAMDSE REMMERS*. Hoe werkt het? Stel je eigen ploeg van twaalf coureurs samen: drie klas- sementsrenners, drie klim mers, drie sprinters en drie tijdrijders/aanvallers. Daar naast is er de mogelijkheid om - gratis - VIP te worden. Als VIP is het mogelijk om nog drie extra renners aan het vaste team toe te voegen. Als je het vaste team hebt samengesteld, moet de top drie voor de komende etap pe worden gemaakt. Met tips van experts kun je jouw top drie voor elke etappe sa menstellen. Hulp van AD-redactie Mocht je niet altijd tijd heb ben om een top drie te kie zen, dan is er de mogelijk heid om de redactie van het AD de renners te laten kie zen. Je hebt altijd de moge lijkheid om deze top drie te wijzigen, voor de start van de etappe. Naast de top drie kun je de finishtijd per etappe voor spellen. Deze geeft de door slag bij een gelijke stand in het dagklassement. Wil je samen met je werk en/of vrienden en familie spelen en het tegen elkaar opnemen in het Tourspel, maak dan een vrienden- league aan. Zo zie je in een oogopslag welke vriend, familielid en/of collega het beste scoort in het AD Tour spel. Prijzen algemeen klassement AD Tourspel le: Ride 4000 racefiets 2e: Scultura 300 racefiets 3e: Merida wielertenue Landelijk le: Twee VIP-kaarten voor laatste rit Vuelta 2e: Gesigneerd wedstrijd shirt Team LottoNL-Jumbo O Doe mee op ad.nl/vvielerspel ZOS-radio zoekt vers bloed ZOS radio is een klein lokaal radiostation, 57 jaar geleden opgericht als stichting Zie ken Omroep Schiedam, toen uitsluitend te beluisteren in het Nolet en gemeente zie kenhuis, nu dankzij internet wereldwijd, en in Schiedam op het CAIWAY kabelnet. Voor hun programma's zijn ze op zoek naar mensen die het leuk vinden om achter de microfoon dan wel ach ter de knoppen en schuiven te zitten. Met name het klas sieke programma van de woensdagavond heeft drin gend behoefte aan verster king. Interesse? John Wei- mar: weimarje@telfort.nl Historische Bridgetocht Zaterdag 3 september wordt de twaalfde editie van de Historische Bridgetocht Schiedam gehouden. Opnieuw zullen 220 paren uit het hele land op de eer ste zaterdag van september naar Schiedam afreizen. Aldaar zal er de hele dag, op de mooiste plekjes, ge bridged worden. Aanmel den via: www.schiedam59. nl of 06-48264167. Jubileumconcert Rolantino's In verband met de speciale jubileumeditie (20e keer) van Muziek Handicaps is Marianne Weber 17 sep tember aanwezig bij het concert "Wij gaan ervoor!" De kaartverkoop is al van start gegaan en er zijn nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar. In het avond programma staan de Rol antino's twee keer en ver schillende andere artiesten. Kaarten verkrijgbaar via www.theateraandeschie.nl. Argos Mobiel zoekt chauffeurs Beschik jij over een rijbewijs B, een groot verantwoorde lijkheidsgevoel en goede so ciale vaardigheden? En lijkt het je leuk om tijdelijk iets te beteken voor ouderen door hen met Argos Mobiel naar hun bestemming te brengen? Argos Mobiel zoekt tijdelijk vrijwillige chauffeurs in Vlaardingen en Schiedam. Het aantal uren is in over leg en de inzet is van tijde lijke aard. Tijdens een korte inwerkperiode leer je hoe Argos Mobiel werkt. Heb jij wekelijks een paar uur vrij? esther@DAM-Nederland.nl of 06-11881919. Ierse dans Riverdance is voor alle leef tijden, er worden namelijk figuren gedanst met een eenvoudige basispas die werkelijk iedereen kan. De workshop wordt gegeven elke maandag van 10.30- 12.00 uur in De 5 Molens. Kosten: 21 euro p/m. Aanmelden telefonisch of aan de balie van Senioren Welzijn. Inloophuis De Boei Inloophuis De Boei is open van maandag tot en met woensdag van 10.00 tot 16.00 uur. Gebruik maken van de gezamenlijk lunch? Bel dan even naar: 06-178 544 61of mail: deboeischie- dam@gmail.com Open Huis in de kerk Op woensdag 29 juni is weer open huis in de Nederlands Gereformeerde kerk aan de Westvest30. Als u even tot rust wil ko men tussen de middag kom dan gerust eens langs, de kerk is open van 12.45 tot 13.30 uur. Als er belangstel ling voor is zal de organist het orgel bespelen. Voor ie dereen staat er koffie of thee klaar, er zijn gemeenteleden aanwezig die van alles kun nen vertellen over het kerk gebouw. Sirenedienst in De Wissel Maandag 4 juli om 12.00 uur is er een Sirenedienst in De Wissel. Iedere eerste maandag van de maand worden om 12.00 uur de sirenes getest. Bij het begin van die klanken organiseert De Wissel een Sirenedienst, een middaggebed met aan dacht voor oorlogsdreiging en geweld. Voorganger is Paul van Mansum, voorzit ter van het inloophuis. De bijeenkomst start om 12.00 uur, Broersveld 123b. De meest complete gids voor de tourliefhebber Alles watje nog niet wist over de Mont Ventoux Alle favorieten, alle ploegen, alle etappes in detail Kans op vele prijzen! 76 poogivui's lArtMjeój feAAz*. Nu in de winkel! bruna ssplus feu ib-aim

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 31