Startersdag 5 november Nexus met goed gevoel op weg naar de zaal Interland bijna uitverkocht Veel medailles Slechts 5-5 VOOf VST Beladen wedstrijd Achtmaal bingo WE FINANCIER IK JRDimOM? O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 12 SCHIEDAM - Wie nog plan nen heeft om de EK-kwalifi- catiewedstrijd met de tafel tennissters van Nederland (en de Schiedamse Britt Eer- land) en Roemenie te gaan zien moet er snel bij zijn. Het duel wordt gespeeld op zaterdag 1 november in Sportaccommodatie Nieuw- land aan de Dr. Kuyperlaan en raakt snel uitverkocht. Van de 250 plaatsen in de thuishaven van tafeltennis vereniging Scyedam zijn er zo'ri vijftig over. In de voor verkoop zijn de toegangs prijzen: volwassenen 5,50 euro en jeugd t/m 12 jaar 3,50 Euro. Het VIP-arrangement is in middels uitverkochf. Kaar ten reserveren via een link op www.ttvscyedam.nl SCHIEDAM - Ped's Sportcen- tre was met 27 jongeren present op het Bernisser Beten-toernooi in Zuidland. Beladen met medailles kwa men ze terug: zeven derde, zeven tweede en zeven eer ste plaatsen voor Zoë Nor tan, Quinn Saleh, Sam van Veelen, Daan Westerholt, Caitlyn Verspoor, Sander van Loenen en Arjan Soo- mers. Wielrennen Wie stopt Luke Verburg? In België haalde de Schie dammer met groot machts vertoon de streep. De Schiedammer reed in de voorlaatste ronde lek, maar wist de 10 seconden die hij had verloren goed te maken. SCHIEDAM - Apeldoorn be hoort tot de topteams in de ereklasse dammen. Toch voelde Van Stigt Thans/ Schiedam, dat het zich te kort had gedaan door slechts met 5-5 uit de Gelderse stad te vertrekken. Vipulis en Van Berkel wonnen. Slump, Gantwarg, Heusdens, Clerc, Luteijn en Kos. Van der Stap en Remeijer verloren. Handbal De vrouwen van Ventura denderen door. Ze openden de zaalcompetitie met een zege en lieten vervolgens ook bij RHV geen steken vallen: 20-27. Het team deelt met Heerle en WHC de eer ste plaats. In dezelfde klasse Fortuna-SVV. Altijd een beladen wedstrijd. Ééntje haalde in februari 1962 het einde niet en werd later zonder publiek voltooid. Zondag ging het er tussen Oud-Fortuna en Oud-SVV een stuk amicaler toe. De oudjes maakten er een leuk duel van. SVV won met 3-4. Foto: Remco van Paassen Maak een afspraak, het eerste gesprek is kosteloos. Of kijk op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. We vergelijken alle banken en vinden voor jou de beste deal. Schiedam, Broersvest 64 (010) 473"50 wacht DWS nog op de eerste zege. Het verloor tweemaal met 18-25, eerst van Twist en daarna van Heerle. In de laatste veldwedstrijd liet Ventura HVOS naar adem happen (25-36) en gaat daar mee de (veld)winterstop in als de nummer twee. Badminton De aanwezigheid van de sponsor deed bij The Sma shing Fellows wonderen. Het vijftal had het debuut in de 3e divisie nog niet met een overwinning kunnen opluisteren, maar won met Maarten Goudzwaard van sponsor 4lnfoSecure op de tribune met 8-0 van het ster ker geachte Haagse DKC 5. SCHIEDAM - De Europese Kampioenschappen Wado Ryu karate heeft karateka's van Budo Instituut Weeland acht ereplaatsen opgeleverd. Isabel Mellegers (4e dan) was met vier medailles de koningin van dit EK: goud op Katan zilver op Kumite. In de open klasse Kumite en met het landenteam haalde ze brons. Lex Kaijadoe werd derde in Kumite senioren. Met de landenteams was er ook brons voor Robbin Ooms en Robin Verbeek. Ook de jeugd mocht in het Topsport- centrum Rotterdam de mat ook. Voor Jay Stigter leverde het EK met het landenteam een derde plaats op. Acht anderen kwamen niet zover maar presteerden prima. Kijk voor eefjj locatie bij jou inde buurt op: www.kvk.nl/startersdag Interpolis. Glashelder Belastingdienst Rabobank De handballers zijn inmiddels aan hun zaalperiode begonnen, het korfbal volgt over enkele weken. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Na de laat ste veldwedstrijd, waarin Nexus zich dankzij een 9- 13 zege bij DSO een hart onder de riem stak, start 12 november het zaalseizoen. Het geeft Nexus-coach Erik Speijer de gelegenheid de balans op te maken en om zijn spelers voor te bereiden op de overwintering. Dat gebeurt onder meer met een nieuw fenomeen: een vier kamp met Vitesse, Twist en Thor, die de naam Korfbal Gala kreeg. "Een leuk eve nement", vindt hij. "We kij ken er naar uit." De mooiste aanloop naar het zaalsei zoen waren overigens de 7 matches op het veld. "Het is duidelijk, dat ze daar tegen Op het veld deed Nexus in de tweede klasse de nodige ervaring op en maakte progressie. "Dat vertrouwen nemen we mee naar de hal." Foto: Nancy de Ridder tweedeklassersveel ervaring hebben opgedaan, gegroeid zijn en dat meenemen naar de zaal." Daar speelt Nexus in de derde klasse. "Met en kele lastige tegenstanders, maar ook veel ploegen van het niveau, dat DSO zater dag had. Die overklasten we." Het Korfbal-Gala is zaterdag 29 oktober in de Sporthal Rhoon met naast Nexus teams van eersteklas ser Vitesse, tweedeklasser Twist en derdeklasser Thor. Het programma: 20.00 uur Vitesse-SC Twist, 20.15 uur Nexus-Thor, 21.00 uur Vitesse-Nexus, 21.15 uur SC Twist—Thor, 22.00 uur Vitesse-Thor, 22.15 uur SC Twist-Nexus.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 12