NU OF NOOIT! NU RIJKLAAR! Film deze week: High-Rise f PREUNINGER AGENDA Shakespeare, Dood of Groot? TalentProof zoekt zangers en zangeressen Activiteiten voor de agenda ACTIVITEITEN Voort wmbermtkop1» voortitel tot Standaard 4WD Trekvermogen 1500 kg 5 jaar garantie 5-deurSi Zeer riant uitgerust 5 jaar garantie Veel ruimte 5 zitplaatsen Mitsubishi Outlander PHEV Vanaf €41.990,- Lease vanaf 599,- MSW Mitsubishi Space Star C00I+ Rijklaar 11.290,- Uw voordeel 1395,- O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 september 2016 29 SCHIEDAM - I11 2016 is Wil liam Shakespeare 400 jaar dood. Naar aanleiding hier van wordt in de Bibliotheek Schiedam in samenwerking met het gloednieuwe Schie- damse stadsgezelschap De Stokerij, een serie van acht toneelstukken van Shake speare behandeld in col leges met acteurs die zelf in het te bespreken stuk gespeeld hebben, of er dit seizoen in spelen. Woens dag 28 september behan delt acteur Fabian Jansen Midzomernachtsdroom van Shakespeare. Deze roman tische komedie beschrijft de avonturen van vier jonge geliefden en een groep ama teuracteurs in een bos dat verlicht is door de maan. Het verhaal vertelt de ma nier waarop de vier gelief den en de acteurs met elkaar omgaan. Op het toneel heeft Fabian gespeeld bij gezelschappen als NT Gent, het Onafhan kelijk Toneel, Theater Arte- mis, De Toneelschuur, Het Toneel Speelt en de Peer- group. Bij laatst genoemde gezelschap speelde hij mid zomernachtsdroom. De avond start om 20.00 uur. Inloop vanaf 19.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Bibliotheek in de Koren beurs voor 10,-. Alvast reser veren via: 714 63 00 of mail programmering@debiblio- theekschiedam.nl SCHIEDAM - In Wenneker Ci nema draait deze week de film 'High-Rise' met onder meer Tom Hiddleston, Je remy Irons en Sienna Miller in de hoofdrol. Dr. Robert Laing is in deze surrealistische thriller, ge baseerd op de cultroman van J.G. Ballard, de nieuw ste bewoner in een luxueu ze wolkenkrabber. Al snel vindt hij aansluiting bij het sociale leven van de flatge meenschap en ontdekt hij de complexe verhoudingen ervan. De bovenste etages zijn voor welgestelde be woners, de lagere voor de minder bedeelden. Als de spanningen tussen de ver diepingen oplopen, worden de openbare ruimtes van het gebouw strijdtoneel voor een ware klassenstrijd. Te zien: donderdag 22 september 20.30 uur, vrijdag 23 september 20.30 uur en zatedag 24 september 20.30 uur. Reserveren via: www.wennekercinema.nl SCHIEDAM - TalentProof start donderdag 22 september met de zangrepetities voor de nieuwe voorstelling. Heb jij zin om in tien repetities klaargestoomd te worden om te schitteren in Theater aan de Schie in februari 2017? Kom dan vooral langs op 22 september van 19.00 tot 22.00 uur in het Wenne- kerpand. Onder leiding van dirigente Merel Martens wordt een begin gemaakt met de eer ste zangstukken. Iedereen is welkom, ervaren of niet. La ter wordt de semi-professio- nele zanggroep Maze (Rot terdam) toegevoegd aan de groep, waardoor een unieke samenwerking ontstaat tus sen uiteenlopende achter gronden en niveaus. Skills? Wat heeft TalentProof no dig? Enthousiasme, doorzet tingsvermogen en humor! Leeftijd is niet belangrijk. Samen met de disciplines dans en spel wordt in vijf maanden toegewerkt naar een nieuwe succesproduc tie van TalentProof. Daar wil jij toch ook deel van uit maken! O Mail voor meer informatie naar talentproofschiedam@ gmail.com SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten op cultureel, muzikaal of literair gebied te melden voor de agenda? Plaats deze dan zelf in de agenda op de website van het Nieuwe Stadsblad: www.nieuwestadsblad.nl. Wij doen dan ons best om dit agendabericht ook mee te nemen in de agendapagi na in de krant en te plaatsen op Facebook en Twitter. The Red Turtle The Red Turtle is de eerste lange animatie film van Oscarwinnaar Michael Dudok de Wit (Father and Daughter). Net als in deze korte animatie wordt er in zijn lange film niet gesproken. Een man die schipbreuk heeft geleden, probeert wanhopig van het onbe woonde eiland waarop hij is aangespoeld te ontsnappen. Tot hij op een dag een mysterieuze schildpad tegenkomt die zijn leven zal veranderen. 23, 24 sep 21.00 uur, 25 en 28 sép 15.00 uur Meet Greet In het kader van Litera- tour, de Boekenweek voor jongeren, dat plaatsvindt van 17 tot en met 25 september, komen Hilda Spruit en Patricia Ver linde naar het Schiedams Boekhuis voor een Meet Greet. Spruit heeft met haar boek 'Geestverwanten' de Jonge Jury Debuutprijs 2016 gewonnen, Verlinde staat op het punt haar tweede YA-roman 'Bloed band' uit te brengen, het vervolg op 'Antiserum'. 24 september, 15.30 uur AUTOMOTIVE Preuninger Vlaardingen Gerard Burgerlaan 29 3131 KZ Vlaardingen Telefoon 088 130 83 61 Brandstofverbruik: 4,8 t/m 6,8 1/100 km. C02-uitstoot: 125 t/m 157 g/km Prijzen inclusief BTW/BPM, exclusief verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken, tenzij anders vermeld. Afgebeelde modellen kunnen afwijken van de standaard specificaties. Wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden. MITSUBISHI MOTORS

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 29