Kinderfilm- activiteitenprogramma speciaal voor kinderen WN 3 TOT 13 JAAR KIA^E! KiNW|;i6 ÖFfhSFESWAl VRIJDAG 13 NOVEMBER Openingsfeest De gvr 18:30 uur Haven kerk Een jong meisje wordt door een reus, beter bekend als de Grote Vriendelijke Reus, geïntroduceerd in de wondere wereld van Reuzenland. ZATERDAG 19 NOVEMfiER klassefilm workshops 6. activiteiten 11:00 tot 17:00 uur Wennekerpand (doorlopend programma) Audities Speel mee in een echte Schiedamse speelfilm Workshop 'Maak Je eigen stopmotïonfilm' Aan de slag in de Klassefilmstudio. Green screen Welk decor kies jij? Photo booth Laatje fotograferen als filmster. studio plu's Ben jij te zien in de volgende uitzending? vertoning Klassefilm stopmotionfilmpjes Gemaakt door kinderen van Schiedamse basisscholen. Reis naar het Moorden 11:00 uur St. Joris Doele O Hoe een Russisch meisje een ontdekkingsreiziger wordt. Woezel en pip Op zoek naar de sloddervos 11:30 uur Korenbeurs 1 O Woezel Pip en hun vriendjes gaan in dit spannende avontuur op zoek naar een gevaarlijke indringer. De club van sinterklaas 6. Geblaf op de pakjesboot 12:15 uur Wenneker Cinema (grote zaal) Lukt het Sinterklaas en zijn pieten ook dit jaar weer om pakjesavond te redden? Lola op de Erwt 13:45 uur Korenbeurs 1 Een hartverwarmend en fantasierijk verhaal over de kleine Lola die net even anders is dan anderen. Felix 13:50 uur Monopole De dertienjarige Felix uit Kaapstad droomt ervan om saxofonist te worden, maar zijn moeder wil daar niets over horen. Kidnep 15:45 uur Korenbeurs 1 Als de rijke Bo wordt ontvoerd komt zijn wereld op z'n kop te staan. Young Wrestlers 14:00 uur Wenneker Cinema (grote zaal) 28 Jongens op de worstelacademie van Amasya dromen ervan om worstel kampioen te worden. Z.ONDAG 20 NOVEMBER Annie m.G. Schmidt activiteiten 10:00-17:00 uur (doorlopend) De Korenbeurs Allerlei toffe activiteiten die allemaal iets te maken hebben met de bekende schrijfster Annie M.G. Schmidt. casper en Emma - fleste vriendjes 12:00 uur St. Joris Doele Casper gaat voor het eerst naar school, superspannend. Gelukkig ontmoet hij daar Emma. Vanaf het allereerste moment zijn ze de beste vrienden. Abeltje 12:00 uur Korenbeurs 1 Wat er gebeurt als je op het groene knopje van de lift drukt? Dat geloof je nooit! Roald oahl's Esio Trot 14:30 uur Monopole Hoe een toverspreuk schildpadden laat groeien (of toch niet?) Mother I love you 15:15 uur Korenbeurs 2 Raimond komt in de problemen op school, maar wil niet dat zijn moeder dit te weten komt. De leugens stapelen zich op. Als dat maar goed komt... pluk van de petteflet 15:30 uur Korenbeurs 1 Kleine Pluk reist rond in zijn rode kraanwagentje en zet alles op alles om de mooie torteltuin te redden. Minoes 16:00 uur Grote markt Verfilming van het boek over Minoes, de poes die een mevrouw werd. Le Nouveau 16:20 uur Korenbeurs 2 Erbij horen op school is niet altijd makkelijk. Klassefilm Kinderfestival is een samenwerking van de Kleine Ambassade, Wenneker Cinema, Stadsomroep Schiedam, De Bibliotheek Schiedam en het Suikerzoet Filmfestival. SCHMIDT) Films? Kijk op oiM Ik éttAirfcÜ** Het le feest! Dit Jaar is er voor het eerst een kinderprogramma tijdens het suikerzoet Filmfestival. En wat voor één! fiekijk gratis de allerbeste kinderfilms op bijzondere plekken, voel Je een echte vip tijdens de feestelijke opening, doe auditie voor de allernieuwste klassefilm of doe mee aan heel veel verschillende workshops en activiteiten. VRIJDAG feestelijke opening j^AVENKERKJ8j3^j0ÖUMR GEEF JE OP VOOR DE AUDITIES Mail voor 11 november naar post@dekleineambassade.nl. Laat ons meteen weten of je graag vóór of achter de camera wilt schitteren. Je ontvangt per e-mail het tijdstip waarop je voor de Klassefilm auditie wordt verwacht. Meer info op www.dekleineambassade.nl. Z.ONDAG: LANG LEVE Korenbeurs 6. Grote M»rkt De ondeugende figuren van Annie M.G. Schmidt komen tot leven! Bekijk de film Minoes on der de boom op de Grote Markt, één van de plekken waar de film is opgenomen. Ook De Korenbeurs bruist van de activiteiten: laatje mee slepen door de muzikale verhaalvoor- stelling over Otje van Anne Rats (reser veren via www.debibliotheekschiedam.nl). Of bekijk de tentoonstelling 100 jaar Fiep Westendorp. Wennekerpand Op zaterdag wordt het Wennekerpand omgetoverd tot Klassefilmstudio. Laatje fotograferen als filmster, volg een workshop stopmotionfilmpjes maken of doe mee met de liveopnames van Studio PLUIS. En voel jij je een echte filmster? Of wil jij juist heel graag achter de schermen aan de slag als cameraman of-vrouw? Doe dan ter plekke auditie voor de nieuwste Klassefilm! De rode loper ligt uit voor alle jonge vips in Schiedam. Laatje in de watten leggen tijdens het openingsfeest van het kinderfilmprogramma. Mét live muziek en limo! Na de opening bekijk je onze supertip: de GVR, een spiksplinternieuw filmavontuur gebaseerd op het boek van Roald Dahl. Reserveer je plek via loesvandewetering@dekleineambassade.nl. 9

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 25