WA|s!NA«I! Bfl Zaterdag 8 oktober 10 - 16 uur www.woonbeurs-schiidam.nl Torl5»»UU" Grote- of Sint Janskerk Schiedam woonbeurs SCHIEDAM "!T www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 28 september 2016 26 woonbeurs Ziet u een leuk huis tijdens de NVM Open Huizen Dag? Wij begeleiden u graag bij de aankoop. Heeft u voor de bank een taxatierapport nodig om uw droomhuis te kunnen kopen? Ook een taxatierapport verzorgen wij voor u. Uw eigen woning te koop zetten? U bent bij ons op het juiste adres. Maak vrijblijvend een afspraak om kennis te maken met ons kantoor en om uw wensen te bespreken. Burg. Stulemeijerlaan 65 Schiedam Leuk appartement voor starters! Rustige ligging met uitzicht over een park. Dr. Zamenhofstraat 19b Schiedam Ruim 4 kamer appartement met balkon. Ligt gunstig tussen Rotterdam en Schiedam. Wilt u meer weten over deze woningen? U kunt ze terug vinden op Funda.nl Kom ook naar onze stand op de Woonbeurs op: zaterdag 8 oktober in de Grote Kerk (St. Janskerk) Van 10.00 tot 16.00 staan we u graag te woord. Gerrit Verboonstraat 12, Schiedam Tel (010) 473 7933 www.MakelaardijWassenaar.nl Boterstraat 37 Schiedam Multifunctioneel pand met mogelijkheid voor werken aan huis, 3 slaapkamers, ruim dakterras en parkeerplaats in garage. Oosterstraat 96 Schiedam Groot hoekhuis met woonkeuken, 4 slaap kamers en veel bergruimte in een rustige woonomgeving. Prins Hendrikstraat 20 Vlaardingen I In gezellige straat gelegen tussenwoning i I met karakteristieke gevel, 2 slaapkamers I en achtertuin.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 25