Een grote collectie stijlmeubelen :tfma Onderzoek naar draagvlak RTHA vindt u bij Straluma Horoscoop IEDERE 5298.- 3990.- ZONDAG GEOPEND Op de 1e etage vindt u alle klassieke verlichting Het Nieuwe Stadsblad woensdag 20 juli 2016 4 VAN 12.00-17.00 UUR Bankstel Cadiz 2 V2+1+1 Een bankstel van hoge kwaliteit. Stof gecombineerd met leder. Zittingen zijn verstelbaar, van 7998.- voor Bankstel Amrum 3 +1+1 Royaal stoffen bankstel met uitstekende zitkwalfteit. De hoofdkussens in de fauteuils zijn verstelbaar. U kunt kiezen uit vele verschillende kleurenstof. m qaa Dit bankstel bieden wij aan voor slechts I w" Bankstel Kira 2 V2+1+1 Strak lederen bankstel in twee kleuren leder met-houten pootjes. Uitstekende zitkwatiteit. van 4250.- nu voor Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al 5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Voor openingstijden ga naar onze website www.straluma.nl 7500 m1 KLASSIEKE EN MODERNE MEUBELEN EN VERLICHTING BEZOEK ONZE WEBSITE WWW.STRALUMA.NL Na een kwart eeuw krijgt prof. ir. Joost Schrijnen opnieuw met Rotterdam Airport te maken, maar nu in opdracht van de gemeenten Schiedam, Lansingerland en Rotterdam en de provincie Zuid-Holland. door Kor Kegel SCHIEDAM - Hij krijgt de taak om hef maatschappelijk draagvlak te onderzoeken voor de verschillende sce nario's voor de uitbreiding van Rotterdam The Hague Airport (RTHA), zoals het oude Zestienhoven tegen woordig heet. Schrijnen was van 1988 tot 1991 pro jectleider van het Integraal Plan Noordrand Rotterdam (IPNR), dat uitging van een verplaatsing van het vlieg veld naar de. polder Schie- veen, ten noorden van de huidige locatie. Dan zouden minder omwonenden last hebben van het vliegtuigla waai. Schiphol NV, Rijkswa terstaat en Rotterdam zaten in principe op één lijn, maar het plan is nooit doorgegaan door politieke onenigheid op de Coolsingel, ondanks dat er in de samenleving grote weerstand was tegen de luchthaven op de loca- Joost Schrijnen gaat onderzoeken voor welk uitbreidingsplan van de luchthaven het meeste draagvlak bestaat. tie-Zestienhoven bij Over- schie. Geregeld klinken nog bezwaren tegen uitbreiding van de luchthaven, maar onder andere door de komst van 'stillere' vliegtuigen is er voor RTHA meer draagvlak dan 25 jaar geleden. Toch doet het recente uitbrei dingsplan (meer vliegver keer) weer bewonersorgani saties in de pen klimmen. En onder andere met deze bewonersgroepen gaat Joost Schrijnen het gesprek aan. Hij doet dat in opdracht van een regiegroep, waarin het gemeentebestuur van Schie dam vertegenwoordigd is in de persoon van wethou der Patricia van Aaken. Luchthavendirecteur Ron Louwerse presenteerde on langs verschillende scena rio's voor de uitbreiding van RTHA. Het is de taak van Schrijnen om te onderzoe ken voor welk scenario het meeste draagvlak bestaat en onder welke voorwaarden. Het is nadrukkelijk niet zijn taak om zelf draagvlak te creëren - dat moet de lucht haven zelf doen. Hij gaat ook in gesprek met iets verder van de luchthaven liggende gemeenten, zoals Vlaardin- gen. Medio 2017 zal RTHA het nieuwe Luchthavenbesluit aanvragen bij de minister van Infrastructuur en Mi lieu, Melanie Schultz van Haegen-Maas Geesteranus. Daarna volgt een inspraak procedure. Ram U zou graag meer voldoening vinden in uw leven. Daarvoor is het van belang goed naar uw gevoel te luisteren en levenslessen ter harte te nemen. Eni ge zelfopoffering dient het goede doel. Stier Benut uw wilskracht, dan zal oud zeer niet meer zo schrijnen. Voeg wat vaker de daad bij het woord, daar zult u zich beter van gaan voelen en meer zelfvertrouwen opbouwen. Tweelingen Mogelijk wacht u fantastisch nieuws. Dat zal u een extra stevige boost geven. Plannen voor het bestendi gen van een nu nog vage relatie komen daardoor ook binnen handbereik. Kreeft Ook de kreeft wachten betere tijden. Zowel op het persoonlijke als op het zakelijke vlak zullen bestaande con tacten verstevigen. Hetgeen nieuwe en nog ongekende deuren voor u opent. Leeuw U zoekt uw geluk al langer in grootse idealen. Daar is niets mis mee maar kan tot te hooggespannen ver wachtingen leiden. Een deel van dit le ven berust op heel praktisch zaken. Maagd U neigt uit zelfbehoud iets te veel naar materialisme. Dat kan risico's met zich meebrengen. Laat u dus niet verleiden tot roekeloosheid. Gemoeds rust maakt dat u een prettiger mens. ujjj Weegschaal Dreigt er een emotionele crisis van uzelf of een dierbare? Praat dan over alles wat van belang kan zijn. Dat biedt misschien niet meteen een oplos sing maar versterkt wel de band. Schorpioen U denkt dat het nodig is-om u beter voor te doën dan u bent. Dat is niet zo. De meest evenwichtige mensen blijken vaak diegenen die ruiterlijk voor hun zwakheden durven uit te komen. Boogschutter Stuur in uw leven op een an dere koers aan. Een koers die u meer ruimte geeft om uw talenten tot bloei te laten komen. Wie u dit hardnekkig blijft afraden wil u alleen maar beperken. Steenbok Belangrijke zaken vereisen uw toewijding. Aarzel niet en pak eerst aan wat het meest dringend is. Probeer daarbij geen steken te laten vallen, an ders lopen uw plannen vertraging op. Waterman Keuzevrijheid is een groot goed. Toch doen zich situaties voor waarbij willen niet aan de orde is. Slik dan een keer en doe wat gedaan moet worden. Daar wordt u niet slechter van. ^2^ Vissen Kennis helpt u om uw leven op orde te houden. Toch is kennis alleen niet voldoende. Richt uw blik eens wat meer naar buiten. In het gewone leven kunt u ook heel veel wijsheid opdoen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 4