Gratis m. U rrünters mantelzorg naar theater? Laat uw lach weer stralen! imileclinic www.zoa.nl ZOA<& O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 november 2016 24 Voor jou omdat je broer, zus, dochter of zoon bent van iemand die zorg nodig heeft! Voor meer informatie kijk op www.mintersmantelzorg.nl of bel/mail ons. T 010 43510 22 E info@mintersmantelzorg.nl W www.mintersmantelzorg.nl DIENSTVERLENERS IN WELZIJN Bent u niet helemaal tevreden over uw gebit? Wij kunnen er met verschillende soorten behandelingen voor zorgen dat u een stralend witte lach krijgt. Dit kan door het bleken van uw tanden of het aanbrengen van facings. Maar ook door het plaatsen van kronen en/of bruggen met of zonder implantaten of andere uitneembare oplossingen. Soms is een bezoek aan onze mondhygiëniste al genoeg voor een stralende lach! Alles onder één dak Door goede samenwerking met onze patiënten en het feit dat onze behandelkamers en een tandtechnisch laboratorium zich onder één dak bevinden, kunnen wij zorgen voor een perfect passende oplossing en gedegen maatwerk. Gratis en vrijblijvend kennismakingsgesprek Heeft u vragen of wilt u graag meer weten wat voor u de beste oplossing is? Maak dan direct een afspraak! Tijdens dit geheel vrijblijvende gesprek luisteren wij goed naar wat uw wensen zijn en geven u meteen advies over wat het best bij u past. NB Voor esthetische behandelingen verwijzen wij u graag naar onze vestiging in Ommoord. GRATIS waardecheque van 50.- Uw gebit is ons visitekaartje www.smiieciimc.n Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 IK Rotterdam Rotterdam IJsselmonde Keizers waard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JK Vlaardingen Op vrijdag .15 tot 14.45 Bel. 010-760 5005 Geef aan Z0A HULP HOOP HERSTEL

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 24