Geef HET VOORDEEL VAN BLIND ZIJN? hem goed onderwijs Wat ga jij doen dit weekend? Bent u bang voor de tandarts en is uw gebit hierdoor verwaarloosd? SCHIEDAM IN 'T KORT ZOA<Sr 8 [ikheb geen last I van hoogtevrees! Gratis naar theater? nrürxters mantelzorg Kijk eens in onze agenda! U bent niet de enige.Veel mensen zijn zo bang voor de tandarts dat ze niet meer gaan. Dat is niet alleen vervelend voor u, maar ook voor uw gebit. Een slecht gebit kan gevolgen hebben voor uw gehele gezondheid. ÜLN mileclinic O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 22 Groot Schiedams Dictee Voor de 11e keer organiseren de Bibliotheek Schiedam en Rotary Schiedam de Veste het Groot Schiedams Dic tee. Dit jaar op woensdag 2 november om 19.30 uur in de Bibliotheek in de monu mentale Korenbeurs aan de Lange Haven 145. Met het Dictee vraagt de organisatie aandacht voor investeren in geletterdheid. Taaitrajecten verbeteren de taalbeheer sing van laaggeletterden. De deelnamekosten voor bedrijven (2 deelnemers) bedraagt 100. Individuele deelnemers betalen 25 euro. Dahlia's nog hele maand te zien De dahliatuin bij Vijfsluizen is op alle zaterdagen in okto ber open van 10.00 tot 12.30 uur. Dit om meer mensen de gelegenheid te geven om vol gend jaar hun tuin op te vro lijken met deze veelkleurige en rijkbloeiende bloemen. Ook is op de tuin nog de zomerbloemententoonstel ling 'bekroonde bloemen' te bezichtigen. De tuin ligt aan de Vlaardingerdijk, achter de Vijfsluizenflat. Cursus Aquaslank Woensdag 2 november start er een cursus Aquas lank met voedingsadvies in zwembad Groenoord. Voor veel mensen lijkt het ideaal: een gezond gewicht en nooit meer op dieet. Deze cursus maakt dat mogelijk. Vanaf 20.00 uur is er voedingsad vies, vanaf 21.00 uur wordt er gesport. Wekelijks is er ook een weegmoment. Zo wordt er op een leuke en sportieve manier gewerkt aan een gezondere levens stijl en een betere conditie. Deze cursus is dus inclusief advies van twee diëtisten. Het aquaslank programma kost 197,50, dit is inclusief onbeperkt banenzWemmen. Collectanten gezocht Het Leger des Heils zoekt collectanten in Schiedam voor de jaarlijkse deur-tot- deurcollecte. Deze wordt gehouden van 28 november tot en met 3 december. De opbrengst van de collecte wordt gebruikt voor het so ciaal maatschappelijk werk van het Leger des Heils. Ondanks een economische groei in Nederland doen steeds meer mensen een be roep op het werk van het Le ger des Heils. In 2015 kwa men bijna 89.900 mensen in aanraking met het Leger des Heils. Zo'n 10.000 meer dan het jaar daiarvoor. Ga naar www.legerdesheils. nl of bel met 036 - 53 98 175. Inloop in de kerk Op 26 oktober is er weer inloop in de Nederlands Geformeerde kerk aan de Lange Haven 33. Kom eens langs van 12.45 tot 13.30 uur. Koffie en thee staan klaar, luister naar het orgel spel van de organist. Koorzang en meditatie In de Grote Kerk is zaterdag 22 oktober om 15.00 uur een inloopconcert door koor Delft Blue onder leiding van de bekende dirigent Bas van Houte, cantor-organist van de basiliek. Om 11.00 uur begint de tweewekelijke meditatie, dit keer te leiden door mevr. ds. G. v.d. Berg. Beide bijeenkomsten zijn vrij toegankelijk. Lievelingsfeesten - Delen en Creëren Op 4 en 5 november is er een groot evenement in de Ark, Hargplein 101, waarbij mensen vanuit verschillen de levensovertuigingen ver tellen over hun spiritualiteit en de beleving daarvan. Dit evenement is een logisch vervolg op het KerstWan- delTheater van de afgelopen jaren. Met dit verschil dat er nu niet alleen aandacht is voor een christelijk feest, maar ook voor feesten van uit het hindoeïsme, Islam, Bahai', Druïden en uit Chili en Eritrea. Elke groep zal op eigen wijze iets laten zien van een feest, door middel van dans, muziek, maar ook door het proeven van be paalde gerechten. Vrijdag 4 november van 19.00 uur tot 22.30 uur, 5 november van 13.30 tot 17.30 uur. www.zoa.nl Nieuwe Stadsblad Natuurlijk heeft blindheid vooral nadelen. Help blinden en slechtzienden zo zelfstandig mogelijk te leven. Sms 'ogen' naar 4333 en geef éénmalig 2,50 of doneer via steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt Voor jou omdat je broer, zus, dochter of zoon bent van iemand die zorg nodig heeft! Voor meer informatie kijk op www.mintersmantelzorg.nl of bel/mail ons. T 010 43510 22 E info@mintersmantelzorg.nl W www.mintersmantelzorg.nl Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl Gelukkig zijn er tegenwoordig vele tand heelkundige oplossingen om uw gebit op te knappen. En mocht het niet lukken bij uw ei gen gebit, dan behoort een kunstgebit tot de mogelijkheden. Bij SmileClinic kunt u terecht voor alle tandheelkundige behandelingen, ook onder narcose. Verwaarloosd gebit Wanneer door sterke verwaarlozing de over stap naar een kunstgebit het meest verstandigst is, hoeft u niet in paniek te-raken. Samen met u zorgen wij vöor een mooi en vooral natuurlijk ogend kunstgebit Gaat uw voorkeur naar een vastere oplossing, dan is een prothese die wordt vastgeklikt op implantaten (klikgebit) misschien iets voor u. Ook hier kunnen wij u bij helpen. Behandelingen onder narcose Mocht u nu zo bang zijn dat u echt niet naar de tandarts durft, dan bent u bij ons aan het goede adres. Wij bieden namelijk de moge lijkheid om alle behandelingen onder volle dige narcose te ondergaan. U voelt dan niets van het trekken van tanden en kiezen, het voorbereiden en plaatsen van implantaten of overige tandheelkundige behandelingen. Gratis kennismakingsgesprek Wilt u weten wat wij voor u kunnen bete kenen? Maak dan snel een afspraak voor een gratis kennismakingsgesprek. Tijdens dit ge heel vrijblijvende gesprek, luisteren wij goed naar wat uw wensen zijn voor uw gebit. Wij geven meteen advies over wat het best bij u past GRATIS waardecheque van 50 een volledige (klik) prothesebehandeling. Üw gebit is ons visitekaartje! Maak snel een afspraak voor een gratis intake-gesprek en gebits(prothese)check Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Naast het gezondheidsc Rotterdam Ommoord Niels Boht-plaats 15 3068 JK Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JK Vlaardingen Openingstijden Ma. t/m Do. /an 08.15 tot 16.45 uur Op vrijdag /an 08.15 tot 14.45 uur Bel. 010-760 5005

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 22