Varen van Rotterdam naar de Biesbosch populair deze zomer Nieuw: de leesbril' voor uw gehoor mnm AANBIEDING 25% KORTING Onderstaand aanbod is geldig van donderdag 11 t/m zondag 14 augustus 2016. I i Schiedam O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 10 augustus 2016 - 8 Rondvaartbedrijf Zilvermeeuw heeft in samen werking met deze krant een luxe arrangement samengesteld. Geniet van een spectaculaire rondvaart via de Rotterdamse havens naar het nationaal Park de Brabantse Biesbosch. In hartje Rotterdam, bij de Plantagelaan (Oude watertoren), wordt om 10.45 uur ingescheept. De trossen worden om 11.00 uur losgegooid. Uiteraard wordt u ontvangen met verse koffie en gebak. De vaartocht brengt u langs de Rotterdamse havens, stadsgezicht Dordrecht, HSL-/Moerdijkbruggen en via het Hollands Diep vaart u Nationaal Park de Biesbosch in. Ontdek de mooiste plekjes van de Biesbosch en laat u culinair verrassen met een overheer lijke lunch. Om 16.00 uur arriveren we in Drimmelen. Per luxe touringcar gaat u weer terug naar Rotterdam. Voor de lezers van deze krant bieden wij nu de unieke mogelijkheid om met maar liefst 25% korting gebruik te maken van dit prachtige rond- vaartarrangement. U betaalt geen 53,85 maar 40,50 p.p. voor de rondvaart, incl. koffie met gebak, uitgebreide lunch, vaartocht en bustour. Voor kinderen geldt er een prijs van 27,60 i.p.v. 34,50. Data Dinsdag 23, Woensdag 31 augustus, Vrijdag 2 september Reserveren www.zilvermeeuw.nl/naardebiesbosch of telefonisch via 0162-68 26 09 (ow-actie weekkrant Rotterdam) Q Zilvermeeuw Rondvaarten Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoorbeeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal ontworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. U hoeft de luisterhulp alleen maar in uw oor te doen en aan te zetten. Het volume regelt u simpel met een klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhuip alleen in situa ties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kun nen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Oplaadbaar Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Eenmalig in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar op vrijdag 12 augustus betaalt u slechts 19,95. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt is voor u, krijgt u deze mee naar huis. VVanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. Alleen op vrijdag 12 augustus! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Ca dan op 12 augustus naar Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15 (Tegenover Huize Frankeland), tel. (010) 426 31 80. Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhuip voor u geschikt is. Kom op tijd want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt! VOORDEEL C00P Ketel 1 jenever fles 1000 ml Markant siroop aardbei, sinaasappel, cassis, bosvruchten, grenadine of framboos 2 flessen a 750 ml 's - Gravenlartdseweg Prijs- en assortimentswijzigingen, zetfouten en uitverkochte artikelen voorbehouden. Alle aanbiedingen zijn bestemd voor thuisgebruik, dus niet voor handelsdoeleinden. Geldig van donderdag 11 augustus t/m zondag 14 augustus 2016. Week 32. Aardbeien 2 bakken a 400 gram Markant pizza funghi, hawaii, mozzarella, salami of tonijn 4 stuks Vers Uit eigen oven Coop roomboter appeltaart per stuk Coop huiswijn rood, wit of rosé 3 flessen 1000 ml

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 8