ZATERDAG 19 NOVEMBER 2016
ZONDAG 20 NOVEMBER 2016
Wenneker cinema 1
Wenneker cinema 2
Havenkerk
Grote Kerk
't Huis te Poort
Westvestkerk
St. Joris Doele
Monopole
12.00 u 13.00 u
I 12.15 u
De Club van
Sinterklaas
I Nona en de zingen-
de gehaktbal (kort)
12.00 u
Dust in the Wind
Le Secret de la
Plume d'Or (kort)
14.00 u 15.00 u
14.00 u
Young Wrestlers
14.15 u
Kiki, el Amor se
Hace
Bird of Prey (kort)
11.00 u
Reis naar het
Noorden
10.30 u
Testament of
Youth
Korenzaal
Pand Paulus
Warande 157
11.30 u
Woezel en Pip
Op zoek naar
de Sloddervos
12.00 u
Ixcanul
13.00
Stonewall
13.00 u
Rams
14.50 u
Felix
13.45 u
Lola op de Erwt
14.00 u
Quand on a
17 ans
You'll Never Be
Alone
Stems (kort)
Kidnep
Tattoo
James White
Talkshow
Korte Films
As I Open My
Eyes
Couplet de la rue
de Bagno (kort)
19.00 u 20.00 u 21.
19.30 u
Mike and Dave Need
Wedding Dates
Venice (kort)
20.00 u
El Olivio
First Night Out (kort)
19.00 u
Next to Her
20.45 u
The Red Turtle
22.00 u 23.0C
21.45 u
Liza the Foxfairy
At Midnight (kort)
22.15 u
Tony
Parade (kort)
22.30 u - 02.00 u
After Party
19.30 u
The Man Who
Knew Infinity
Captain 3D (kort)
19.45 u
Kollektivet
Pixels (kort)
19.45 u
A Bigger
Splash
Venice (kort)
19.30 u
Much Loved
19.30 u
Cupcakes
20.00 u
Love
Friendship
20.15 u
Miss You
Already
19.30 u
Mon Roi
19.45 u
Cemetery of
Splendour
22.00 u
Cafe Society
Golden Oldies (kort)
22.00 u
Me and Eart and
the Dying Girl
Wilson (kort)
B| 22.15 u
The Idol
21.50 u
En Man Som
Heter Ove
a) Vous Regard es
un FHm (kort)
21.45 u
That Sugarfilm
22.00 u
Burnt
22.15 u
Appropriate
behaviour
22.10 u
Cafe Derby
22.15 u
Carol
MIMI
Wenneker cinema 1
Wenneker cinema 2
Theater a/d Schie
St. Joris Doele
Monopole
Korenzaal
Grote Markt
12.30 u
Dukhtar
14.00 u 15.00 u
14.30 u
Tous les Chats
sont Gris
16.00 u 17.00 u
16.30 u
Angry Indian
Godesses
11.00U
Monsieur Chocolat
Unhinged (kort)
11.00 u
Casper en
Emma op
Safari
13.15 u
Mediterranea
13.30 u
The Idol
Bird of Prairie (kort)
12.45 u
All Roads Lead
to Rome
15.30 u
Les Ogres
15.45 u
The Man Who
Knew Infinity
Pixels (kort)
10.30u 12.30 u
Mannenharten Mannenharten 2
12.00 u
Abeltje
14.45 u
Neon Bull
14.30 u
Roald Dahl's
Esio Trot
16.30 u
Truman
Arnhemse Meisjes
(kort)
16.30 u
Freeheld
15.30 u
Pluk van de
Petteflet
11.00 u
Short Term 12
13.00 u
Reis naar het
Noorden
14.45 u
Mother
I Love You
16.20 u
Le Nouveau
16.00 u
Minoes
19.00 u 20.00 u 21.00 u 22.00 u 23.00 u
9 I2130 u
19.30 u
Captain Fantastic
To Choose Chose
Chosen (kort)
19.00 u
By the Sea
Heaven on Earth
Slotfilm
(winnaar Zilveren traan
19.45 u
Mountains may depart
20.00 u
The Choice
22.15 u
Mae Só Hé
Uma
22.00 u
Absolutely
Fabulous
First Night Out (kort)
21.30 u
Un Homme a la
Hauteur
Vous Regardez
un Film (kort
"Wijzigingen in het programma en tijden voorbehouden.
"SZFF heeft geprobeerd alle rechthebbenden van de getoonde films te achterhalen .Voor zover personen
auteursrechtelijke aanspraken menen te hebben, kunnen zij contact opnemen met Stichting Suikerzoet Filmfestival
[15]