Wie heeft het beste idee voor 't Sterretje? <r Dit is waaraan je ons herkent. AGENDA Nieuw: extra intensieve bevochtiging voor zeer droge ogen M SB Aveha.com Nieuwe Stadsblad maken we samen! O www.nieuwestadsblad.nl 13 oktober Franciscus Gasthuis Vlietland organiseert in samenwerking' met de Ne derlandse Vereniging van Hoofdpijnpatiënten donder dag 13 oktober van 19.00 tot 21.30 uur een interessante informatiebijeenkomst over hoofdpijn. Hier worden on der andere de behandelmo- gelijkheden van migraine en clusterhoofdpijn besproken. De bijeenkomst vindt plaats in Franciscus Vlietland en is gratis te bezoeken. In ontmoetingscentrum De 5 Molens vindt donderdag 13 oktober van 9.30 tot 11.30 uur een voorleesproject plaats met groep 1 tot en met 8 van basisschool 't Mees terwerk'. Zij komen naar De 5 Molens toe om voor te lezen en om voorgelezen te worden! 09.30-10.00 uur groep 1,2 en 3, 10.10-10.40 uur groep 4 en 7 en van 10.50-11.20 uur groep 5, 6 en 8. 14 oktober Vrijdag 14 oktober is er in ontmoetingscentrum De 5 Molens weer een gezellige filmmiddag. Kom kijken en genieten van het briljante drama: The Descendants (de afstammelingen) met George Clooney. Kaarten kosten 2,50 en zijn ver krijgbaar bij De 5 Molens, inclusief popcorn en een consumptie. Aanvang 13.30 uur. De 5 Molens is te vinden aan de Nieuwe Damlaan 818. 15 oktober Al twee jaar leert Maarten Heijning tieners en jonge ren de kneepjes van het DJ vak. Hij leert ze de appara tuur bedienen, draaien en mixen. Deze Dj's organiseren zater dag 15 oktober een tiener disco. De party is voor tieners van 10 t/m 15 jaar en wordt ge houden in Wijkcentrum de Erker. Om 19.00 uur ben je welkom en kun je tot 22.00 uur dansen en chillen met vrienden en vriendinnen voor 1,00. Deze party wordt begeleid door Maarten en Marielle en ondersteund door SWS- welzijn en Wijkcentrum de Erker. Voor meer informatie kun je mailen naar djcur- susl@gmail.com. 19 oktober Op woensdag 19 oktober kun je in de Korenbeurs aanschuiven voor een onge dwongen creatieve schrijf- workshop tijdens het maan delijkse Schrijfcafé. Deze workshop wordt georgani- seerd door Liesbeth Mende en Carla Scheepe. Het is een sociale activiteit, waarin verhalen delen en plezier in schrijven voorop staan. Liesbeth en Carla ge ven korte schrijfopdrachten die ter plekke worden ge maakt. De workshop begint om 10.15 uur en duurt tot 12.15 uur. Deelname kost 12,50 euro. Voor meer info: info® EigenWijzeWoorden.nl. 22 oktober In plaats van de reguliere maandelijkse bingo wordt er zaterdag 22 oktober in wijkcentrum Oost éénmalig een heuse Bingomarathon gehouden. Van 13.00 - 23.00 uur zal er voor de échte lief hebbers gelegenheid zijn om in 22 rondes hun bin- golusten bot te vieren en mooie prijzen te winnen. Vanaf 25 euro kan er meege speeld worden met een en kel boekje. Wel tijdig en met aanbetaling van tien euro aanmelden vóór 15 oktober! Voor 7,50 kan er bovendien meegegeten worden. (Maal tijd inclusief twee keer kof fie, thee of melk). Zaal open om 12.00 uur, mi nimumleeftijd 18 jaar. 23 oktober Vocaal Ensemble Lux ver zorgt zondag 23 oktober de Avondmuziek in de Dorps kerk. Op het programma staan werken van Purcell, MacMillan, Vaughan Wil liams en Tavener. Het concert begint om 19.00 uur en wordt afgeslotefi met een kort avondgebed. De toegang is gratis; er is na af loop wel een collecte bij de uitgang. 28 oktober In de Hoeksteenkerk is vrij dag 28 oktober een reforma tieherdenking vanaf 19.45 uur. Sprekers zijn ds. F. van Binsbergen (HHG) en ds. C.J. Droger (CGK) met medewer king van Ensemble Musica Sororum. Dagelijks droge tot zeer droge ogen hebben is vervelend, 27% van de Nederlanders heeft er wel eens last van. Weinig traanvocht kan de oorzaak zijn. Wat dan helpt is extra intensieve bevochtiging en verzachting van de ogen. En dat is precies waar hyalu- ronan en Euphrasia Officinalis (ogentroost) voor zorgen. Traanvocht vormt een bescher mend laagje over de ogen. Maar soms hebben de ogen weinig traanvocht, bijvoorbeeld door tv kijken, droge lucht, over gang, contactlenzen, medicatie, Sjogren of een oogoperatie* (zoals laseren of staar). Hierdoor kunnen de ogen zeer droog of branderig aanvoelen. Snel verzachtend, extra intensief bevochtigend A. Vogel Oogdruppels Extra Intensief1 bevat twee natuurlijke ingrediënten: hyaluronan en Euphrasia. Bijzonder van hya luronan is dat het vochtdeel- tjes vasthoudt en de traanfilm aanvult. A.Vogel Oogdruppels Extra Intensief bevat twee keer zo veel hyaluronan dan de 'gewone' A.Vogel Oogdruppels. Dit zorgt voor extra intensieve bevochtiging en verzachting. En helpt bij het behoud van vol doende traanvocht. Daarmee blijven zelfs zeer droge ogen aanhoudend comfortabel aan voelen. 