Hyundai Opruim 10-daagse, «16.995 Film deze week: The Neon Demon AGENDA Nacht van de Geschiedenis Yuri Honing en Chris Jagger bij' Jazzpodium Activiteiten voor de agenda ACTIVITEITEN 10 .dagen lang profiteren van veel voordeel. <22>HYUnDRI d fCS O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 5 oktober 2016 29 Iti*"* a SCHIEDAM - Duik op zaterdag 8 oktober eens een avondje de geschiedenis in! Laat je verrassen door boei ende sprekers, maak een nachtelijke wandeling door donker Schiedam en dans tot middernacht tijdens het eindbal. Zakkendragers met fakkels begeleiden je naar de bijzondere locaties. De toegangsprijs voor de hele nacht is 10,00. Maak gebruik van de online ticketservice op de web site www.sdam.nl /tours en tickets, je kunt de bestelde tickets uitprinten, of op je smartphone tonen bij. de lo caties. Je ticket is geldig voor de gehele avond, inclusief het 'Feestelijk Einde van de Nacht'. Sprekers programma: Han van der Horst: Slimmer dan de belastingdienst Jan Willem Verkaik: Hen- nepkwijlers over de grens Lidwien Meijer: Leven op de grens tussen stad en land Reinier Scheeres: Molens binnen en buiten dé stads grenzen Marcel Teunissen: In de voetsporen van Haver- Schmidt (wandeling) Mental Firecrackers in St. Joris Doele (eindfeest) SCHIEDAM - Deze week draait 'The Neon Demon' in Wen- neker Cinema, met onder meer Elle Fanning, Jena Malone en Bella Heathcote. De nieuwe film van Nicolas Winding Refn, bekend van Drive en Only God Forgives. Een horrorsprookje over de prachtige maar verraderlij ke wereld van modellen en high fashion. De jonge am bitieuze Jesse verhuist naar Los Angeles om supermodel te worden, en al snel weet ze alle aandacht naar zich toe te trekken. Maar is dit wel zo begeerlijk? Met oogstre lende cinematografie weet Refn op gracieuze, voyeu ristische maar tegelijk ook brute wijze de obsessie en consumptie van oppervlak kige schoonheid tastbaar te maken. In een wereld van zien en gezien worden valt namelijk niemand te vertrouwen en ben je nooit veilig voor de camera. Te zien: 6 en 7 oktober om 20.30 uur in de kleine zaal. SCHIEDAM - Jazzpodium Wa terweg organiseert in de tweede week van, oktober twee bijzondere concerten. Want niemand minder dan tenorsaxofonist Yuri Ho ning speelt er op 9 oktober met zijn Acoustic Quartet en enkele dagen later, op 13 oktober, heeft Jazzpodium Waterweg Chris Jagger op het programma staan! In 2012 werd Honing be kroond met de Boy Edgar Prijs, de meest prestigieuze jazzprijs in Nederland. Deze zomer ontving hij voor zijn laatste a^bum 'Desire' de Edison Award 2016. Vorig jaar stond de zaal van Jazzpodium Waterweg op zijn kop bij het concert van Chris Jagger. De organisatie moest velen teleurstellen omdat het concert uitver kocht was. Dat heeft Nat halie Lans, programmeur bij Jazzpodium Waterweg, doen besluiten om hem nog een keer naar Nederland te halen! Kaarten Tickets voor het concert van Yuri Honing op zondag 9 oktober kosten 8 euro, aan vang 15.00 uur. Tickets voor het concert van Chris Jagger op 13 oktober zijn online te bemachtigen via www.tic- ketkantoor.nl/shop /Chr isja- gger: 10 euro online. SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten op cultureel, muzikaal of literair gebied te melden voor de agenda? Plaats deze dan zelf in de agenda op de website van het Nieuwe Stadsblad: www.nieuwestadsblad.nl. Wij doen dan ons best om dit agendabericht ook mee te nemen in de agendapagi na in de krant en te plaatsen op Facebook en Twitter. Absolutely Fabulous Sweety, darling! Absolu tely Fabulous: The Movie brengt Edina (Jennifer Saunders), Patsy (Joanna Lumley) en de rest van de cast van de Britse hit serie weer bij elkaar voor hun eerste wilde en glamou- reuze avontuur op het witte doek, met alle hila rische gevolgen van dién. In Wenneker Cinema, 6 oktober om 21.00 uur, 8 oktober, 20.30 uur, 9 en 12 oktober 15.00 uur. Lamers opent fotofestival SCHIEDAM - Het vierde Fotofestival Schiedam wordt donderdag 13 oktober geopend door burgemeester Lamers. Tijdens het openingsfeest in de Havenkerk kan er een eerste blik worden geworpen op de tentoon stellingen in de prach tige gerestaureerde kerk, waaronder De Zilveren Camera. Van donderdag 13 tot en met zondag 16 oktober is het centrum van Schie dam in de ban van de vierde editie van het Fotofestival Schiedam. Startschot van burge meester Lamers om 20.00 Laatste voorraad voordeel! Aantrekkelijk inruilbod op je huidige auto! OP =OP. De zeer complete Hyundai i20 Turbo Comfort Nu met 1.000,- korting voor slechts Hyundai i20 Turbo Comfort. Voorzien van: Climate control Geïntegreerd navigatiesysteem DAB+ Radio Bluetooth Armsteun voor Airconditioning, volautomatisch Achteruitrijcamera Lichtsensor Regensensor Garage Van Dalen b.v. Schiedam: Fokkerstraat 481, tei. 010 - 462 2531 Vlaardingen: Buys-Ballotlaan 4, tel. 010 - 434 8700 Al meer dan 25 jaar uw Hyundai-dealer voor de Regio Groot Rotterdam Noord. Ontdek meer op vandalen.hyundai.nl Gecombineerd brandstofverbruik: 3,6 - 5,0 (i/100 km) 27,7 - 20 (km/t); C02 emissie: 84 -115 (g/km). Uitstoot is afhankelijk van gebruik. Uitstoot- en brandstofverbruikgegevens zijn gebaseerd op tests die zijn uitgevoerd volgens Europese Verordening 715/2007/EEG.Aanbiedingen zijn geldig zolang de voorraad strekt en geiden alleen op voorraadmodellen. Genoemde prijs van het model is inct. BTW8BPM en excl. kosten rijklaar maken, leges enecydingbijdrage en axel. metallic lak. Afgebeeld model kan afwijken van standaard uitvoering. Zie voor kosten en voorwaarden www.hyundai.nl of vraag er naar in de showroom. Druk- en zetfouten voorbehouden. I pjgfrt IvreW* Jum. •-» i 'fM4M>W<lMW>i

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 29