Onderzoek in het ziekenhuis Verhuizing naar Wennekerpand Discussie over veiligheid Let op! Geld lenen kost geld bJÊ Meld je aan: Start-up KEEP CALM GOT THE POWER Klassefilm Suikerzoet 15 WOENSDAG 16 NOVEMBER 2016 Rijklaar voor€ 15.995,- Vanaf 295,- mnd Kia Private Buy Vanaf 158,98 mnd open Private Lease Woensdag 2 november was het eindelijk zover: de eerste bijeenkomst van de Franciscus Gast huis Vlietland kinderraad. De kinderraad bestaat uit 15 kinderen uit groep 6 t/m 8. De ko mende tijd maken zij kennis met allerlei aspecten van het ziekenhuis. Ze leren welke functies een ziekenhuis heeft, welke samenwerkingspartners er zijn en gaan op onderzoek uit op verschillende afdelingen. Woensdag bezocht de kinderraad de kinderafdeling. KLEINE AMBASSADE-REDACTIE s-Gravelandseweq 396, Schiedam dar* Autohaag Zeeuw .r Te (010) - 752 45 69, www.kia-autohaagzeeuw.nl I'VE Op 29 november wordt de I've got the #Power Start up georganiseerd door én voor jongeren in Schie dam. Ben jij tussen 14-27 jaar? Meld je dan nu aan! SCHIEDAM - Wat heeft de Shell Pernis Kinderraad al veel kennis opgedaan tijdens haar bijeenkomsten en lessen! Het thema dat recent veel aan bod is geweest, is veiligheid. De kinderen ontdekten" dat dit onderwerp bij Shell Pernis op nummer 1 staat. Elke excursie weten de leden veel interes sante vragen te stellen aan de medewerkers van Shell Pernis en praten ze over vraagstuk ken rondom veiligheid. Want is het wel nodig om zoveel brandweermannen te heb ben, als ze maar zo weinig uit hoeven te rukken? En waarom is het belangrijk dat echt ie dereen zich aan alle regels houdt? The Power to Surprise SCHIEDAM - Op donderdag 3 november is de Kleine Am bassade verhuisd van de Wil lemskade iri Schiedam-Zuid naar het Wennekerpand. Directeur Soesja Boode over de verhuizing: "We zijn blij met ons nieuwe kantoor. Ver huizen naar een grotere, meer open ruimte staat al een tijd op onze agenda. We hebben bij ons nieuwe kantoor een geweldige ruimte voor lessen en andere ontmoetingen én we zitten midden in de stad. Ook de opnames van Studio PLUIS kunnen hier plaatsvin den. Het is voor ons de perfec te uitvalsbasis om meer kin deren en jongeren bij Schiedam te betrekken. Een ander pluspunt van de nieuwe locatie is de samen werking met onze partners in het Wennekerpand. Samen kunnen we zoveel mooie dingen organiseren voor de stad. Dat pakken we deze maand meteen alweer op, onder andere met het Klassefilm Kinderfestival op 18 t/m 20. november!" De officiële opening van het nieuwe kantoor staat gepland voor woensdag 18 januari 2017. Tot die tijd is de Kleine Am bassade volop in bedrijf en gaan de lessen, Studio PLUIS opnames en bijeenkomsten natuurlijk gewoon door. Wat dacht je dan?! De Kleine Ambassade is tegenwoordig te vinden in het Wennekerpand. (Foto: archief) Dit weekend vindt het leukste filmfestival Suiker zoet plaats en dit jaar is er voor het eerst een bomvol kinderprogramma: het Klassefilm kinderfestival. 19.305,00 Inruil (ind. premies) aanbetaling Kredietbedrag 7.279,00 11.704,00 Slottermijn 8.323,00 7,99% jaarbasis (vast) Termijn per €158,98 €8.735,36 Gem. administratiekosten, recydingsbijdrage, legeskosten, Lease. De getoonde prijs betreft, tenzij and< financierings aanbod is een nietdoorlopend o.b.v. 3 jaar en aanbetaling, waarbij Autohaag Zeeuw Haaglanden een Terug Koop Verklaring mogelijk in overleg metde klant. De inruilondersteuning en de financieringsactie zijn advies. U dient zelf te bepalen of het door u gewenste financiële product aansluit bij d. Wijzigingen 3.6 - 6.3 l/IOOkm. 27.8 - 15,9 km/1. C02-uitstoot: 94 - 147 g/km geldig bij Kia Autohaag Zeeuw t/m 31 december 2016 en gelden, tenzij anders vermeld, niet i.c.m. andere acties en zolang d<* voorraad strekt. Genoemde actie en bijbehorende consumentenadviesprijzen zijn geldig op de Kia Picanto en Kia Rio met uiterste aankoopdatum en datum kentekenaanvraag van 31-12-2016 en uiterste registratiedatum van 31-01-2017. prijzen zijn ind. btw/bpm en kosten rijklaarmaken bestaande uit: het transporteren 0. het reinigen en poetsen van de auto, de nulbeurt, de kentekenplaten, handling- en tenaamstelling, een modelspecifieke mattenset en een velligheidshamer. Prijzen zijn excl. metallic lak. Het private lease aanbod wordt u gedaan door Kla Autolease en betreft een product gecertificeerd door Stichting keurmerk Private een vanaf tarief gebaseerd op een looptijd van 60 maanden in combinatie met 10.000 km per jaar en ten minste 6 schadevrije jaren Het product bevat alle componenten zoals voorgeschreven door Stichting Keurmerk Private Lease. Het Santander Consumer Finance Benelux B V. Toetsing en registratie BKR en alleen geldig op voorraadmodellen. 'Kia Private Bug' is gebaseerd op een financiering van Santander ■k»' *- gegarandeerde restwaarde afgeeft voor de Vraag naar de complete persoonlijke situatie. Informeer kiiometrage per jaar is 20.000 km. TKV waarden in Santander OnLinë (o.b.v. huurkoop) is 3 jaar 45%. Een lagere restwaarde is uiteraard informatieblad in de showroom. Uw Kia-dealer treedt op als verbonden bemiddelaar van Kia Finance. Kia Finance en uw Kia-dealer geven geen complete actievoorwaarden op onze website of neem contact met ons op. Getoonde modellen kunnen afwijken van de beschreven uitvoering en/

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 15