'Na opening zes maanden houdbaar' A.Vogel Oogdruppels Extra Intensief bevat geen conser veringsmiddelen en is ook ge schikt voor gevoelige ogen en contactlensdragers. Na openen zijn de druppels nog zes maan den houdbaar. Ook nieuw: hersluitbare ampullen De vertrouwde A.Vogel Oogdruppels is nu ook verkrijgbaar in hersluit bare ampullen. Oogdruppels www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken Het Nieuwe Stadsblad woensdag 12 oktober 2016 7 Door Kor Kegel SCHIEDAM - 't Sterretje is in de toekomstvisie op de Koemarkt zo'n interessante locatie, dat de eigenaar de Schiedammers vraagt om met goede plannen te ko men. Die eigenaar is de Dennenborgh Group in Bilt- hoven. „We zoeken een ho- reca-ondernemer met lef en visie," zegt Bastiaan Nieme- ijer, vastgoedmanager van Dennenborgh. „Maar als we geen uitbater met visie kunnen vinden, is een uitbater met durf ook goed," vult horecamakelaar Peter Klaassen aan. „Het mooist is de mix, dus visie en durf!" Niemeijer en Klaassen zijn onlangs in 't Sterretje door de gemeente bijgepraat over de veranderingen die de Koemarkt te wachten staat. Mogelijk een afsluiting van de Buitenhavenweg, waar door er ruimte vrijkomt voor een groot terras. Zeer waarschijnlijk ook een rus tiger verkeersbeeld, omdat de ingang van de Passage- garage wordt verplaatst en de hoofdroute Rotterdam- sedijk-Broersvest zal zijn, met minder verkeer over de Koemarktbrug. Als geheel moet de Koemarkt een aan trekkelijker verblijfsgebied worden en daar past een SHHHi „Door de komende twee jaar heen durven kijken: dat vraagt om ondernemerschap met visie," zeggen Niemeijer en Klaassen. verscheidenheid aan ho reca uitstekend bij, kregen Niemeijer en Klaassen van gemeentezijde te horen. Het Nieuwe Stadsblad was aan wezig bij dit open overleg. Klaassen Horecamakelaar- dij bemiddelde dit voorjaar bij de verkoop van 't Ster retje door Cocky en Peter Heeren aan de Dennen borgh Group. Deze beleg gingsmaatschappij is overal in Nederland op zoek naar 'pareltjes' en het pand op de hoek van de Buitenha venweg en de Rotterdam- sedijk is zo'n pareltje, zegt Bastiaan Niemeijer. Het „als bruin café vermomde res taurant" heeft talloze moge lijkheden. Na de overdracht in mei opperde Klaassen dat het pand met twee ingangen gesplitst zou kunnen wor den in een bruin café en een hip, trendy restaurant. Vo rige week werd bekend dat het voormalige pand van de VVV aan de overkant van de Buitenhavenweg door de gemeente Schiedam in de verkoop wordt gedaan. Ook hier is een horecagelegen heid een wenselijke optie. Er valt van deze omgeving aan de zuidzijde van de Koe markt veel te maken. Een horeca-ondernemer die er nu in investeert zit na 2019 op rozen. Maar een handi cap is dat de Koemarkt in 2017 en 2018 compleet op de schop gaat, wat overlast ver oorzaakt en ook de bereik baarheid bemoeilijkt. Wij zijn CBW-erkend Verkrijgbaar bij drogist, apotheek, supermarkt en gezondheidswinkels. 'Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. In overleg met u IER Nieuwe Stadsblad workspace professionals Zoek jij een baan als part-time administratief medewerker? Aveha Office IT Telecom heeft een vacature beschikbaar. Functieomschrijving Verwerken inkoopfacturen; Maken van de verkoopfacturen; Crediteur- en debiteurbeheer; Ervaring met Exact online is een pré; Contractbeheer; Veelvuldig telefonisch contact met klanten: Plaatsen van bestellingen; Orderverwerking e-commerce activiteit; Verwerken van dagelijkse e-mail; Ondersteuning van de accountmanagers. Functie-eisen Afgeronde mbeopleiding In financiële of administratieve richting, (mbo-diploma niveau 4 is harde éis); Beheerst de Nederlandse taal uitstekend; Zeer nauwkeurig, accuraat en gemotiveerd; Hands on instelling; Communicatief vaardig; Voor minimaal 16 uur per week beschikbaar; (uitbreiding van de uren in de toekomst bespreekbaar) le woont in de regio Schiedam. Over ons-Aveha is een fulhervice Office, IT en Telecom dienstverlener voorhetMKB. Met ruim 25 jaar ervaring, kennen wii de knelpunten binnen deze disciplines en denken proactief mee in een oplossing die duurzaam, bedrijfszeker en kostenbewust is. Wij realiseren ons dat telecom en TT vraagstukken vaak complex zijn door de snelle ontwikkelingen in de markt en de specifieke wensen van de klant Het contact met onze medewerkers kenmerkt zich door het maken van heldere afspraken, waarbij de mogelijkheden om uw verwachtingen tot uitvoer te brengen centraal staan. Kijk op onze websites: www.aveha.com,www.avehavoip.nl,www.aveha.nl Solliciteer Ben je enthousiast en wil je op deze vacature solliciteren. Stuur dan je CV en korte motivatie naar liesbeth@aveha.com. Recruitment op basis van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. beddenspecialist DE VOS BURCHART *Kijk voor de actievoorwaarden op www. cbw-erkend. ril al 12 jaar de pc specialist van Schiedam Verkoop Reparatie van pc laptop tablet telefoon Tei: 010 - 449 22 22 Mail: info@mycrocom.nl Adres: Frans Rietveldpad 56 Schiedam Gratis ophalen en terug brengen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 7