CARAVAN deal-dagen 'Welzijn op Recept': een sociaal medicijn ZORG WELZIJN CJG organiseert talentenshow "CJG's got talent" Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 23 'Welzijn op Recept' van Seniorenwelzijn is een recept zonder bijsluiter en nare bijwerkingen. Dat maakt 'Welzijn op Recept' een bijzonder en sociaal recept waar u blij van wordt. De professio nals van Seniorenwelzijn gaan namelijk samen met u op zoek naar datgene wat u mist in uw leven, waardoor u weer ZIN krijgt in het leven! Als het even niet mee zit of er zijn lichamelijke en/ of psychische klachten, waardoor uzelf niet meer de energie kunnen op brengen om de draad van uw leven weer zelf op te pakken, biedt 'Welzijn op Recept' een uitkomst. Er zijn al veel senioren via huisartsen doorverwezen naar het 'recept' van Seni orenwelzijn. Ervaring leert inmiddels dat senioren er enthousiast over zijn. De welzijnsadviseurs van Se niorenwelzijn gaan met u persoonlijk in gesprek om te kijken waar uw behoef ten, interesses, talenten en mogelijkheden liggen. Met élle ruimte voor persoon lijke invulling, wordt uit gaande van het uitgebreide aanbod van activiteiten in uw woonplaats (Maassluis, Vlaardingen of Schiedam), samen gekeken naar wat voor u een passend wel- zijnsarrangement is. Zodat u weer vol energie in het leven kunt staan en nieuwe contacten op kunt doen. Vindt u het spannend om in het begin ergens alleen op af te moeten gaan? Het is ook mogelijk om voor korte of langere tijd aan een (vrij willig) maatje gekoppeld te worden. U wordt doorverwezen door uw huisarts (zie kader), praktijkondersteuner of fysiotherapeut. Of u kunt zelf aangeven bij uw huis arts*, praktijkondersteuner of fysiotherapeut interesse te hebben voor Welzijn op recept. Met het 'welzijnsre- cept' in handen neemt u in principe zelf contact op met de welzijnsadviseur in uw woonplaats: In Maassluis is uw welzijnsadviseur Anja van Beek: avanbeek@seni- orenwelzijn.nl In Vlaardin gen is uw welzijnsadviseur Arianne Zevenbergen, aze- venbergen@seniorenwel- zijn.nl. In Schiedam is uw welzijnsadviseur Mirjam Dijkstra: mdijk- stra@seniorenwelzijn.nl. De welzijnsadviseur van Seni orenwelzijn komt dan (kos teloos) bij u langs voor een persoonlijk gesprek. Of u belt eerst het algemene nummer van Seniorenwel zijn: 010-2486888. Overzicht deelnemende huisartsenpraktijken: De volgende huisartsenpraktijken in MAASSLUIS bieden "Welzijn op recept": Huisartsenpraktijk Het Anker /De Kade in HAC Maassluis, Seringenstraat 256. In VLAAR DINGEN is dat Huisartsenpraktijk Copenhaege: Kopenha- gelaan 9 en Huisartsenpraktijk Back-up: Stadhnudersweg 1. In SCHIEDAM zijn dit: Huisartsenpraktijk Damzicht: Nieuwe Damlaan 759-B Huisartsenpraktijk Havenbogen: Nieuwe Haven 245. Huisartsenpraktijk Kethel: Kerklaan 37 en Huisartsen praktijk Nieuwe Maas: Westerkade 24-A, Het Centrum voor Jeugd en Gezin organiseert een talentenshow voor kin deren van 4 tot 18 jaar in de regio Rotterdam-Rijn mond. leder kind heeft een talent. Van muziek, dans, sport, goochelen of schilderen: ieder kind kan zich aanmelden voor CJG's got talent. Het Centrum voor Jeugd en Gezin wil met het evenement kinde ren stimuleren om hun talenten en sociale vaar digheden te ontwikkelen. Doe mee! Kinderen kunnen zich zelf, samen met vriendjes of met ouders/verzorgers opgeven via www.cjgrijn- mond.nl/cjgsgottalent door het uploaden van een video en een korte be schrijving van het talent. Dit kan tot 24 oktober. Alle inzendingen worden verdeeld in 3 categorieën: 4 t/m 9 jaar, 10 t/m 14 jaar en 15 t/m 18 jaar. Uit alle inzendingen worden en kele talenten geselecteerd voor de liveshow op 18 no vember in Club Cinéma. Stichting Doe een wens Er zijn verschillende prijzen te winnen, zoals een sportclinic of 'Meet Greet' met een BN'er. Het complete prijzen pakket is te vinden op de website. Toegang voor de kandidaten en maximaal vijf familie leden, vrienden of ken nissen is gratis. Overi ge bezoekers kunnen voor 3 euro een kaartje kopen. De gehele op brengst van de kaartver koop gaat naar Stichting Doe Een Wens. 9% 7% gegarandeerd meerjarig netto rendement per jaar Interessant voor eigen gebruik en/of belegging Luxe appartementen met uitzicht op de bollenvelden te koop vanaf 260.000,- inclusief inventaris J*, Verhuur via eigen professionele verhuurorganisatie y Gelegen vlakbij zee en aan de rand van de duinen Op korte afstand van Amsterdam, Leiden en Den Haag Vele faciliteiten op- en rondom het park (o.a. zwembad, restaurant golfbaan) Dit weekend en maandag verkoop- en informatiedagen (10:00 tot 17:00 uur) Kapellebosiaan 41 te Noordwijk T. 06 - 2357 5729 of 088 - 500 2444 www.vakantiehuisindeduinen.nl Let op! U belegt buiten AFM-toezicht. Geen vergunningplicht voor deze activiteit. L® Pethleffs ffNDr KNAUS campers vouwwagens Vakantiehuizen en appartementen te koop in Noordwijk T0PPARKEN «3^ NOORDWUXSMflW Vakantiehuizen te koop vanaf 155.000,- incl. eigen grond, tuinaanleg en inventaris

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 23