'Scheids! A/lag ik even plassen?' Van de lezer: 'Tegen het verkeer in' Bericht uit Schiedam: 'Onze haven is helemaal klaar!' Rollatorcheck bij Argos Braderie Mgr. Nolenslaan Aangepaste dienstverlening lranciscus O www.nieuwestadsblad.nl Verschillende leuke onderschiften kwamen er op onze Facebookpagina binnen. Ploeg Foto: Jan van der Wij vroegen jullie op onze Facebookpagina om een leuk onderschrift bij deze foto van burgemeester La- mers, genomen op de ope ningsdag van sportpark Wil lem Alexander. Jullie waren zeer gevat! Koos Christen re ageerde met 'het gele gevaar', Gerard van Geene met 'Ca- limero' en Rob de Kievith: "Pokémon van de dag met een glimlach." De leukste twee zijn van Lia Vermeer: "Door de bezuinigingen ver plicht bijklussen en Astrid Ratelband: 'Scheids, mag ik even plassen?' SCHIEDAM - Het is me de laat ste weken al een paar keer overkomen dat, fietsende op de Dam, er auto's in tegenge stelde richting komen rijden. Het is eenrichtingverkeer op de Dam. Je mag er in, maar moet omrijden om weer weg te komen. Ik ben toen eens gaan kijken bij de ingang van de Dam en daar staat duidelijk een een- richtings verkeerbord. Wat me echter wel opviel is dat het bord wel heel erg hoog staat. Misschien iets naar beneden doen? Het is echt moeilijk te zien op die hoogte. Maar ook bij de kerk en het oude stadhuis wordt nogal'eens de loop ge nomen met het verkeer. Van de week ging een vracht wagen gewoon keren om er weer uit te komen. Dit kan gevaarlijke momenten ople veren! Betty Stolker Schiedam Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 oktober 2016 5 Beste Piet, Het blijft altijd erg leuk om bij jullie langs te komen. Wat een feest weer! En Sint Nicolaas? Ik heb hem in tij den niet zo vrolijk gezien. Volgens mij staat hij te pope len om naar Schiedam te ko men. En alle Pieten ook, nou jij nog! Hoezo met pensioen? Eigenlijk kan dat niet. Zeg te gen Hoofdpiet Miguel dat hij niet zenuwachtig moet zijn. Het komt allemaal goed. Ik zal het hem zelf ook nog wel influisteren. Overigens is het natuurlijk geen en dan bedoel ik ook GEEN optie, dat jij thuis blijft straks! Daar wil ik het nog wel eens over hebben met Sint Nico laas. We komen je desnoods halen met onze schepen. Wat is er nu weer aan de hand bij jullie? Peperno- tenmolen kapot? Het is ook altijd wat. Wat is er precies gebeurd? In eerste instantie moest ik wel lachen om je beschrijving van al die Pie ten, wit van het meel. Ik zie het zo voor me. Nu even se rieus. Is hij helemaal stuk? Dat kan natuurlijk niet. Jul lie moeten komen, al is het zonder pepernoten. Laat even weten wat er precies stuk is. Dan kan ik dat hier met Bas en Domien bespre ken. Zij zijn van de Restau ratiewerkplaats Schiedam en zorgen ervoor, dat onze molens er zo mooi uitzien. Er is geen molen, die zij niet kunnen maken! En ik heb ook groot nieuws want onze Lange Haven is helemaal klaar! De mensen van Bos kalis hebben hard gewerkt. Dus onze historische vloot gaat jullie helemaal begelei den de binnenstad in! Zie je wel, dat je erbij moet zijn op 12 november? Hoor ik je snel? Pim SCHIEDAM - Laat ook üw rol- lator checken! Argos Zorg groep eri Medipoint orga niseren op donderdag 24 november in DrieMaasSte- de, Voorberghlaan 35 van 13.30 tot 16.00 uur weer een rollatorcheck. Om deel te kunnen nemen aan deze keuring moet er wel vooraf zijn ingeschre ven bij Argos Services via telefoonnummer 427 83 90. Wacht niet met inschrijven, want vol is vol. Voor vragen kun je telefo nisch contact opnemen met Argos Services. De rollator wordt tijdens deze check nagekeken op een aantal vitale onderde len. SCHIEDAM - Fresh Events or ganiseert woensdag 26 okto ber weer een braderie op de Mgr. Nolenslaan in Nieuw- land. De markttijden zijn van 10.00 tot 17.00 uur. De braderie is een meer maals per jaar terugkerend evenement op de Mgr. No lenslaan. De handelaren die op de markt komen te staan heb ben beloofd met leuke aan biedingen te zullen komen. Er is van alles wat: kleding, sieraden, vloerkleden, tas sen en woonaccessoires. Smulpapen kunnen genie ten bij een snackwagen, olie- bollenkraam of eentje waar Surinaamse hapjes worden verkocht. Mijnheer Pim schreef natuurlijk meteen weer een berichtje terug aan Emeritus Hoofdpiet. Foto: archief 0% BTW Kijk op specsavers.nl voor een winkel bij u in de buurt en maak een afspraak, Geldig van 3 oktober t/m 4 december 2016. Geldt op elke complete bril vanaf €29. Compleet wil zeggen: montuur, inclusief glazen en glasopties. Niet in combinatie met andere aanbiedingen. De klant ontvangt effectief een korting van 17,36% op een complete bril. Dit aanbod geldt voor 1 persoon. Voor glasopties, zoals extra dunne glazen, gelden vaste toeslagen2016 Specsavers Optical Group. All rights reserved. specsavers.nl 13 specsaversnederland Om patiënten nog beter van dienst te kunnen zijn, stapt Franciscus Gasthuis Vlietland over op een nieuw elektronisch patiëntendossier. Om de overstap goed te laten verlopen, werken wij volgens aangepaste dienstverlening op: Donderdag 27 oktober tot en met vrijdag 28 oktober 13.00 uur Poliklinieken van Franciscus Gasthuis (Rotterdam) en Franciscus Vlietland (Schiedam) zijn gestoten. Er kunnen geen afspraken worden gemaakt of verzet. Bloedafnamepunten zijn gesloten. U kunt op vrijdag 28 oktober na 13.00 uur weer bloed laten prikken op beide ziekenhuislocaties; Poliklinieklocaties in Berkel en Rodenrijs, Maassluis en Hoogvliet zijn 27 en 28 oktober de hele dag gesloten. Acute zorgverlening blijft 24/7 beschikbaar op de ziekenhuis locaties. Alle spoedverwijzingen verlopen via de huisarts. Na vrijdag 28 oktober 13.00 uur wordt de zorgverlening weer opgebouwd. U kunt in de weken daarna te maken krijgen met langere wachttijden op de polikliniek en aan de telefoon. Gasthuis Vlietland

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 5