Rotterdamse zomer is één groot feest SummerSale auping plaza 15% auping Geniet nu van voordeel in stijl voordeel Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184-49 34 99 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 20,ju|j 3016 -18 De mooiste tijd van het jaar komt weer aan. Van 26 tot en met 30 juli vindt Rotterdam Unlimited plaats, met op 29 en 30 juli natuurlijk het Zomercarnaval. door de redactie REGIO - Dit jaar bundelt Rot terdam Unlimited de krach ten met Rotterdam viert de stad! Na een jaar lang van festiviteiten komt aan het wederopbouwfestijn hier mee de komende dagen op feestelijke wijze een eind. De festiviteiten worden af gesloten met een ode aan de helden van de toekomst van Rotterdam, ofwel Future Le gends. De Doelen De foyer van de Doelen is dinsdag tot en met vrijdag een gratis toegankelijke festival-hotspot waar jong' talent en internationale top artiesten zoals jazz icoon David Murray, spoken word kunstenaar Saul Williams, Jamaicaanse legende Ernest Ranglin, Cheikh Lö en Tony Allen hun opwachting zul len maken. Future Legends Het programma bereikt vrij dag 29 juli een hoogtepunt met talent van Rotterdamse bodem, ofwel Future Le gends. Met een grote dosis Surinaamse gezelligheid begeleidt Edgar Burgos van Trafassi de Rotterdamse be loften voor de toekomst. Jazz meets soul en soul meets rap. "Met optredens van on der andere zangeressen, Nt- jam Rosie en Lady Shaynah, rappers Winne en Dichter en hiphopcollectief Brand- EEN ODE AAN DE HELDEN VAN DE TOEKOMST VAN ROTTERDAM werk, geven we een muzika le bloemlezing van wat Rot terdam aan Future Legends te bieden heeft. Met het op treden van De Likt wordt een keihard maar feestelijk statement gemaakt: we are Future Legends!" Reggae superster Naast het programma in de Doelen staat er nog heel wat meer op het programma op diverse podia in de binnen stad. Op het Hofplein pas seert een keur aan (interna tionale) artiesten de revue. Onder hen reggae superster Gentleman, Dub Inc. uit Frankrijk en het Spaanse La Sra Tomasa. Ook Pan Nation, een van de grootste en strakste steelbands uit de UK, zal de binnenstad doen swingen. Straatparade Het festival mondt zaterdag 30 juli uit in de Zomercar- Ruim 2.500 dansers en danseressen, 25 carnavalsgroepen, 30 praalwagens staan te trappelen om de Rotterdamse binnenstad op z'n kop te zetten tijdens de Zomercarnaval Straatparade. Het wordt een explosie van kleur, muziek, vreugde en creativiteit. naval Straatparade. Vanwe ge een heftige zomerstorm is de Zomercarnaval Straat parade in 2015 niet van start gegaan. Dat betekent dat ruim 2.500 dansers en dan seressen, 25 carnavalsgroe pen, 30 praalwagens staan te trappelen om de Rotter damse binnenstad op z'n kop te zetten. De Zomercar naval Straatparade zal alle opgekropte energie laten losbarsten en dat betekent een explosie van kleur, mu ziek, vreugde en creativiteit in een stoet van indrukwek kende praalwagens. De stoet telt 2,5 kilometer met ener gieke dansers en danseres sen van verschillende cul turen en nationaliteiten. Onmogelijk stil te blijven staan De Zomercarnaval Straatparade op zaterdag 30 juli is de grootste Caribbean streetparty van Nederland. Ieder een kan langs de route door Rotterdam zelf meedansen en bewegen. Gooi alle remmen los en laatje volledig gaan in de magie van de Zomercarnaval Straatparade. Want als de parade voorbij komt is bet onmogelijk om stil te blijven staan. Het Zomercarnaval in de Rotterdamse binnenstad werd voor het eerst gehouden in 1984. op het gehele Auping K. assortiment* a Iedereen is uniek. Daarom heeft Auping een brede eigen collectie, passend binnën elk interieur. Dus watje ook zoekt, er is altijd een nieuw zomerdekbed of kussen, dekbedovertrek, frisse matras of compleet bed dat perfect bij jou past. Combineer jouw unieke stijl met persoonlijk slaapcomfort en profiteer ook nog eens van 15% voordeel op het hele assortiment. Kom snel naar de Auping winkel bij jou in de buurt en geniet van jouw voordeel in stijl. *De actie geldt van 23 juk t/m 11 september 2016. Kijk op auping.nl/sumirrersale voor" de voorwaarden. Auping nights, Better days www.aupingplaza-barendrecht.nl Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 44 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 www.aupingplaza-sliedrecht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 18