oticon Cheque voor De Margriet De nieuwe wereld in hoorzorg: ervaar het zelf in Virtual Reality Van Gent 'Opn' dag Halloween Fright Night in het zwembad Lekker vers met Parti Proef! Wist je dat... er wijkprocesmanagers zijn? 0TIC0N Opn Donderdag 27 oktober 09.30 -17.00 uur •spkt Or Marc; SCHIEDAM - Vrijdag 28 ok tober wordt er in zwembad Groenoord een Halloween- feest georganiseerd. Durf jij het aan om te komen zwem men? Speciaal voor deze avond zal het water rood ge kleurd zijn en het zwembad zal omgetoverd worden tot spookzwembad. Je kunt je omkleden in twee verschil lende kleedruimtes. Er zijn deze avond normale kleed kamers maar ook spook- kleedkamers. Heb jij stalen zenuwen en wil je ook meegriezelen? Kom dan met je vrienden en vriendinnen tussen 19.00 - 22.00 uur op deze enge avond naar zwembad Groenoord. De entree voor deze avond is 6,50. Deze prijs is inclu sief een bloederig drankje en wat vies te eten. Zwemdi ploma is verplicht. SCHIEDAM - Tijdens de ze vende editie van de Proef! dagen, het Food Event van Parti, staan snel te rrfaken borrelhapjes van verse in grediënten centraal. Denk aan dukkah, een heerlijk mengsel van gemalen noten en specerijen, of aan een pit tige pecan-paprikatapenade. Meer weten over deze recep ten? Kom van 31 oktober - 6 november naar de Proef! da gen bij Parti. O www.nieuwestadsblad.nl Eerder kregen de Kroepoekfabriek, het PronovaCollege, Myosotis Maassluis, de YETS Foundation en de Federatie Broekpolder een cheque uitgereikt. Het Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. heeft in het kader van haar 25-jarig jubileum, eerder dit jaar al vijf organisaties verrast met een extra donatie. Afgelopen vrijdag overhandigde het Fonds de zesde en tevens de laatste cheque met een bedrag van 10.000 aan Hospice De Margriet. SCHIEDAM - "Hospice de Mar griet is enkele jaren geleden gerealiseerd en een belang rijke aanvulling op de reeds bestaande zorg in het gebied Nieuwe Waterweg Noord. Dankzij de inzet van het bestuur, professionals en maar liefst zeventig vrijwil ligers is de hospice een plek die warmte en geborgenheid uitstraalt", vertelde Fonds- directeur John Massaar tijdens de overhandiging. Daarbij lichtte de directeur ook toe dat het Fonds vooral projecten steunt en in die zin de hospice een bijzonde re plaats inneemt in het do- natiebeleid van het Fonds. "Projecten komen bij een hospice natuurlijk minder vaak voor. Het Fonds heeft echter gezien en gehoord dat de hospice onafgebroken in alle stilte enorm goed werk doet. In onze ogen is deze donatie dan ook meer dan verdiend!" De bestuursleden waren totaal verrast. Voorzitter Ben van der Velde nam de cheque in ontvangst: "Dit hadden we niet zien aan ko men! We zijn blij verrast met de Gheque die wij los van het welkome geldbedrag vooral zien als waardering voor het functioneren van Hospice De Margriet", het geld wordt waarschijnlijk besteed aan investeringen in de vrijwil ligers: "Zij zijn ons werkka pitaal." Het Nieuwe Stadsblad woensdag 26 oktober 2016 19 De ogen en oren van de wijk richting gemeente én het gezicht van de gemeente voor alle wijkbewoners: dat is de wijkprocesmanager. Door Janet van Huisstede SCHIEDAM - Ook in jouw wijk helpt de wijkprocesmanager bewoners zoveel mogelijk zelfredzaam te zijn. En hij of zij stimuleert initiatieven in de wijk en brengt partijen bij elkaar die de straat, buurt of wijk leuker en leefbaarder kunnen maken. Wat speelt er in de wijk? Jouw wijkprocesmanager verbindt allerlei groepen, zo als bewoners, opbouwwerk, jongerenwerkers, wijkwer- kers, wijktoezichthouders, politie en Woonplus. De sig nalen die hij of zij in de wijk opvangt, en wat er allemaal speelt, bespreekt hij of zij binnen de gemeente. En ook andersom: gemeente-mede- werkers krijgen advies van de wijkprocesmanager als ze snel en goeij met de wijk willen overleggen. Rondleidingen De wijkprocesmanager in formeert allerlei betrok kenen hoe het gaat in de wijk. In sommige wijken is de wijkprocesmanager ook de voorzitter van het wijkoverleg. Hij of zij geeft rondleidingen door de wijk en begeleidt bijvoorbeeld bezoeken van raadsleden. En als de gemeente met de Wijktafel naar de wijk komt, is de wijkprocesmanager daar altijd bij te vinden. Hij of zij schuift ook graag aan bij projectvergaderingen, straatteambijeenkomsten en komt naar straatfeesten. De wijkprocesmanagers (vlnr): Darius Spencer, Ursula Rutten, Bobby Scheepe, Hüseyin Kalyoncu en Marcel Kreuger. Made for iiPod OiPhone OiPad PC van Gent Hoortoestellen Korte Hoogstraat 6A 3131 BK Vlaardingen Tel. 010-248 00 70 www.hoortoestellen-vangent.nl mamma Moeite met goed horen in gezelschap? PC Van Gent Hoortoestellen nodigt u van harte uit om - geheel vrijblijvend - kennis te maken metOticon Opn, een innovatie die zorgt voor een n ieuwe wereld in de hoorzorg: - Geniet van U', beter verstaan van spraak* - Verminder uw luisterinspanning met )°/o* - Onthoud 0% meer van uw gesprekken** Ervaar het zelf in Virtual Reality Een specialist van Oticon vertelt u alles over Qpn. Middels een Virtual Reality demonstratie kunt u bovendien zelf het verschil ervaren tussen de 'oude wereld' en de 'nieuwe wereld'. PEOPLE FIRST

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19