Laat een wens in vervulling gaan op Nationale Ouderendag voor senioren "Nieuwste afslankhype Garcinia Cambogia alweer uitverkocht!" Snel terecht voor maag- en darmonderzoek Vrijdag 7 oktober: de Dag van de Ouderen "Dit is echt niet normaal meer!" ZORG WELZIJN DC Klinieken f G&W GezondheidsWinkel Libra "Er is weer iets nieuws wat als een olievlek aan populariteit wint: Garcinia Cambogia!" NU TIJDELIJK TER INTRODUCTIE CINIA Waarom DC Klinieken? Korte wachtlijsten Persoonlijke aandacht Volledige vergoeding door alle zorgverzekeraars" met uitzondering van het eigen risico Het Nieuwe Stadsblad woensdag 5 oktober 2016 27 U voelt zich niet goed en wilt snel duidelijkheid over de oorzaak van uw klachten. Na een bezoek aan uw huisarts is besloten oni een maag- of darmonderzoek te doen. Bij DC Klinieken Rotterdam en DC Klinieken Schiedam kunt u snel een afspraak maken. Ook voor het Bevolkings onderzoek Darmkanker kunt u bij ons terecht. Op www.nationaleouderendag.nl kunnen ouderen een wens kwijt die ze graag in vervulling zien gaan. Anderen kunnen hier een wens kiezen en in vervulling laten gaan. Niet alleen jongeren ma ken graag plannen om hun leven zo leuk mogelijk te maken. Juist ouderen kun nen dromen van een uitje. Van ballroomdansen of een ballonvlucht maken tot gewoon eens langs de waterkant zitten. In Neder land wordt in dit kader op vrijdag 7 oktober de Natio nale Ouderendag gehou den. Door het hele land kun je initiatieven vinden die zich iiizetten om het leven van ouderen leven diger en vrolijker te ma ken. Op www.nationale- ouderendag. nl kun je als oudere een wens kwijt die je graag in vervulling zou zien gaan. Wie zich een dag wil inzetten voor een oude re kan hier een wens kiezen en in vervulling laten gaan. Ron is bijna tachtig maar nog geenszins van plan zich thuis op te sluiten. "Ben je gek?", vraagt hij ver ontwaardigd. "Dan word ik onuitstaanbaar, ook voor mezelf. Ik mankeer van alles maar daar kan ik re delijk mee omgaan dus ik ga zoveel mogelijk de deur uit. Ik had tot voor kort een oppashond 'waar ik iedere dag drie keer mee ging lopen. Die nam ik ook gewoon mee naar een kof fiezaak waar ik de kranten ging lezen. Helaas is ze er niet meer. Daarom pik ik nu bijna iedere ochtend een jongere vriendin op die zelfstandig nergens meer heen kan om ergens koffie te gaan drinken. Als ik me fit voel pak ik ook vaak een filmpje, ga ik uit eten met bekenden en heel soms ga ik nog dansen!" Kijk ook eens op www.das-mooi.nl en www.beleven.org/feest/ nationale_ouderendag Vasteland 10, 3011 BL Rotterdam (088) 0100 900 rotterdam@dckllnieken.nl Laan van Bol'es 3, 3122 AE Schiedam (088) 0100 900 schledam@dcklinieken.nl www.dcklinieken.nl d£r&Dordrecht: W.C. 'Bieshof' 078 - 616 16 19 Papendrecht: Veerpromenade 108 078 - 641 44 32 I ihra KrimPen aan de IJssel: Raadhuisplein 129 0180-590214 1.1 II10 Schiedam: Hoogstraat 15 010 - 426 32 80 J®'" W Rotterdam: Bergse Dorpstraat 72 010 - 418 73 78 FACIB00K! en 12.00 uur. Doet u al mee met één van onze activiteiten? Kom gerust eens vrijblijvend langs. Want anderen ont moeten en actief blijven, ook als senior, maakt van élke dag, UW dag! Een greep uit de activiteiten in de 5 Molens: Schilder/hobbyclub: Elke maandag 10.30 - 12.30 uur. Bridge: Elke dinsdag *12.30 - 16.00 uur. Klaver jassen: Elke dinsdag 13.00 - 16.00 uur. Koersbal: Elke dinsdag 13.30 - 15.30 uur. Handwerk/hobbyclub: Elke woensdag 10.30 - 12.30 uur. Repair café: zaterdag 15 oktober 9.30 -12.00 uur. Bingo: woensdag 19 okto ber 13.30 -15.30 uur. Wijkcentrum de Brug: Koffie-inloop met evt. spelletjes doen: 12 en 26 oktober 10.00 - 11.30 uur Hof in Zuid: Bingo Dansant: Zondag 9 oktober Aanvang: 13.00 uur. Egel vouwen: Donderdag 27 oktober, Tijd: 10.00 - 11.30 uur. Bingo: Donderdag 27 oktober, 13.30-15.30 uur. En er is nog veel meer te doen. Zie onze website www.seniorenwelzijn.nl. Of bel voor informatie met Seniorenwelzijn: 010 - 248 6888. U kunt ook mailen: info@seniorenwelzijn.nl Kom dit gezellig vieren bij KOFFIE-INLOOP-OCHTEND Seniorenwelzijn! U bent de 5 Molens, tussen 10.00 Vetvrij! Als je wil afvallen, moet je echt eens de nieuwe afslankcapsules Garnicia Cambogia proberen. Deze krachtige capsules zijn de perfecte manier om gemakkelijk af te slanken. Een dieet volgen kan prima werken en sporten is natuurlijk altijd goed. Maar moet je eens opletten als je hier nog eens Garcinia Cambogia bij gaat gebruiken! Het gebruik is heel simpel: je neemt 3 maal per dag 1 capsule Garcinia Cambogia in met een groot glas water. Als het afslanken goed gaat, kun je al vrij snel overstappen van 3 naar 2 capsules per dag. Waarom is Garcinia Cambogia in zo'n korte tijd zo populair geworden? Deze uit Azië afkomstige vrucht kwam onlangs in de show van Dr. Oz in de schijnwerpers te staan als afslankplant, waar werd aangetoond dat geen enkel ingrediënt dezelfde vetverbrandende werking heeft. Je mag, zoals gezegd Garcinia Cambogia in gang te zetten met beweging of diëten, maar dat is niet noodzakelijk hoor! Ook zonder grote veranderingen in je leefpatroon kunnen de stoffen uit de vrucht je honger stillen. Nog belangrijker: Garcina Cambogia is een zeer sterke formule die perfect is gedoseerd. Hierdoor kun je er zeker van zijn dat iedere capsule maximaal resultaat oplevert. Het krachtigste ingrediënt in Garcinia Cambogia is HCA; dit ingrediënt is verantwoordelijk voor de fantastische werking van Garcinia Cambogia en daardoor kun je op een gemakkelijke manier veel gewicht verliezen. Weet u wat het geheim is van slanke mensen? Ze hebben gewoonweg een veel snellere vetstofwisseling, terwijl ze vaak nog meer eten en toch slanker zijn dan jij! Garcinia Cambogia gaat er voor zorgen dat ook jouw stofwisseling ondersteund wordt zonder dat je een gejaagd of nerveus gevoel krijgt. Je zult je lekker energiek voelen en veel minder honger hebben. Dat wil jij toch ook? DGiAóOftHÖ

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 27