Koop nu Helden van Rio! Göüi BON Helden van Rio gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam Verkeer, parkeren vervoer Jazeker 8 710114 003263 27 JULI 2016 Grote Markt 21, 3111 NH; met de activiteiten bouwen en handelen met gevolgen voor beschermde monumenten, het plaatsen van een markies, binnengekomen op 15 juli 2016, dossiernr. 160MGS232. Maasboulevard; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een kunstwerk (Maashoorn) in de openbare ruimte, binnengekomen op 19. juli 2016, dossiernr. 160MGS236, OLO nr. 2465503. Oranjeburgh kavel 29; met de activiteit bouwen, het bouwen van 4 CPO appartementen, dossiernr. 160MG233, OLO nr. 2463775. Sportpark Kethel; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een duikerbrug om de nieuwe woningbouwlocatie Sportpark Kethel bereikbaar te maken via de Schiedamse- weg, dossiernr. 160MGS237, OLO nr. 2465683. Westlander/Hoogaars; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een kunstwerk (Dromen in de Lucht) in de groenstrook t.h.v. Westlanders/Hoogaars, binnengekomen op 19 juli 2016, dossienr. 160MGS234, OLO nr. 2464687. Verleende vergunningen Reguliere procedure Eerste Tuinsingel 24, 3112 ER; met de activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, het vergroten van de woning, dossiernr. 16OMGS102, OLO nr. 2252947.3 Park Harga, gelegen aan de Olympiaweg; met de activiteit bouwen, het bouwen' van 114 grondgebonden woningen, verleend op 21 juli 2016, dossiernr. 160MGS, OLO'nr. 2325111.3 Overig Bekendmaking inwerkingtreding beleidsregel premie vrijwilligerswerk Maassluis .Vlaardingen en Schiedam 2016 Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat zij tijdens de vergadering van 19 juli 2016 de beleidsregel premie vrijwilligerswerk Maassluis,Vlaardingen en Schiedam 2016 hebben vastgesteld. Met dit besluit wordt reeds bestaand beleid voortgezet. Deze beleidsregel treedt in werking, met terugwerkende kracht, op 1 januari 2016. Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken 95-HR-HP, t.h.v. Klaaswaalsestraat 2 Kenteken JT-601-L, t.h.v. Swammerdamsingel 79 Kenteken 57-JR-RT, Huysmansstraat 9a Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Melding Koemarkt 6, 3111 JG; met de activiteit slopen, het slopen van een kiosk, verleend op 22 juli 2016, dossiernr. 16SLMS084, OLO nr. 2454617. Koemarkt 10, 3111JH; met de activiteit slopen, het slopen van een kiosk, verleend op 22 juli 2016, dossiernr. 16SLMS085, OLO nr. 2454607. Meldingen worden gepubliceerd ter informatie. Hiertegen is geen zienswijze, bezwaar en beroep mogelijk. Opheffing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben besloten de onderstaande gehan dicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Kenteken 62-JVG-3, Burg Honnelage Gretèlaan 289 t.h.v. ingang flat Het besluit kan op afspraak gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl Schiedam (010) 473 11 50 www. hypotheken nl de Column van Margriet Bol APK Wij leven in een samenleving die geregeerd wordt door protocollen, wet- en regelge ving en dossiervorming. Plat gezegd, iedere scheet die we laten wordt geregistreerd. Vervolgens wordt er onderzoek naar gedaan en daarna wordt het opgenomen in het dossier met alle kenmerken van dien. Wat is de samenstelling, wat heeft het voor gevolgen en kun je er eventueel ook belasting over heffen? Ik chargeer natuurlijk een beetje maar vind toch dat er wel een flinke kem van waarheid in zit. Kijk maar eens naar de zorg waar de mensen op de werkvloer nauwelijks nog toekomen aan daadwerkelijk zorg verlenen omdat ze veel te veel tijd kwijt zijn aan andere randza- ken zoals dossiervorming en administratie. Leerkrachten die zo langzamerhand meer opvoeder lijken dan de ouders zelf? Ik las onlangs een artikel dat het (cyber-)pesten ai begint in groep 5 van de basisschool! Vrijwel alle kinderen in die leeftijd hebben (al) een l-phone, Smartphone en/of tablet en pesten blijkbaar al volop. Ouders vinden dat blijkbaar prima en de leraar op school krijgt de problemen voor zijn/haar kiezen. In onze financiële branche is de dossiervorming en protocollering een aantal jaren geleden al doorgevoerd. Wij moeten van ons gesprek met u een uitvoerig verslag maken, en ook aangeven wat en waarom wij u iets wel of niet adviseren. En daar zit dan ook weer een controlerend orgaan boven die kijkt of wij dat wel goed doen... Het klinkt allemaal, een beetje sceptisch misschien, maar aan controle zit natuurlijk ook zeker een goed aspect. Regelmatige controle kan veel voorkomen. We laten onze auto (verplicht) een APK ondergaan. Gewoon even een check-up of er geen ellende te verwachten is. Een jaarlijkse medische controle integreert ook steeds meer, al vinden sommige mensen dat toch wel eng. Stel je voor dat ze iets vervelends ontdekken... Maardaar is die check-up toch juist voor bedoeld? Waar we echter nog veel te weinig controle op hebben, uitzonderingen daargelaten, is onze financiële huishouding en dan met name de hypotheek. Want, op het moment van afsluiten van de hypotheek kies je voor een vorm en constructie die op dat moment het beste bij je past. Maar, in de jaren die komen verandert je persoonlijke situatie ongetwijfeld meerdere malen. Denk aan zaken als stijging (of daling) van het inkomen, komst van kinderen, ander werk, enz. enz. Zaken die van invloed (kunnen) zijn op uw financiële huishouding en dus ook op de hypotheek. Een regelmatige controle van uw financiële positie t.o.v. uw hypotheek is dus zeer wenselijk. Eigenlijk een soort APK voor de hypotheek. Wij nodi gen u van harte uit om een keer langs te komen dan voeren wij deze APK voor u uit. Mail uw reactie naar: margriet.bol@hypotheker.nl Lees alles over onze helden op de Olympische Spelen 84 pagina's voL met interessante weetjes, feiten en statistieken De hoogtepunten van elke dag in Rio 0.a. verkrijgbaar bij: AKO, Attent, Blz., Bruna, Cigo, Libris, Plantage, PLUS, Primera, The Read Shop, Spar en Vivant. Rói/cwmvój Epfce., Pcrri^K.Pafv>-e>} T crvw e-R. V-&L& OMjkjLYtM*

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 13