Hockeyclub Schiedam staat nog in de steigers AFVALLEN ZONDER LIJNEN 'Met gerust hart zaal in' Make It Easy, www.makeiteasy.nl 0174-213202 Smajic weer in de basis En dat is 10 Aan de leiding Plezier op voetbaldag O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 november 2016 12 SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgevallen. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthou siaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousias me het 'Afvallert zonder Lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Het fijne is, datje normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Bij de methode die MIE toepast wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor worden geplaatst.Deze zorgen o.a. voor een snellere vetverbran- ding en dat je geen behoefte hebt aan zoetigheid en overmatig eten. SCHIEDAM - Hoewel Nexus op het Korfbal Gala alleen Thor, dat volgende week de eerste competitietegenstan der is, wist te bedwingen (7-3) heeft coach Eric Speijer een goed gevoel overgehou den aan de vierkamp. "Wat ik gezien heb stemt tot tevre denheid", kijkt hij terug. In wedstrijden van vijf tien minuten werd veel ge scoord. "Alle teams gingen er meteen voluit tegenaan en dat leverde veel doel punten op." Nexus verloor met 7-4 van eersteklasser en toernooi-winnaar Vitesse en met 6-5 van Twist, dat twee de werd. "Het team straalt vertrou wen uit", zag Speijer. "Ik ga dan ook met een gerust hart de zaal in". Er wordt geen dieet voorgeschre ven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelang rijke dingen waarvan het beter is om ze minder frequent te nutti gen, zoals o.a. chips en koekjes. Maar de behandeling gaat die behoefte ook tegen. Verder mag je nagenoeg alles eten. De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" dat ïs makkelijk! De Make It Easy methode wordt toegepast in 31 praktijken in heel Nederland. Onze therapeuten werken uitsluitend op afspraak, voor verdere informatie kunt u terecht op www.makeiteasy.nl of bellen naar 0174-213202 vind ons ook op: www. face book, com/makeiteasy. nl SCHIEDAM - Luke Verburg ging in een veldrit in het Belgische Alsemberg voor de tiende maal als winnaar over de meet. Hoewel hij, tegen zijn gewoonte in, niet meteen de leiding nam en dat aan een teamgenoot gun de, pakte hij na drie door komsten alsnog vastberaden de koppositie. Het weide- parkoers was, ondanks goe de weersomstandigheden, zwaar en door hobbels niet bepaald zijn ding. Omdat het daardoor niet echt gesmeerd liep, nam hij in de zesde ronde geen risico's meer en reed gedoseerd en solo naar de eindstreep waar de Belgi sche concurrenten Vervoort en Cortjens pas 17 seconde later arriveerden. SCHIEDAM - Met Nermin Smajic in de basis heeft Scy- edam weer eens de tanden laten zien. Het leverde de Schiedamse tafeltennissers een 6-4 zege op tegen koplo per Avanti. Smajic en Tho mas Baart wonnen twee maal en Emanuel Martins Ferreira éénmaal. Ook de dubbel werd gewonnen. De dames konden het niet bol werken tegen het Veenen- daalse SKF en wonnen geen partij: 0-6. Dammen Anton van Berkel zette Van Stigt Thans/Schiedam tegen Witte van Moort, via een snelle overwinning, op het juiste spoor. Het leverde een 12-8 zege op. Ook Gantwarg, Luteijn en Vipulis wonnen. Clerc, Remeijer, Van der Stap en Kos sloten af met een remise. VST deelt in de ereklasse met Apeldoorn de vierde plaats. Handbal De Ventura-vrouwen hebben ook HMC duidelijk gemaakt dat er tegen hen niets te ha len valt. In de WA4-sporthal werd de tegenstander uit Raamsdonksveer met 28-19 geklopt. De mannen won nen met 22-19 van Snelwiek 2. Voor DWS was er weinig eer te behalen. De mannen verloren met 28-25 bij Ge- mini en de dames met 32-17 bij WHC. Jazeker. De Hypotheker. We vergelijken alle banken en vinden voor jou de beste deal. Schiedam, Broersvest 64 (010) 473"50 SCHIEDAM - Het valt op: na twee wedstrijdrondes wordt de eerste klas A van de Rot terdamse Schaakbond aan gevoerd door uit de promo tieklas gedegradeerde clubs met daarbij Fianchetto. Het Schiedams/Vlaardingse achttal startte met 2,5-5,5 winst op SOF/DZP en voeg de er een 6,5-1,5 overwin ning op Zwijndrecht aan toe. Geen van de thuisspelers liep tegen een nederlaag op. Eric Smeekes, Martin van der Hidde en Jos Kruidenier sloten af met remise. Bas van Driel, Rene Mersch, Martijn van der Vaart, Bert Voogt en Kees van Toor wonnen hun partij. Donderdag 3 novem ber speelt Fianchetto voor de beker tegen Maassluis. De herfstvakantie is alweer anderhalve week verleden tijd. Maar deze groep jongens en meisjes kijkt ongetwijfeld met een goed gevoel terug op de dag, dat ze in het WA4- sportpark bij voetbalclub KethelSpaland deelnamen aan de jeugdvoetbaldagen. Het plezier spat van de foto. Foto: Rob Post nummer twee IJssel voor Met de topper tegen de boeg, boekten de hockeyers van Schiedam een nuttige zege. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM -' Natuurlijk wa ren de drie punten in de aaflloop naar het duel te gen de nummer twee een hart onder de riem. Maar slechts 4-3 tegen het voor laatste Woerden geeft toch te denken. "Dat kan wel zo zijn maar die ploeg speelde vorige week wel gelijk tegen Forescate. In deze afdeling lijkt het alsof iedereen van iedereen kan winnen", re ageert trainer Bart Jan van Collenburg. "Bovendien", zo voegt hij er aan toe, "ben ik niet echt met de ranglijst be zig. Waar het wat mij betreft om draait is dat ons eigen spel beter wordt. We maken goede stappen." Dat zag hij in de oefenwedstrijd tegen De mannen van Hockey Combin. zeven wedstrijden winnend af. Keemink een eersteklasser. "Tegen die ploeg konden we ons goed staande houden." Maar in wedstrijden waar het er echt om gaat, in de compe titie dus, is het een goede ei genschap het initiatief op te eisen. "Ze hebben er echter nog moeite mee om het voor touw te nemen", analyseert hij, erop wijzend dat Spirit tie Schiedam sloten vijf van de Foto: waterwegsport.nl/Mischa en Asvion vorig seizoen ge degradeerd zijn en in die modus niet gewend waren om het spel te maken. "Die cultuuromslag lukt niet zo maar." Zondag gaat de reis naar Nieuwerkerk. "Een te genstander die veel en mak kelijk scoort. We zullen op onze hoede moeten zijn."

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 12