Nog een jaartje wachten op de Singel woning S»nc Iers op alle boxsprings, stoelen en banken T/m zondag 18 september van 2299 voor 1699 Géén BTW* O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 september 2016 21 Danny Molendijk (39) en zijn zoontje James (6 jaar) kunnen bijna niet wachten. In oktober 2017 verhuizen ze samen naar hun gloednieuwe Singelwoning in Park Harga. Op de dag van de eerste informatieavond van Park Harga verkocht Danny zijn 'oude' huis. "Dat was een mooi voorteken!" Door Janet van Huisstede SCHIEDAM - Danny, opge groeid aan het Heijermans- plein, heeft een welgevuld leven. Met zijn ex-vrouw deelt hij de verzorging van zoon James. Hij werkt hij DUWO, de grootste stu- denten-huisvester van Ne derland-en heeft daarnaast Sinds 2015 zijn bedrijf 'Holy Spirits'. Zijn likeuren Ci troen Hemel en Oranje He mel van onbehandeld, biolo gisch fruit, worden verkocht bij Slijterij Oranje en Uit Je Eigen Stad. Achterop de fles staat een gedicht over Schie dam van De Nuchtere Poëet. Verder speelt hij als gitarist in de band 'Lost in LA'. "En dan heb ik als ict-consultant ook nog een passie om klan tinteracties digitaal te ma ken", lacht hij. Tijdelijke woning Op het Chopinplein in Noord hebben Danny en James een tijdelijk onderkomen gevon den, in afwachting van de oplevering van hun Singel- woning. "We woonden als gezin in een grote flat aan de Stadhouderskade, bij de Houthaven. Na mijn schei ding heb ik sinds 2014 op een koper gewacht. Omdat VERLIEFD OP DE SINGELWONING IN PARK HARGA de verkoop niet lukte, ben ik alles gaan opknappen. Toen ik de plannen voor Park Harga zag, was ik met een verliefd. Daar wil ik een nieuw leven opbouwen. Op de dag van de informatie avond kreeg ik een bod op mijn huis!" Bowlingbaan Danny schreef in voor bouwnummer 4. "Alleen dat huis wilde ik hebben. Met een tuin van 19,5 meter diep, want daar kan je een bowlingbaan in aanleggen", lacht hij breed. "En uitzicht op de singel, tegenover Her mes DVS." Het moet voor hem zijn voorbestemd, want degenen die als eersten werden ingeloot voor het huis, moesten afzwaaien. "En daarna heeft Linda van Ooijen Knook van Anke Bo- dewes Makelaardij me ook nog eens geweldig geholpen aan deze tijdelijke woning." van 1299 van 229 voor 999 voor 189 Mooie toekomst Terugkijkend op de afgelo pen maanden, slaat hij een diepe zucht. "Er komt veel op je af. Van hypotheken aanvragen tot een keuken samenstellen, verhuizen naar een tijdelijke woning. Toen ik moest bepalen waar alle stopcontacten moesten komen, knapte er iets bij mij." Nu alle plannen zijn vastgelegd, geniet hij weer ouderwets van zijn 'donder dagavond - patatavond' met James, en het spelen op zijn gitaar. James zit op de Jozef school, waar hij hem naar toe blijft rijden. "Spierings- hoek ligt op loopafstand van ons huis, dus ik hoop dat hij daar straks naartoe wil." WONEN EN LEVEN Anke Bodewes Makelaardij brengt mensen bij elkaar en verhaalt hoe mensen verknocht zijn óf verknocht raken aan Schiedam. Op zaterdag 8 oktober vind je Anke Bodewes Makelaar dij én Park Harga van 10.00 tot 16.00 uur op de Woon beurs Schiedam in de Grote- of Sint Janskerk Schiedam aan de Lange Kerkstraat 37. van 1250 voor 1033 Nu alle plannen zijn vastgelegd voor de te bouwen Singelwoning voor hemzelf en zoontje James, heeft Danny Molendijk weer de rust om lekker gitaar te spelen. Ik van 149 voor 123 van 2079 voor 1719 /«Ét Geldig op de oogiiieie prgs. Amsterdam - Villa Arena Breda - Woonboulevard Breda XXL Den Haag - Mega Stores Den Haag Groningen - Woonforum Heerlen - Woonboulevard Heerlen Leiderdorp - WQOON Leiderdorp M E U B E I L S T A D Oldenzaal - Woonboulevard Oldenzaal Rotterdam - Woonmali Alexandrium Son - Meubelplein Êkkersrijt Zwolle - Woonboulevard Zwolle www.sanders-meubelstad.nl 0

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 21