SUMMERSALE Gebr. v/d Bosch keukens Sla toe!!!!!! HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? Vlietlanden 50% KORTING!! Succes in Made en Almere Kraambeurs in Noord Schiedam doet verslag Wereld van Poortvliet Sporten in hartje Schiedam Al 25 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. alle showroomkeukens Gebr. v/d Bosch keukens 0 I'Ik heb geen last I l hoogtevrees!' www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 28 september 2016 29 De eerste 50 mama's ontvangen een goodiebag. Bij het Amerhal toernooi in Made zijn zes judoka's van Sportinstituut Schiedam in de prijzen gevallen. Celil Uyar (-8 jaar -24 kg) en Ruby Banen (-18 jaar -63 kg) werden kam pioen. Chandra de Vos pakte de tweede plaats in de klasse -15 jaar -36 kg. Derde plaatsen waren er voor Danny Gommel (-18 jaar -55 kg), Owen Bruinsel (-12 jaar -42 kg) en Keano Rietdijk (-8 jaar +32 kg). Zaterdag 24 september vond de Panther Cup plaats in Al mere. De Schiedamse vereniging Taekwondo Apuro heeft hier vier welverdiende prijzen in de wacht kunnen slepen. Ahdel, Huseyin en Patrick behaalden een zilveren medaille en Jamie brons. Kindercentrum De Wensboom, Stockholm 5, organiseert zaterdag 1 oktober een kraambeurs. Dit is het event als je zwanger bént of net een baby hebt gekregen. Op één locatie kun je kennis maken met de nieuwste trends op het gebied van zwangerschap en baby's. Zo is er een markt met infor matie over onder andere kinderopvang, opvoeden en voe ding of ontdek leuke, handige artikelen voor je baby. Tussen 12.00 en 13.00 uur is het mogelijk om deel te nemen aan de workshop Breinbegrip - het prille begin. De herse nen sturen alles in het lichaam aan. Wanneer een embryo drie weken oud is begint de aanleg van de neurale plaat aan de kant van de rug. De kraambeurs is van 11.00 tot 14.00 uur geopend, de toegang is gratis. Heb je zelf een goed verhaal of net iets meegemaakt waar iedereen meer van moet weten? Mail dan de redactie van Het Nieuwe Stadsblad en doe op deze pagina kort verslag van jouw nieuws, ge beurtenis of wat voor leuks dan ook, wat je graag met anderen zou willen delen. De leukste inzendingen staan elke week op deze pagina in de krant. Mail je verslag in ongeveer 120 woorden met een mooie (liggende) foto van voldoende resolutie voor dinsdagochtend naar: redactie.ns@persgroep.nl. Zaterdag 1 oktober om 13.00 uur. Elke eerste zaterdag van de maand wordt namens de Histo rische Vereniging een Verhaal van Schiedam verteld. Een korte voordracht waarin een Schiedams historisch onder werp wordt besproken. De lezing begint om 13.00 uur. Re serveren is niet nodig en de toegang is gratis. Loop gewoon binnen op Hoogstraat 74A! Zaterdag 1 oktober vertelt Siem Rosman het Verhaal van Schiedam over de Wereld van Rien Poortvliet. Als stuka- doorszoon uit Schiedam leek Poortvliet (Schiedam 1932 - Soest 1995) niet bestemd voor een bestaan als kunstenaar. Zijn ouders waren streng gereformeerd en moesten niets hebben van het idee dat hun oudste zoon naar een kunst academie zou gaan. Weer vele Schiedammers in de prijzen gevallen! De meeste mensen sporten in een natuurrijke omgeving, maar wat nou als je vlak bij het centrum woont? Of de pas sen door het park graag afwisselt met kijken naar architec tuur? Geen probleem voor Lizet. Ze toog naar het centrum van Schiedam en zette de mogelijkheden op een rij om mid den in de stad toch een goede work-out te doen. In de Schiedamse Hoogstraat en omgeving valt qua winkel aanbod nog wat uit te breiden, maar de oude gebouwen, ket tingbruggen, beelden en smalle steegjes zijn een lust voor het oog. De stad biedt heel wat cultureel erfgoed. Kijk voor foto's en uitleg van de verschillende oefeningen op www. bylizet.nl. Een deel van de wekelijkse trainingen die ze geeft, vindt buiten plaats. Op de website is meer info/ rooster van bootcamps te vinden. Molensingel 95 te Schiedam Hagastraat 65 te Schiedam Van Ostadelaan 446 te Schiedam Rust, ruimte en centraal in de wijk Tuindorp Ruime tuin 1 Voorzien van dubbele beglazing Woonoppervlakte ca. 98m2 Aantal kamers: 6 Kant en klaar wonen in een modern en luxe appartement Gelegen aan de rand 'de Gorzen Nabij winkels, historische havens en 0V Woonoppervlakte ca. 75 m2 Aantal kamers: 3 Drie-kamer appartement met tuin Op loopafstand van Schiedam centrum Geheel voorzien van kunststof en dubbele beglazing Woonoppervlakte ca. 86 m2 Aantal kamers: 3 Vraagprijs 218.600 k.k. Vraagprijs 139.600 k.k. Vraagprijs 138.600 k.k Van der Giessen Van Herk Ridderstraat 2 l 2981 HA Ridderkerk makelaardij 0180-420707 www.vandergiessenenvanherk.nl Waalstraat 59 010 460 1900 NVM makelaars www.vlietlanden.info Griegplein 162 Schiedam Vraagprijs 150.000,- K.K. Ruim 4- voorheen 5- kamer appartement, gelegen in de gezellige wijk "Groenoord", op de 7e woonlaag met geweldig uitzicht over de skyline van Rotterdam en groenpartij. Rhoonsestraat 3 Schiedam Vraagprijs: 150.000,- K.K. Indien u tijdens het OPEN HUIS deze woning bekijkt en er koopakte wordt opgemaakt, krijgt u gratis 2 dagen een gerenommeerde schilder na het tekenen van de koopovereenkomst. Alle gebruikte materialen zijn hierbij inclusief. Potgieterstraat 50 Schiedam Vraagprijs: 207.000,- K.K. Zeer ruime 4- kamer eengezinswoning met grote zonnige achtertuin. De woning is voorzien van 2 grote dakkapellen. Op 5 minuten loopafstand bevindt zich metrostation Troelstralaan, binnen 10 min zit u in hartje Rotterdam! Polderweg 232 Schiedam Vraagprijs 245.000,- K.K. Gelegen in rustieke buitengebied van Schiedam Kethel, aan het water gelegen, uitstekend onderhouden half vrijstaande 4- kamerwoning met aangebouwde berging en royale zonnige achtertuin. Op eigen grond gelegen! (*n.v.t. op aanbiedingen) www.vdboschkeukens.nl Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 28