Leukste winkel uit uw buurt? Ww/«i HART VOOR UW REGIO hartvooruwregio.nl de leukste winkels bij u uit de buurt O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 24 Winkelen is leuk, maar net dat ene bijzondere zaakje vinden is nog leuker. Lokale winkels bieden vaak nét iets extra's. Je vindt er regelmatig iets waarvan je niet eens wist datje het zocht. Daarom zetten de regionele dag- en weekbladen van de Persgroep in oktober, november en december de lokale winkeliers in het zonnetje met de campagne 'Hart voor uw Regio'. Natuurlijk willen we ook weten welke lokale winkel nou eigenlijk de allerleuk ste is. Dat bepalen we niet zelf. Dat doet u! Vanaf 1 no vember kan via de website www.hartvooruwregio.nl gestemd worden op de leuk ste winkel uit de buurt. De winnende winkel mag een jaar lang de titel titel 'Leukste winkel bij u uit de buurt' voeren. Een titel om trots op té zijn en een mooie promotie voor de zaak! De winnaar ontvangt boven dien een halve pagina ad vertorial in een dagbladedi tie en huis-aan-huiskrant naar keuze ter waarde van gemiddeld 3.000 euro. 100 euro shoptegoed Niet alleen de winkel profi teert ervan om tot winnaar te worden uitgeroepen. Ook iedereen die via www.hart- vooruwregio.nl een stem uitbrengt maakt kans op een mooie prijs: maar liefst 100 euro shoptegoed bij de win nende winkel uit de buurt. Kent u zo'n bijzondere lokale ondernemer die voor de titel 'Leukste winkel bij u uit de buurt' in aanmerking komt? Geef die winkelier dan een seintje en laat die uitblinker contact met ons opnemen via info@hartvooruwregio. nl. Want winnende winkel word je niet zomaar! De campagne 'Hart voor uw Re- gio'biedt allerlei mogelijk heden om de winkel onder de aandacht te brengen van de klanten in eigen omge ving of iedereen in de wijde omtrek. De campagne biedt oplossingen op maat. Van krant tot radio Actie voeren om 'Leukste winkel bij u uit de buurt' te worden gebeurt natuur lijk vanachter de toonbank. Hiervoor krijgen de onder nemers een speciaal pro motiepakket met daarin een sticker voor op de etalage ruit; een poster voor in de winkel en een pakket van flyers. Maar daar blijft het niet bij. De Persgroep zet allerlei middelen in om de lokale winkeliers onder de aandacht van de shoppers te brengen: de regionale dagbladen, de weekkranten, de websites, maar ook cam pagnes via radio en Face- book. Op 15 november ver schijnt de speciale bijlage 'Hart voor uw Regio' in de regionale dagbladen van De Persgroep. De voorbereidingen zijn inmiddels in volle gang. Ondernemers kunnen voor meer informatie contact op nemen met hun accountma nager van de Persgroep of via de website O hartvooruwregio.nl/ deelnemen Hart voor uw Regio is een initiatief van uw krant om de lokale winkeliers in de spotlight te zetten. 4 op de 5 Nederlanders kan niet zonder lokale winkels. Kom ook bij ze langs want winkelen in de buurt is leuk!

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 24