mooii more OKTOBER WOONMAAND ACTIE! Roze salon Frankeland Frankelandgroep De Vlinder 20 jaar ïf Schiedam doet verslag Duurzame ideeën beloond Acht keer raak voor Weeland LEOLUX INTERSTAR SPECTRAL PODE CLOAK MILLENERPOORT uu 0 n e n Escudostraat 7 - Barendrecht (altijd gratis parkeren) 010 420 4145 www.mooienmore.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 19 Voor vragen kun je terecht bij Annouk Nagelhout: 426 49 25. De Vlinder bestaat 20 jaar en dit hebben ze groots gevierd met een themaweek die aansloot bij de Kinderboekenweek. Met de hele school werd een reis door de tijd gemaakt. Vorige week hebben alle kinderen en heel veel ouders de geschiedenis en tijden aan zich voorbij zien gaan. Iedere groep beeldde een tijd uit: de ridders dansten met de prin sessen, in de oertijd zongen ze ook al fantastische liedjes, het huishouden van Jan Steen hebben ze in het echt gezien, de zevensprong uit grootmoedertijd werd door de kleinsten gezongen, een raket werd de toekomst ingeschoten, te veel om te beschrijven. PopUp TV heeft de hele middag opna mes gemaakt. Je kunt op www.popuptv.nl achteraf meege nieten. Dinsdag 25 oktober, van 15.00 tot 17.00 uur, organiseert de Frankelandgroep de eerste Roze Salon. Een gezellige plek voor senioren met diverse seksuele geaardheden, zoals les bisch, homo-, bi-, of transgender. Hier kunt u op een ont spannen manier ervaringen delen en met elkaar in gesprek gaan. Senioren uit Schiedam en Vlaardingen zijn van harte welkom om aan te sluiten! De Roze Salon vindt plaats op iedere laatste dinsdag van de maand, van 15.00 tot 17.00 uur, in de Wintertuin in Frankeland (Sint Liduinastraat 10). De eerste Roze Salon worden bezoekers verwend met een lekker hapje en drankje! Stap gerust binnen op dinsdag 25 oktober en/of dinsdag 29 november van 15.00 - 17.00 uur. Vooraf aanmelden is niet nodig. Heb je zelf een goed verhaal of net iets meegemaakt waar iedereen meer van moet weten? Mail dan de redactie van Het Nieuwe Stadsblad en doe op deze pagina kort verslag van jouw nieuws, ge beurtenis of wat voor leuks dan ook, wat je graag met anderen zou willen delen. De leukste inzendingen staan elke week op deze pagina in de krant. Mail je verslag in ongeveer 120 woorden met een mooie (liggende) foto van voldoende resolutie voor dinsdagochtend naar: redactie.ns@persgroep.nl. Een volledig verslag op: www.schiedamduurzaam.nl. Maar liefst 100 bezoekers volgden tijdens de Schiedamse Dag van de Duurzaamheid workshops op gebied van ver duurzaming. Schiedamse Stadsimkers, Life College en Zonnepanelen Vlaardingen zijn tijdens Verkiezing Duur zame Stadsinitiatieven beloond met 5000 euro prijzengeld voor realisatie. Wethouder Van Aaken beleefde de dag als enorme bron van energie en als weerspiegeling voor de trend die gaande is: "Duurzaamheid levert energie! Deze dag toont hoe we door samen energie te besparen energie delen en krijgen. Duur zaamheid is niet alleen hoognodig, maar ook creatief, ener giek en slim! Het onderwerp leeft en overal vinden slimme oplossingen plaats die winstgevend zijn op meer vlakken." Van 28 september tot en met 3 oktober vond in het Topsport- centrum in Rotterdam, de WIKF Europese Kampioenschap pen Wado Ryu karate plaats. Met meer dan 900 inschrij vingen uit zeventien Europese landen is er gestreden voor de titels in de drie verschillende disciplines. Onder het Ne derlandse team had Budo Instituut Weeland 13 karateka's afgevaardigd, die deelnamen in de disciplines Kata, Kumite en Tanto Dori. En met succes, want met 8 medailles namen de Weeland-karateka's tevreden afscheid van dit grootse evenement. Isabel Mellegers (4e dan) was de koningin van dit EK, met 4 medailles: Europees kampioen op Kata (tech niekoefening), zilveren medaille in haar categorie Kumite (sparren) en brons in de open klasse Kumite. De hele geschiedenis werd uitgebeeld Meer weten over Wado Ryu karate, bel dan 06-20741657. Gratis 3D ontwerp van uw favoriete wandkast (neem de maat mee) Hollandse topkwaliteit Gerenommeerd design Comfortabele zitvorm Ruime collectie stof en leer Uniek 5 jaar garantie HARTELIJK WELKOM! Bert Plantagie banken met veel mogelijkheden vanaf 1099

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19