Bemiddeling bii verkoop or directe Theatervoorstelling ind. diner Laatste kaarten vrij -®=ssssr* W!fii !n theater voor De Verleiders Wilfried de Jong Bruut! Vakantiehuizen te koop op een unieke locatie vlakbij Den Bosch - LEERLinG AUTOMOnTEUR AUTOMOnTEUR lE AUTOMOnTEUR APK www.deleuvert.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 september 2016 31 Een diner met drie consumpties gewoon tijdens de voorstelling van Nanna Tieman. Foto: theater Na de verrassende dinertheater-hit 'Vader' komt Nanna Tieman naar het theater met 'Feest!' Van het theater SCHIEDAM - Ook dit keer kun nen de bezoekers genieten van een driegangendiner en drie consumpties tijdens de voorstelling. Waarom klagen we toch zo graag? Waarotn is het zo lastig een feest te vieren? Hóe eet u een tompouce bij schoonmama? Wat te doen met die altijd jolige oom, die beschonken speecht? Hoe laat u de Kerst niet in de soep lopen door familie perikelen? Al deze vragen komen voorbij en worden beantwoord tijdens deze voorstelling. Intussen wor den de gasten culinair ver wend. Schrijfster en regisseur Nan na Tieman en acteur Romijn Conen zijn de drijvende krachten achter een goedlo pend theatergezelschap. Sa men werkte het duo, zowel zakelijk als privé partners, in de zomer van 2015 aan de theaterproductie Feest!, die in september in première zou gaan. Na afloop van de try-out (een dag voor de pre mière) ging het echter mis. Romijn werd getroffen door een zwaar herseninfarct. De uitgebreide tournee die in 2016 zou plaatsvinden werd uitgesteld. Terwijl Romijn met veel energie revalideert, heeft Nanna ook energie gevon den om de verschillende voorstellingen die op de rol stonden opnieuw op te pak ken. Info Feest! is vrijdag 7 oktober om 19.00 uur te zien in het Wennekerpand. Toegang: 47,50 (inclusief driegangen diner en drie consumpties). Eén keer in de maand orga niseert Theater aan de Schie lunchconcerten waarbij het publiek in de theaterfoyer kan luisteren naar live mu ziek. Het bedrijfsleven, win kelend publiek; iedereen is van 12.15 tot 13.00 uur van harte welkom in de foyer van het Schiedamse theater. De toegang tot het concert is gratis. Tijdens de lunchcon certen kan het publiek een zelf meegebrachte lunch nuttigen. Aan de bar zijn drankjes verkrijgbaar. Kijk op www.theateraandeschie. nl voor meer informatie en andere data. De Amsterdamse jazzfor matie BRUUT! produceert stevige, dampende en opge wekte superjazz. De band timmert hard aan de weg, hun jongste album Mad Pack werd genomineerd voor de Edison Jazz Award én de Radio 6 Award. Alle titels van dit album zijn voorna men. Namen van mensen met unieke verhalen, van hilarisch tot wonderschoon, van tragikomisch tot sen sueel. Kortom, koren op de molen van schrijver en the atermaker Wilfried de Jong, liefhebber van echte verha len en emoties. Zondag 25 september, om 15.00 uur, in het Wennekerpand. Toe gang: 21,00. SCHIEDAM - Na het laatste succesvolle deel Door de bank genomen is dit het on vermijdelijke vierde deel in de glorieuze reeks van De Verleiders-voorstellingen: Slikken en- stikken. Victor Löw, George van Houts, Tom de Ket, Leopold Witte en Martijn Fischer brengen een second opinion over ons zorgstelsel. De Verleiders maken actueel theater, met de diepgang van toneel en de urgentie en snelheid van cabaret. De Verleiders brengen actu eel theater, met de diepgang van toneel en de urgentie en snelheid van cabaret. In de voorgaande succesvolle voorstellingen en in Slikken en Stikken worden belang rijke bestuurlijke kwesties op satirische wijze ontrafeld en toegankelijk gemaakt voor een breed publiek. In de voorstelling Slikken én stikken geven De Verleiders een second opinion over ons zorgstelsel. Over patenten, onbetaalbare medicijnen, draaideurpatiënten, prijs afspraken, faillissementen van ziekenhuizen en mil jardenwinsten van verzeke raars en farmaceuten. Maar ook over de mens, die steeds ouder wil worden en zich daarmee uitlevert aan deze zorg-maffiosi. Binnenkort geven we al 30 procent van ons bruto binnenlands pro duct uit aan de medische sector voor het leveren van een gevecht dat niet te win nen is. We gaan namelijk allemaal dood. Punt. Uit. Kortom: dit wordt een pijn lijke avond. De Verleiders zijn terug met een voorstel ling zonder verdoving. Voor 'Slikken en stikken', donderdag 6 oktober om 20.15 uur, zijn de laatste kaarten beschikbaar. Toegang: 29,00. Meer informatie op www.theateraandeschie.nl. T0PPARKEN - - Vakantiehuizen te koop vanaf 119.500,- inci. kavel, tuinaanleg en inventaris Interessant voor eigen gebruik en/of als belegging Gegarandeerd meerjarig netto rendement van 7,2% per jaar Verhuur middels eigen professionele verhuurorganisatie Maak kennis met ons nieuwe type, de Casa di Rialto 2.0. Gelegen aan een prachtige vijver Gelegen op slechts 15 minuten van Den Bosch Hoge bezetting dankzij grote stroom toeristen naar Den Bosch f Grote golfbaan vlakbij het park (in ontwikkeling) Vele faciliteiten (ó.a. buitenzwembad en restaurant) Loverensestraat 11 te Cromvoirt Za. 1 t/m ma. 3 oktober verkoop- T. 06 - 2199 6986 of 088 - 500 2444 en informatiedagen LANCEWEC IA (BEDR.PARKHEINENOORD) 3274 LZ HEINENOORD 0186 - 60 40 00 WWW.CAMPOLIFE.Nt CampoWeontzorgt. beleef't bij Met al meer dan 50 jaar ervaring is Hyundai-dealer Garage van Dalen een begrip in Schiedam, Vlaardingen en omgeving. Wegens de groei die het merk Hyundai doormaakt zijn wij op zoek naar nieuwe collega's: Je bent studerend voor automonteur en weet van aanpakken. Een rijbewijs is een absolute vereiste. Je hebt je diploma autotechnicus. Een rijbewijs is een absolute vereiste. Je bent in het bezit van het diploma le automonteur en APK. Een rijbewijs is een absolute vereiste. Wat bieden wij? Bij ons kun je rekenen op een uitdagende baan in een modern autobedrijf, met goede arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Interesse? Stuur een kort en bondig e-mailtje met wat informatie over jezelf en je cv naar: jvdalen@hyundai.nl. Bellen mag uiteraard ook. Vraag naar Jan van Dalen 010-4622531. GARAGE VAR DALEn B.V. Schiedam Fokkerstraat 481, tel. 010 - 462 2531 Vlaardingen Buys-Ballotlaan 4, tel. 010 - 434 8700 Ontdek meer op vandalen.hyundai.nl HYUriDRI nEWTHinKinG. nEW POSSIBILITIES. Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 31