Hf ZOMER UITJES" 'tHart Matrice Schok COLO FON Anna van Loosbroek Annie Nettie Jonkman-van Pelt Waaijers Uitvaartverzorging 010-474.11.44 familieberichten Drieluik Jazeker CIRCUS LOUIS KNIE Vanaf 9,- O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 3 augustus 2016 6 Familie berichten E-mail familieberichtenweek- bladen@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberich- tenonline.nl Vergeet niet uw volle dige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nr Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Menseniinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Huwelijk Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging Na een liefdevolle verzorging in huize "Frankeland" is op 29 juli overleden onze zus, mijn schoonzus en onze tante Schiedam, 12 april 1931 Schiedam, 29 juli 2016 Wij zijn dankbaar dat zij nu haar rust gevonden heeft. Zussen en schoonzus Neven en nichten Correspondentieadres: CVU Uitvaartzorg o.v.v. mevrouw A. van Loosbroek Bergweg 287 3037 EN Rotterdam De crematie heeft in alle stilte plaatsgevonden Wij wisten dat we haar los moesten laten. Maar dat het zo'n pijn zou doen, dat wisten wij niet. Wij bedanken u voor uw warme belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder 1932 - 2016 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Harg-Spaland voor de warme, toegewijde zorg die zij onze moeder geboden hebben. Sinds 1943 tA.w persoonlijke wens verdient onze zorg. Wist u dat: f i ym% vvLj ook voor ten. klein, budget een. respectvolle uitvaart kunwen, verzorgen.. ""i"* www.waaijersuitvaart.nl 100 JAAR KWALITEIT IN GRAFMONUMENTEN I.v.m. de zomervakantie zijn wij gesloten van 1 t/m 21 augustus uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010-273 24 24 - Familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een snelle manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. De 'drieluik' is eeri combinatie van de Kennisgeving, Dank betuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN ©088-0139999 familieberichtenweekbladen@ persgroep.nl ©www.familieberichtenonline.nl «Je Column van Margriet Bol Vhwdatn (010) 473 31 SO www.hypotheker.nt SPAARPOLIS Vaste lezers van onze column weten dat deze soms luchtig, met een vleugje humor en/of cynisme is, dan weer maatschappijkritisch en af en toe vakinhoudelijk. Deze week weer wat meer vakinhoudelijk. U heeft waarschijnlijk ook wel in de media gelezen dat de huurprijzen van woningen alsmaar verder stijgen. In de vrije sector zijn huurwoningen het afgelopen jaar met 6,2% gestegen. Huren van 1.200,- per maand zijn geen uitzondering meer! Vooral mensen die "te veel" verdienen en/of niet in aanmerking komen voor een hypotheek vanwege o.a. een flexibel of tijdelijk contract zijn de dupe. Ook zzp-ers vallen in die categorie net zoals mensen die in een echtscheiding zitten en snel moeten verhuizen. Vanwege de schaarste onder de huurwoningen in de vrije sector stijgen de huren en het valt te verwachten dat dit nog verder toeneemt. De groep mensen zoals hiervoor genoemd zal eerder stijgen dan afnemen. Zij krijgen geen hypotheek omdat ze niet in het standaard plaatje vallen en moeten dus uitwijken naar een (veel te) dure huurwoning. De gemiddelde huur bedraagt op dit moment zo'n 13,50 per vierkante meter! Het zou een goede gang van zaken zijn als "men" eens om de tafel gaat en deze problematiek bespreekt en met oplossingen komt. Een ander onderwerp wat ik nog even aan u wil meegeven is de spaarhypotheek. Jaren lang de meest veilige en (fiscaal) ideale hypotheekvorm ge weest. Velen van u zullen er nog wel één hebben. In de-komende 1 -2 jaar lopen echter bij veel spaarhypotheken de rentevaste periodes af. Zoals u waarschijnlijk weet is de hoogte van de premie van uw spaarverzekering afhankelijk (lees: gekoppeld) aan de hypotheekrente die u betaald. Anders gezegd, betaalt u een "hoge" hypotheekrente, dan krijgt u diezelfde "hoge" rente vergoed over uw ingelegde premie die daardoor relatief laag zal zijn. Met de huidige extreem lage rente zal die premie hoger worden waardoor het voordeel van de lage rente minder wordt. Het is geen zaak om u nu al druk over te maken, als het feit eenmaal daar is, is het vroeg genoeg om te kijken hoe of wat maar het zijn zo van die dingen die opvallen en ik u vast wil meegeven. Eens te meer blijkt hieruit dat tijden veranderen. Waren we 10 jaar geleden ervan overtuigd dat de spaarhypotheek de beste was, nu bestaat hij feitelijk niet meer. 20 jaar geleden hadden we een hypotheekrente van 8%. Nu nog maar van 1-2% wat eigenlijk nog te hoog is. Regeren is vooruit zien maar dit soort ontwikkelingen kun je toch niet voor zijn of voorzien. Feit is wel dat het kopen van een huis, zeker nu, aantrekkelijker is dan huren. MaH uw rtvKtie rwwr: margriet. bot« hypoth4tter.nl Het Oostenrijkse Circus Louis Knie maakt in 2016 een tournee door Nederland. Van 24 augustus t/m 30 oktober bezoekt de show 10 verschillende steden. Onder meer met vliegende motoren, acrobatiek op een rad des doods en messenwerpers zorgen voor sensatie. „Het programma is speciaal voor Nederland samengesteld", zegt circusdirec teur Louis Knie. „Spektakel staat centraal." De show vindt plaats in een immense circustent die plaats biedt aan 1.200 mensen per voorstelling en optimaal bezoekerscomfort garandeert. Kinderen vanaf 6,- GASNELNAAR WEEKKRANT.NL/ZOMERUITJES

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 6