mooi more Welke clubheid zet jij in het zonnetje? OKTOBER WOONMAAND ACTIE! CLUBHELDEN inierslar LEOLUX INTERSTAR SPECTRAL PODE CLOAK MILLENERPOORT wonen Escudostraat 7 - Barendrecht (altijd gratis parkeren) 010 420 41 45 www.mooienmore.nl - O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 26 oktober 2016 33 Je kent ze vast, want elke sportvereniging heeft ze. Anonieme helden, die al hun energie steken in de club. Die hun taken met hart en ziel uitvoeren. En die vaak voor dag en dauw al bezig zijn om het jou naar de zin te maken. Die vrijwilligers verdienen een podium. Stem nu op die onmisbare vrijwilliger van jouw vereniging in de Verkiezing Clubhelden van de Amateursport. Vrijwilligers spelen een onmisbare rol in de ama teursport en daarmee in de maatschappij, clubhelden zijn het! Hoogste tijd om die vrijwilligers in het zonnetje te zetten door middel van de Verkiezing Clubhelden van de amateursport! De verkie zing vindt plaats in iedere gemeente van Nederland. Niet alleen voetbal! Een clubheid kan iedereen zijn (van voorzitter tot ter reinknecht en van barvrouw tot scheidsrechter). Het gaat om het verenigingsleven in de breedste zin van het woord. Het betreft dus zeker niet alleen voetbal! Clubs dienen wel aangesloten te zijn bij het NOC*NSF. Clubheid Welke vrijwilliger bij jou in de buurt is de echte club heid van de amateursport en verdient daarmee 10.000 euro voor zijn of haar ver eniging? Een leuk bedrag om het clubhuis eens goed op te knappen of om nieuwe trai ningsmaterialen voor de jeugd te kopen. Stemmen De (digitale) stembussen zijn inmiddels geopend. Dus doe mee en help jouw clubheid aan de titel 'Club heid van de amateursport 2016' en daarmee je vereni ging aan de hoofdprijs van 10.000 euro! Je kunt tot en met woensdag 16 novem ber stemmen via de website www.ad.nl/mijnclubheld. Winnaars Bij deze verkiezing 'Club helden van de amateur sport' zijn er winnaars op verschillende niveaus. Ten eerste zijn er winnaars per gemeente. Daarnaast zijn er ook winnaars per re gio, 15 in totaal. De regio's hangen samen met de ver spreidingsgebieden van de regionale dagbladen van De Persgroep, in dit geval het AD. Bij die regionale winnaars gaat het niet alleen om het aantal stemmen; de vakjury zal ook nadrukkelijk de mo tivaties meewegen. Waarom is die vrijwilliger ook echt een clubheld? Is ie er dag en nacht? Loopt ie al sinds mensenheugenis bij de ver eniging rond? Is ie altijd zo vriendelijk en hulpvaardig? Of misschien heeft ie de vereniging met een mooi FIESTA 10.000 euro voor je club en een Ford voorjou! Op 30 november is de lan delijke Awards Uitreiking, waarvoor de 15 regionale winnaars worden uitgeno digd. Zij zijn gekozen uit de 15 verspreidingsgebieden van de Persgroep-kranten. In de landelijke finale worden de regionale winnaars aan de vakjury gepresenteerd. De jury beoordeelt wie van hen de titel 'Clubheid van de Amateursport 2016' verdient. De landelijke winnaar, de Clubheld van de Amateur sport 2016, wint een cheque van 10.000 euro, te besteden door de club. ledereen die een stem uit brengt, maakt zelf ook kans op een prijs. Wie een club held aandraagt of stemt op een clubheld doet namelijk direct mee aan een verloting, waarbij je een Ford Fiesta kunt winnen. plan een tweede leven in geblazen? Redenen genoeg om iemand tot clubheld te kiezen. Landelijke titel De 15 regionale winnaars maken kans op de lande lijke titel. Op maandag 21 november worden de 15 re gionale winnaars bekendge maakt. Op woensdagavond 30 november is de landelijke Awards Uitreiking. Bert Plantagie banken met veel mogelijkheden vanaf 1099,- Gratis 3D ontwerp van favoriete wandkast Ruime collectie stof en leer Uniek 5 jaar garantie HARTELIJK WELKOM! Hollandse topkwaliteit Gerenommeerd design Comfortabele zitvorm (neem de maat mee)

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 33